Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: За Изкуплениетонови [re: ng]  
Автор P-O-P-E-T-O (Ivo Popov)
Публикувано10.02.06 15:50



Еврей:
5:7 Тоя Христос в дните и плътта Си, като принесе със силен вик и със сълзи молитви и молби на Този, Който можеше да го избави от смърт, и като биде послушан поради благовестието Си,
5:8 ако и да беше Син, пак се научи на послушание от това, което пострада.

Странно ! А тук за какво говори Апостола ?




Тема Re: За Изкуплениетонови [re: ng]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано10.02.06 15:51



а друго какво казваш



Тема Re: За Изкуплениетонови [re: P-O-P-E-T-O]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано10.02.06 15:54



И какво общо има това с писаното от мене? НГ говори че "Господ постигнал пълна невинност" - аз я питам какво иска да каже. Ти какво искаш да ми кажеш в случая?!



Тема Re: За Изкуплениетонови [re: ng]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано10.02.06 15:56



Какви отвратителни интриги.



Тема Re: За Изкуплениетонови [re: фaмyлyc]  
Автор P-O-P-E-T-O (Ivo Popov)
Публикувано10.02.06 16:00



Брат, извинявай ! Това е било за ng ! Прощавай, объркал съм се !




Тема Re: За Изкуплениетонови [re: P-O-P-E-T-O]  
Автор ng ()
Публикувано10.02.06 16:00



попе, гледай. Имаше една дискусия с кейв, който ме попита иронично - не разбрах какво е нашето участие, когато ни сполети скръб.

Значи изпитанията учат, но без да грешим, ние ги преодоляваме, ако без ропот и пр. На Гетсимания затуй Господ казва, че сърцето Му е прескръбно или как там беше. Данката пък бе пуснал дискусия на две места за това как Господ се моли на Господ, а каза, че не вървяла. Е, какво има да се каже?

А на кейв му отговорих на въпроса за нашето участие при скръб, че бих могла само много банални неща да кажа и не ми се приказва.



Тема Re: За Изкуплениетонови [re: ng]  
Автор P-O-P-E-T-O (Ivo Popov)
Публикувано10.02.06 16:06



Както и да е !
Данката, до колкото си спомням, е мъж, но и това няма голямо значение !




Тема Re: За Изкуплениетонови [re: фaмyлyc]  
Автор ng ()
Публикувано10.02.06 16:07



никакви интриги няма, само във въображението на мнителните хора. Сам-самичка си размишлявам и си пиша във форума. Хич не се обърквай нещо. А мнителност и непростителност - бол. Одеве броях колко дни има до поста и затова писах, не се стърпях вече.

Ако нещо НГ ти пречи, казвай, изчезвам в секундата, в която пожелаеш. Няма да има вече дефинитивни заплахи и можела ли съм да стоя тука, не съм ли можела. Само аз кибича, нямам православни да си говоря с тях, а и кореспонденция нямам никаква с православни, ако туй те интересува. Но снощи доста си помислих за туй-онуй.



Тема Re: За Изкуплениетонови [re: P-O-P-E-T-O]  
Автор ng ()
Публикувано10.02.06 16:10



Какво като е мъж, добре знам, виждала съм го на снимка. Много хубав мъж даже, но от туй смешните му разсъждения за евангелските персонажи и Бога не стават по-малко смешни (и греховни).



Тема Re: За Изкуплениетонови [re: ng]  
Автор фaмyлycМодератор (щастливец)
Публикувано10.02.06 16:12



Изчезвай, разбира се. За какво са ми 20-те твои постинга в тая тема с пълно изопачаване на думите ми и неканени "психоанализи". Прави ги на себе си най-добре. Разсъждаваш си сама=самичка на глас... Хубаво занимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.