Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Честито на евангелистите!нови  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано04.06.06 18:46



Ще си имате президент!





Тема Re: Честито на евангелистите!нови [re: фaмyлyc]  
Автор cuddly ()
Публикувано04.06.06 20:00



не разбрах какъв президент, какви евангелисти..



Тема Re: Честито на евангелистите! [re: cuddly]  
Автор Heпoзнaт® (член)
Публикувано04.06.06 20:02



Абе карай да върви. Важното е да се спами до умопомрачение.

В отговор на:

Ще си имате президент!

http://members.aon.at/oboe/indexe.htm




Печели награда за най-тъп постинг на седмицата. Всъщност как звучи понятието модератор-спамър?

Редактирано от Heпoзнaт® на 04.06.06 20:15.



Тема Re: Честито на евангелистите!нови [re: cuddly]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано04.06.06 20:24




Ставаше дума за това:



сбъркал съм линка, който съм пейстнал. От което зашеметеният "Непознат" изработи в свой стил трагедия в три действия.



Редактирано от фaмyлyc на 04.06.06 20:25.



Тема Re: Честито на евангелистите!нови [re: фaмyлyc]  
Автор E_лия (от облаците)
Публикувано04.06.06 20:33



абе доста се озадачих и аз-къде видя евангелисти в този университет,че и кандидат президент





Тема Re: Честито на евангелистите!нови [re: фaмyлyc]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.06.06 20:59



Засега са на фаза номинации. Но дай Боже да стане факт. Надявам се поне този път да се обединим.



Тема Re: Честито на евангелистите!нови [re: фaмyлyc]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано04.06.06 21:03



Рядко се изказвам положително за някого, но тук ще го направя. Принципно съм се противопоставял на жалките опити на някой евангелисти за налагане в политиката. Мнозина си спомнят активното ми противопоставяне на БХК. Иван Груйкин обаче според мен би могъл да бъде един доста добър президент. Той е всред най-утвърдените български адвокати за разлика от жалката персона на прелюбодееца Кр.М. Има здраво семейство с 3 деца, с което може да бъде пример за обществото. Особено като се има предвид, че блудник заема длъжността премиер.



Тема Re: Честито на евангелистите!нови [re: kakata]  
Автор Heпoзнaт® (член)
Публикувано04.06.06 21:16



Македонците имаха един достоен президент евангелист. Не виждам причина това да не може да се осъществи и в България. Досегашните ни премиери и президенти бяха или атеисти или православни и видяхме докъде ни докараха. Време е за промяна.



Тема Re: Честито на евангелистите!нови [re: JoroH]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.06.06 21:26



По принцип съм съгласна с мненията ти, но си ужасно негативен. "Жалка персона" и други са твърде силни епитети. Т.нар. блудство и прелюбодейство са факти съобщени от трето, заинтересувано, озлобено и предубедено лице. А ти повтаряш твърденията му като неоспорим факт. Когато човек не разполага с лична информация за някакво събитие, трябва да приема с внимание информацията дадена му от трето лице и да изследва неговата добросъвестност. Пишеш че си мнителен, но мнителността ти е избирателна - към конкретни случаи мнителността ти се замества от стопроцентова доверчивост.
На мен КР. М. ми е напълно безразличен, не ме обвинявайте в пристрастия и към него, моля. Можеше да се намери по-приемлива кандидатура. Но пък да хвърлям камъни с надпис "прелюбодеец" - не смея.



Тема Re: Честито на евангелистите! [re: kakata]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано04.06.06 21:38



Ако разровиш мненията ми около участието на БХК в изборите, ще видиш че най напред се интересувах дали е вярно онова. Попитах го и на страницата на партията, и други проявиха интерес, но той се скри, и както се казва: "не беше открит за коментар". Междувременно някои хора ми потвърдиха, че е истина. А така и така съм любопитен - той ожени ли се за красивата девойка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.