Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинанови  
Автор promtrei (ентусиаст)
Публикувано27.11.05 11:17



1.Такъв ле е постът,който Aз съм избрал...

Бат,Сали няма съобщение.

2.Кесаревото на Бога,Божието на Kесаря...

Бат,Сали няма съобщение.

3.Силата на учението Sola Spiritus

Санчо има 3 съобщения.

Прометей:А какво казва старата ти жаба по въпроса?

Тука не става въпрос за намеса в лични я ти живот.А какво мисли "старата жаба" за твойте убеждения.Възможно е да ни пишеш от психиятрията в която те е настанила "скъпата ти стара жава".

Поне аз така бих постъпил.За това не се сърдя на жената,дето ме набута в 4 киломерър.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тънак намек,че живота ни се определя от другите независимо от онова което искаме ние,та макар и да сме християни "чистоплътни" или "нечестоплътни".После следва "шегата".

Прометей:Да бе,в "ръцете" на мъжа /неговия наръчник/ е тайната на сексуалноста.Спестяват се повече от 50 лева по магистралите.

Остава да видим продължeнието.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тука става въпрос за "наръчника" на християнина,който го използваме,ако жената не е съгласна с "мислите" ни,а дригите не ги питаме.Наръчника се казва "Еротична фантазия" за дядовcи.

Аз какво съм виновен,че остарявам.


Прометей:old frog,ти знаеш,че те "обичам".

Предложиха ми "30 сребърника за кожата ти".Цената на една жаба.Казаха ми да те покажа с една "целувка".Да беше "жаба" да я челуна,защото знам,че ще се превърне в принцеса,ама "Жабок"?...

Аз не те предадох.Цената ми се видя ниска,та затова изчаквам.

Бизнес.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тука става въпрос за "Юда Искариотски",който "дреме" във всяка християнска душа.Събужда се като видим "дебелия".

Тове е за чистотата.
Пазете чистота!Тя е здраве


*****

4.Флеймът – размяна на юмруци в Интернет

Прометей го няма.

5.Лазарев ?

Циганина няма съобщение.

6.Малахия2:16, да разгледаме многото вариянти.

И тука го нема...

7.cuddly - РОЖДЕН ДЕН!

Тука съм "Иеховист" и не чествувам празници като рожден ден,щото е "езически празник".

8.Марк 16:9-20 добавеното продължение

Санчо пак го няма в "къщи".


От 16 теми,аз съм участвувал в 8 теми.Това означава 50% - чистота.



Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинанови [re: promtrei]  
Автор ng (простор)
Публикувано27.11.05 11:55



здрасти, Санчо,
Много трудно можах да схвана какво си имал предвид с тази статистика. Ако имаш предвид, че съм казала, че често пишеш, не съм казвала такова нещо, защото клубът си е и твой, тъй като си вярващ. А ставаше дума за плътското.
Прочее, не ме интересува и цветът на хората, нито тоя на жените им. Моят мъж пък много прилича на арабин - дотолкова, че арабите го заговарят по улицата на арабски. Не получи зелена карта, естествено.


в скорби распространил мя еси

Редактирано от ng на 27.11.05 14:15.



Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинанови [re: ng]  
Автор promtrei (ентусиаст)
Публикувано27.11.05 12:23



И аз тука имам същия проблем с мароканците.Приличал съм на мавър и като ме срещнат ми викат: - Салям алейкюм!

Еди не се намери да ми каже,че съм циганин.Носталгия,Наде.

Извинявай,че не съм те разбрал правилно.Тая "омраза" ще ме съсипе и към хората които обичам станах подозрителен.


По въпроса за "плътските християни" аз не съм казал,че са невърващи.


1 Коринтяни 1

1 Павел, с Божията воля призован да бъде апостол Исус Христов, и брат Состен,
2 до Божията църква, която е в Коринт, до осветените в Христа Исуса, призовани да бъдат светии, заедно с всички, които призовават на всяко място името на Исуса Христа, нашия Господ, Който е и техен и наш:
3 Благодат и мир да бъде на вас от Бога нашия Отец и от Господа Исуса Христа.
4 Винаги въздавам благодарения на моя Бог за вас за Божията благодат, която ви е била дадена в Христа Исуса
5 че се обогатихте чрез Него във всичко, в пълна сила да говорите за Него,
6 (по който начин се потвърди свидетелствуването за Христа между вас),
7 така щото вие не оставате назад в никоя дарба, като чакате явлението на нашия Господ Исус Христос,
8 Който и докрай ще ви утвърждава, та да бъдете безупречни в деня на нашия Господ Исус Христос.
9 Верен е Бог, чрез Когото сте били призовани в общението на Сина Му Исуса Христа нашия Господ.
10 Моля ви се, братя, за името на нашия Господ Исус Христос, всички да говорите в съгласие, и да няма раздори между вас, но да бъдете съвършено съединени в един ум и в една мисъл.
11 Защото някои от Хлоините домашни ми явиха за вас, братя мои, че между вас имало разпри.
12 С това искам да кажа, че всеки от вас дума: Аз съм Павлов; а аз Аполосов; а аз Кифов; а пък аз Христов.

Павловите са Православните,Аполосовите - протестантите,а Кифовите са католиците.И за Христос не остана "никoй".Плъта се дели,но как да разделим Духа?

Аз имам и трите крещения,ако трябва ще повторя пак за по сигурно.А за духовните кръщения на "третата вълна" съм ги минал вече сега съм на католическия - "деветия бал".

Важно е движението,а не посоката.Целта оправдава средствата.



Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинанови [re: ng]  
Автор promtrei (ентусиаст)
Публикувано27.11.05 12:26



Прочее, не ме интересува и цветът на хората, нито тоя на жените им. Моят мъж пък много прилича на арабин - до толкова, че арабите го заговарят по улицата на арабски. Не получи зелена карта, естествено. - Ндето
-------------------------------------------------------------------------------------------

Щото не е бил "рязан".



Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинанови [re: promtrei]  
Автор ng (простор)
Публикувано27.11.05 12:34



Мавър, значи. Да, в Испания е пълно с мароканци. Жена ти трябва много да ти трепери - ПРИГОТВИ ЛИ СЕ ДА УМРЕШ, ДЕЗДЕМОНА!


в скорби распространил мя еси

Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинанови [re: ng]  
Автор promtrei (ентусиаст)
Публикувано27.11.05 12:48



Аз "треперя" от нея,защото "моя "мароканец" вече не става.А за жена с 100 килограма,дето обича да е все "отргоре" не ще "трепереш",ами ще "затрептиш" като дъбов лист.
Гора шуми,а листото повяхва.Балкана си пее "Я надуй дядо кавала",а вятъра го няма никъкъв.Да питам аз гората:Защо шуми като няма вятър?

Ей,тоя вятър ме oжени за жената.



Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинови [re: promtrei]  
Автор Joro Hrasta (той е!)
Публикувано27.11.05 13:43



Ех, душа ромска, не се удържа, все някой бисер неземен ще кажеш. Абе, Санчо, приятелю мили, недей пред жените и децата да ги нижеш такива. Като си дойдеш в България, обади се, ела ми на гости, ще седнем да хапнем и пийнем, пък си излей душата, аме стига тия приказки пред дамите.


За мен

Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинови [re: Joro Hrasta]  
Автор promtrei (ентусиаст)
Публикувано27.11.05 13:52



Бат,Жоре!Нема вече.izchervqvam se]



Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали циганинанови [re: promtrei]  
Автор Caviezel (Народен артист)
Публикувано28.11.05 19:54



Малахия2:16, да разгледаме многото вариянти.
Не ти пука какво трябва да пише в Писанията и го изтъкваш като доблест? това ли искаш да кажеш?



Тема Re: Чистотата на действие на Санчo или Сали цигани [re: promtrei]  
Автор Dankata (минаващ)
Публикувано28.11.05 20:57



''Ех, душа ромска, не се удържа, все някой бисер неземен ще кажеш. Абе, Санчо, приятелю мили, недей пред жените и децата да ги нижеш такива. Като си дойдеш в България, обади се, ела ми на гости, ще седнем да хапнем и пийнем, пък си излей душата, аме стига тия приказки пред дамите.'' - Жоро Храста

''Бат,Жоре!Нема вече. '' - Санчо

Аз от колко време му говоря да си въздържа езика, ама много грешно го правя, сухарската някакси Цитирам му Яков 3 и такива работи..

А то само трябвало като на циганин да му го кажеш

Много го обичам тоя Санчо, слава на Бога за това благословение.

Бог да те благослови приятелю

Luka 10:27



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.