Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови  
Автор AstronomyDomine (Бай Мангау)
Публикувано19.06.06 10:11



Православните скотове(Фамозния и компания), започнаха с цензурата. Не им стига да цензурират в гадния си клуб- ортодокславие, трябва където се чуе и парченце от истината да се появи някой радетел на спокойствието на дедовците с колимивяките и да цензурира. Вече във повечето форуми има такива "случайно" станали модератори, за да слушкат, да доносничат на дедовците с килимявките, какво аджабе мислят "еретиците" за родните ни клаугери. Моето мнение няма никакво значение за никого тук, но след един блед експеримент става ясно, каква е ролята на православния скот Фамозност тук, да има конторол над тези които не са православни, това е и основната задача, под прикритието на псевдо толерантност да се наглеждат "непослушните". Тези тъпи номера характерни за политическата полиция на бившата ДС( а православната църква е клон на бившата ДС) вече сме ги гледали години наред и ги познаваме, повечето които сме им яли попарата. Така че никакви банове няма да ме възпрат да пиша истината.

Това че вчера лицето Фамулус ми спря достъпа, а след това се опита да хакне компютъра от който пиша, е ясно доказателство какъв е морала на тези хора, това че инсценират разпри в православната кръчма, за да го гледат с възхищение тук е номер, който минава само пред малки деца. Ако някой тук все още не знае ролята на това лице скоро ще го разбере. Имам и АП номера от който започна снощната атака и ако трябва ще го покажа на всички, сле консултация с някои хора. Така че народе -Царя е гол!!!

http://www.esa.int/esaCP/index.html


Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: AstronomyDomine]  
Автор beseecher (новак)
Публикувано19.06.06 10:39



Е айде сега православни скотове ... това доста силно казано. За банването не знам ама чак пък за хакването на компютъра??? Хехехе айде сега :-)



Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: beseecher]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано19.06.06 11:15



Не съм го банвал, предупредих го. Сега му правя второ предупреждение, след което, ако продължи, ще го банна. За една седмица се наслушах да ме нарича дебил, лумпен, и пр. В края на краищата нарушава се елементарното приличие и се изнервя диалогът.

А за хакването на компютъра - аз съм 50 годишен университетски преподавател по медицина в една страна на 5000 км от България и халюцинациите на "астрото", че съм някой млад румен хакер, който ще отиде да му занесе данните на владиците са много забавни





Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: фaмyлyc]  
Автор AstronomyDomine (Бай Мангау)
Публикувано19.06.06 11:32



Не съм го банвал, предупредих го. Сега му правя второ предупреждение, след което, ако продължи, ще го банна. За една седмица се наслушах да ме нарича дебил, лумпен, и пр. В края на краищата нарушава се елементарното приличие и се изнервя диалогът.

А за хакването на компютъра - аз съм 50 годишен университетски преподавател по медицина в една страна на 5000 км от България и халюцинациите на "астрото", че съм някой млад румен хакер, който ще отиде да му занесе данните на владиците са много забавни


Ако ще и на 5000 г да си ще си останеш подлец, възрастта и професията никого не правят морелен. Аз опита за хак не ми ги разправяй тия, точно на мен. Айде дигай телефона да докладваш на дедовците.

http://www.esa.int/esaCP/index.html

Редактирано от AstronomyDomine на 19.06.06 11:36.



Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: AstronomyDomine]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано19.06.06 11:36



Сам си го изпроси, съжалявам. Какви са възгледите ми за дядовците, лесно можеше да видиш в по-стари постинги в Православие, където от месеци съм баннат точно за критични постинги към синода, към слабостите на БПЦ и пр. Но - късно е, либе, за китка. Налагай натъртеното място под гърба си с компрес от жиловлек и след един месец, ако си забравил красивите думички като "подлец", "лумпен", "дебил", "екскремент" и пр в обръщенията си към клубарите, вкл и моя грешност - пак заповядай.

Редактирано от фaмyлyc на 19.06.06 12:11.



Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: AstronomyDomine]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано19.06.06 12:53



В последните дни се разочаровах от доста хора, които уважавах. Не съм предполагал, че Непознат, много от постингите на когото са ми харесвали и когото съм считал за интелигентен човек ще се държи като ощипана невяста. Астрото го познавам от чърчбг, където бяхме от едната страна на барикадата, но не съм предполагал и че той е склонен на такива детинщини.
Няма да защитавам православието - по-старите участници знаят, че считам иконите за идоли и не приемам за достатъчно авторитетни писанията на църковните отци. Но това е моето мнение и всеки има право да изкаже обратното или да опита да ме обори. Аз и по-старите участници (не се имам за такъв) сме свидетели как фамулус нееднократно е банван от клуб Православие именно защото не се съгласява с официалната позиция. Отъждествяването му с ДС няма никакви основания. Всички виждаме, че напоследък в Дирбг имам доста софтуерни проблеми. Постоянно хора се оплакват, че не могат да си влязат в профилите. "Банната" се оказа дори Къдли, която никога не влиза в конфликт. Никовете, съдържащи интервал излизат без интервал, а има и други софтуерни бъгове, по които администраторите в дир.бг работят. Както виждате, отскоро влизането в профила става по различен начин, отколкото преди. Също около полунощ клубовете блокират. Ако нещо такова ви е притеснило, заявявам ви, че тези проблеми са за целия дир и по това в момента работят админите. Просто се чудя с какво са провокирани тези атаки към модераторите. Хайде, Лилито е човек, който влиза единствено за да дразни, но мисля, че Астрото не е такъв човек.





Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: JoroH]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано19.06.06 13:25



Калине, ако за тебе критика към православието означава да наречеш някого "дебил", "лумпен", "екскремент", "лайномет", "подлец", "агент на ДС" и още каквото се сетиш - и то без да си предизвикан с подобни обиди - ще се съглася че астрото бил "критикувал православието". В момента съм му сложил бан след три предупреждения за крайно груб и обиден език и ще го махна, ако разбера за настъпила промяна в държанието му.

Разбира се, не съм го банвал снощи, а "информацията" му че хакерски съм му блокирал достъпа в дира е и лъжа, и опит да ме дискредитира. Както сам казваш, тия трудности в достъпа около полунощ, исзвърляне от системата и пр се наблюдават при мнозина.

Прегледах сега и предишните му постинги и намирам, че сме изтървали доста по-рано да го предупредим за расизъм със сайта, който си е закачил и расистките "шеги" за цигани, които разпространява. И това е щрих към портрета...

Редактирано от фaмyлyc на 19.06.06 13:29.



Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: фaмyлyc]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано19.06.06 13:28



Ами, подкрепям те. Прочетох простотиите които са изписани в темата за арогантността. Просто напоследък клубът засмърдя от обиди и арогантност и ще трябва да се прилагат някои мерки.



Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: фaмyлyc]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано19.06.06 13:39



Наистина, като отворите аватара на Астрото, съжалявам, че рябва да го покажа явно, но нека се види:


става ясно посланието - "циганите на сапун". Не съм най-големия фен на циганите, честно казано, но това е минаване на всякакви граници и само аватара е достатъчен аргумент за бан.



Тема Re: Царя е гол!!! Банват, ако кажеш.....!нови [re: JoroH]  
Автор Jambazov (юнак)
Публикувано19.06.06 17:50



Превъртяхте вече с тези банвания... Бан за Непознат, за Астро , за Рубин , за Никихарис... Ами останете си накрая двамата с Фамулус и си говорете за пчеличките , мравките и за слончето с хобота.
Така и не разбрах какъв ви е проблема с тези хора? Взаимоотношенията и състоянието на клуба са просто умалено отражение на БГ християнството




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.