Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Чат на клуба?  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано27.06.06 21:20



Писаха ми клубари с идеята да се отвори чат-канал на клуба. мислите ли, че идеята е удачна? Според мен най-лесно може да стане в лафче в дирбг, понеже няма да се изисква специална програма за това. Другия вариант е в някоя от българските MIRC мрежи - примерно в Унибг или Шейкит. Но мисля, че най лечесн за клубари ще е достъпа през лафче. Какво мислите за идеята?



Тема Re: Чат на клуба? [re: JoroH]  
Автор beseecher (минаващ)
Публикувано27.06.06 21:36



Според мен става - не знам само в това лафче дали може да се създават отделни чат стаи - например само за клуба християнство?



Тема Re: Чат на клуба? [re: beseecher]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано27.06.06 21:45



Може да. Има меню: създай стая. Но не знам дали остава след като излезе последния потребител или трябва всеки път да се създава отново. Ако има достатъчно желаещи да участват, ще помоля администраторите да създадат постоянна стая.



Тема Re: Чат на клуба? [re: JoroH]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано27.06.06 21:51



Може би ще има, струва ми се - доста от нас влизат тука заради общуването, а не толкова заради ценните поуки, които получават или раздават



Тема Re: Чат на клуба? [re: фaмyлyc]  
Автор cuddly ()
Публикувано27.06.06 22:05



обаче често дирът бъгясва; тогава в мирката няма ли да е по-добре?
но пък за по-лесно можем да пробваме в дира веднага...само някой да даде ясни инструкции






Тема Re: Чат на клуба? [re: JoroH]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано27.06.06 22:13



Хубава идея. Най-добре е да се създаде скрита стая и да се поканят участниците иначе ще се домъкнат доста досадници.
Поканването става по някакъв сложен начин, като се даде пълен преглед на стаите и се търсят хората, които ти трябват.
А непоканените през това време седят и флудят тук.

Редактирано от kakata на 27.06.06 23:07.



Тема Re: Чат на клуба? [re: JoroH]  
Автор White Raven ()
Публикувано27.06.06 22:14



е па тука чат не става ли?



Тема Re: Чат на клуба? [re: White Raven]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано27.06.06 22:24



Идеята е освен да е място за общуване, някои лични диалози, които се водят тук да отидат там.
На Къдли отговарям: Бъгясват само клубовете на дира - има софтуерен проблем. Лафче, Поща и Първа на дир не бъгясват



Тема Re: [re: JoroH]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано27.06.06 23:04



Аз съм пас .. който иска да ме намери, на МSN desislaveiche@hotmail.com.


Even an angel can end up falling

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор Bloodsigned (a nice one.)
Публикувано27.06.06 23:20



Тю, язък ... не ползвам MSN

...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.