Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Black Wolf]  
Автор nikiharis (минаващ)
Публикувано15.03.06 22:45



ей пациент такъв. Явно съвсем ти е болно мозъчето. Колкото християни са изтрепани от езичниците или от такива, които ти наричаш нормални хора си нямаш никаква идея. "ноемалните хора" тълпите в Рим не са ли се кефили като са избивали християните а?
Ти си нямаш хал хабер от история че да идваш да спориш с мен. Тези за 12-13 века го говори на старата ми шапка, тя може и да ти повярва.
Като не ти харесва християнството що не идеш в Монголия или в Куба или в Китай? Що кибичиш в все още християнска Европа?
Такива неблагодарници като теб дето се възползват от постиженията на християнската цивилизация а я лаят са най-долнопробните.
явно ти е доста заслепено мозъчето.



Тема Re: Муа Ха-ха-ха...нови [re: xenox]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано15.03.06 22:46



Ох, смешнико... А през следващите 2 хил. г. колко сте избили? Само в Европа? А по целия свят? Дори Фюрера в сравнение с вас изглежда като квартален хулиган...
Но дори това не е най-важното... По-страшен е този духовен фашизъм, който сте налагали или сте се опитвали да налагате векове наред? Можете ли да измерите унищожението на човешкия дух, за което сте виновни? Можете ли да измерите духовната вреда, която сте нанесли на човечеството? Ето в това сте извън всякаква конкуренция...

Виж, не можете да изтриете престъпленията на християнството, колкото и да се опитвате. Не можете да ги скриете. Нито оправдаете.
Мнозина са ибивали - но вие сте го правили заради вярата, което го прави десеторно по-ужасно. Най-лошото е, че продължавате да се опитвате да пръскате тази отрова. Но вече крилцата ви са подрязани. И ще ги скъсяват все повече и повече, не се безпокой...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Black Wolf]  
Автор nikiharis (минаващ)
Публикувано15.03.06 22:49



няма проблем пациенте след 30 годинки пак щше си поговорим за Китай Индия и япония. Случайно отворено неблагодарниче да си чувал че повече от 60% от населението на Южна Корея са християни?
Няма как да си го чувал ти не знаеш на кой свят се намираш.



Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: nikiharis]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано15.03.06 22:49



Да не би да са избивани, защото са християни2 Избивани са били, защото са бунтовници срещу държавата... Е, тук съм съгласен - така се е постъпвало навсякъде. И сега се прави.

А относно умствените заболявания - наистина е смешно един ненормален да ме обвнинява в това...

Интересно обаче какви "постижения" не християнската цивилизация използвам?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: nikiharis]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано15.03.06 22:51



Спокойно, когато християнството изчезне в Европа (е, няма да е скоро, но ще дойде и този ден), и корейците ще се оправят...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Муа Ха-ха-ха...нови [re: Black Wolf]  
Автор nikiharis (минаващ)
Публикувано15.03.06 22:55



Кой е избивал хора? Имена факти пациенте . Тези голи думички на старата ми шапка ги говори.
Истинските убийци сте вие. Вашите езически религии изискват човешки жертви. вие заробвате хората. Умнико знаеш ли с чии заслуги е премахнато робството в англия и САЩ? вие езичниците сте неблагодарни хора тъй като нямате етика и сте "свободни" да вършите всякакви гнусотии. вашата свобода идва от групата педерасти от франция, онези глупави момченца като Робеспиер и другите от гей-дружинката. Във вашите редици са почтенни членове развратника Фройд и бесния Нитше. вашата изкривена представа за "свободата на духа" ви води само до разврат и перверзии.
това е вашата хубост.



Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Black Wolf]  
Автор nikiharis (минаващ)
Публикувано15.03.06 22:56



Тц Тц тц събуди сеееееееееееее. Християнството има тепшърва да завладява отново и европа и Азия чединце де ще одиш тогава на Мерс ли?



Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Black Wolf]  
Автор nikiharis (минаващ)
Публикувано15.03.06 22:57



"Рече ненормалния в сърцето си "няма Бог".
Пациенте иди се прегледай.



Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Black Wolf]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано15.03.06 23:04



никхарис се опитва здраво да ти го сложи, ама ти не се давай!

ако онези са бунтовници, то тогава избитите езичници са политически бунтовници срещу светската власт на папата. и пак стават политически, а не религиозни жертви.

пък ти че не си наред, не си.

българин да се наричам...


Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: xenox]  
Автор nikiharis (минаващ)
Публикувано15.03.06 23:08



друже педерастията е любима на езичниците, за нас християните е отвратително нещо недей да ме подозираш в такива помисли за Вълчо. Аз го виждам че не е наред момчето ама ми е забавен. Скоро с толкова безумен езичник не съм се забавлявал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.