Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема !!!!! Не знам какво мислитенови  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано08.06.06 16:00



но откак почнахме снощи да се молим, долара се вдигна с два цента! Ако не се откажем, до довечера още ще скочи. Но то ще се види, ак пак падне,значи сте се отказали





Тема Re: !!!!! Не знам какво мислитенови [re: фaмyлyc]  
Автор Leon777 (новак)
Публикувано08.06.06 16:46



Нека първо да се разберем за какво точно да се молим. За падане или за вдигане на долара.

Всъщност те нещата са ясни - с променливо усилие и двата лагера успяват да надделеят за определени прериоди от време. Извода е, че Господ чува молитвите ни, така, че дерзайте. Нали сте чували, че голяма сила има усърдната молитва на праведния.

Codosh, Cadosh, Cadosh Elohim

Тема Re: !!!!! Не знам какво мислитенови [re: Leon777]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано08.06.06 17:04



Как за какво, за вдигане. Аз печеля в долари, а харча в евро. Освен това, в темата за ДС стана ясно, че с малко вяра може за кратко време един човек да спечели стотици хиляди долари (или по-скоро - да ги получи по 114 благословени начина, както обясни "духовното чедо" "Непознатия" - от наследство, от тото, от благодетели). А тука става дума много човеци да се помолим един долар, даже един виртуален долар (на пазар) да се вдугне с десетина цента.

Редактирано от фaмyлyc на 08.06.06 17:10.



Тема Още се вдига!!! Дръжте се моля винови [re: фaмyлyc]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано08.06.06 17:42



братя и сестри от снощо откак се молим от близо 1.30 за евро стана 1.26!! Дръжте така и ще съборим Европейската централна банка





Тема Re: Още се вдига!!! Дръжте се моля винови [re: фaмyлyc]  
Автор Eleazar (razaele)
Публикувано08.06.06 18:16



Стара рецепта за печелене,дошла до нас благодарение на народа живеещ около Мъртво море казва:
30% валута,
30% от оня жълтия метал,
30 % колекционерски стоки(някое папирусче например),
а за останалите 10 %.. ,за тях волна програма



внимавай ако сбъркаш думите ще получиш


суринамски долари

Vere stultum interficit iracundia et parvulum occidit invidia.

Тема Нека се вдига, но да бъде волята Божиянови [re: фaмyлyc]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано08.06.06 18:16



"Слабият" долар e “дюшеш” за американската икономика и особено за износителите. Влагат се евтини доларови суровини, а обратно се връща скъпото евро. Скъпото евро се “обръща” в долари които отново се влагат в производството, което пак се продава за скъпо евро и т.н.

Ако за един автомобил на D.M., например, са се получавали срещу продажбата му 20000 евро в Европа, и с тия пари са могли да се закупят - през януари 2003г., например - приблизително 21000 USD ( съотношение 1.05 USD/евро), то при съотношение 1.20 USD/евро тази сума нараства на 24000 USD. Иначе казано това е с 3000 USD в по-вече за всеки един автомобил .

От друга страна "слабият" долар е неблагоприятен за европейските износители, които влагат в продукцията си скъпо евро, а срещу продажбата й получават слаби долари. За такива производители те са наистина слаби.


Господ е мое упование

Тема 50 на 50нови [re: Eleazar]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано08.06.06 18:21



Вие май искате по-скоро да печелите, отколкото да НЕ загубите.

Рецептата е проста: 50% долари, 50% евро. Едната валута се покачва за сметка на другата и обратно.

Ако някой иска да спекулира с други валути, то риска си е негов.


Господ е мое упование

Тема Re: 50 на 50нови [re: Eжko_]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано08.06.06 18:34



О приятелчета вие не ме разбрахте, аз печеля заплатата си в долари, но харча (разходите ми са) основно в евро и се моля на Бог евро да поетинее и ето - откак се молим доларът поскъпна с 4 цента! Я по-добре се молете и вие с нас, защото ако печелите в Бг все ви е тая, и нищо не ви пречи да се присъедините към духовната ни молба



Тема Re: Нека се вдига, но да бъде волята Божия [re: Eжko_]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано08.06.06 18:49



О приятелю, аз рекох че някъде са ме баннали и си дошъл да изкажеш подкрепа за такъв благороден акт. Прочее аз не съм американски износител, макар че преди време с един авер от клуба шяхме да изнасяме маймуни за Африка





Тема Re: Нека се вдига, но да бъде волята Божия [re: фaмyлyc]  
Автор Eleazar (razaele)
Публикувано08.06.06 19:04



Аko ще ходиш на север да ти дам малко хладилници.
Пробвай да ги продадеш като печки,все пак те поддържат -5,6 градуса при околни -40,50 C*

Ш'ти открадна идеята за маймуните,така ти се пада като не пазиш фирмена тайна



Vere stultum interficit iracundia et parvulum occidit invidia.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.