Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Политическа тема за Симеон Българоубиецнови  
Автор ng (Надя®)
Публикувано15.06.05 22:28



Драги братя и сестри,

Каквито щат да са комунистите, както и да са оплесквали държавното управление всеки път, когато дойдат на власт, Симеон Българоубиец надмина всички Лукановци и Жан Виденовци.
Никога в България не е било спирано производството на Нормотимин - това е литиевият карбонат, с който се лекуват по цял свят манийно-депресивните болни. Ядохме житото от военновременните запаси, но заводът в Долна Митрополия (освен ако не беше в Горни Кошари) продължи да снабдява с LiCO3 Целият зор беше да се направи Нормотимин от 6 лева на 11. Да бяха предупредили, че няма да има 4 месеца нормотимин, щяхме да си внесем от чужбина.

Симеон Българоубиец надмина всички изверги. Сега чакам да спре и инсулина за 3-4 месеца, както постъпи и с болните от афективна психоза.
Лекарството Нормотимин се пие доживотно и болните могат да живеят пълноценен живот с него. Спре ли се, 90% от болните се разболяват, съдбите им рухват. Задайте lithium discontinuing в гугъла и ще прочетете за какво става дума. Но го спират или бременни жени, или неблагоразумни пациенти по своя воля. Никъде, в никоя държава няма цар-министър председател, който да ги върши такива.

Яко первее умрети хотел бых, неже сия на Тя - благаго Бога моего - помыслы хульные прияти...


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: ng]  
Автор kaмъчe (.)
Публикувано15.06.05 22:33



защо смяташ, че той лично го е спрял?



Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: ng]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано15.06.05 22:45



Съчувствам ти.
Но сериозно ли мислиш, че комунистите и турците като дойдат на власт ще го поправят това и по-добре ще се грижат за обществените проблеми?
Това е наивно. А от отмъщения полза няма, само вреда.
Дай по-добре да направим нещо градивно. Като например някаква подписка.. шум да се вдига.. викни медиите.. прати оплаквания. Нали има и други засегнати от този проблем.. с надигане на глас в общественото пространство е по-вероятно да се постигне нещо.

Вярно, не съм ти на годините, но все пак мисля, че изборът е ясен, за бъдещето на България и той не е връщане назад с 20г., нито с 5 века (пази Боже!).

вяра~надежда~любов


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: мaлkaтa]  
Автор ng (Надя®)
Публикувано15.06.05 22:46



Каква подписка, трябва да се съди държавата.

Яко первее умрети хотел бых, неже сия на Тя - благаго Бога моего - помыслы хульные прияти...


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: мaлkaтa]  
Автор ng (Надя®)
Публикувано15.06.05 22:47



С мъжа ми винаги сме били антикомунисти, ще гласувам за неговата партия.

Яко первее умрети хотел бых, неже сия на Тя - благаго Бога моего - помыслы хульные прияти...


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: ng]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано15.06.05 22:49



Коя е неговата партия?
ОДС нямат шанс да спечелят.. съответно, ако не спечели царя, печели БСП!!

вяра~надежда~любов


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: ng]  
Автор Griph (женски род:))
Публикувано15.06.05 22:52



Един приятел насериозно се беше заканил да съди държавата за геноцид!
В международния съд в Хага(май беше там?).
Ама при тая дейност опасността да те гръмнат или да изчезнеш май е реална

Ти вярваш, че има само един Бог, добре правиш; и бесовете вярват и треперят.


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: мaлkaтa]  
Автор ng (Надя®)
Публикувано15.06.05 22:52



ДСБ е неговата партия. И двамата (какъв майтап - аз съм толкова аполитична, но заради него...) сме членове тука на някакъв симпатизантски клуб. Може и партийна книжка да имам, не знам. Никога не съм ходила на заседанията на ДСБ.

Яко первее умрети хотел бых, неже сия на Тя - благаго Бога моего - помыслы хульные прияти...


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: Griph]  
Автор ng (Надя®)
Публикувано15.06.05 22:56



Ако нг изчезне от форума, отмъстете за мен! Не бих се самоубила, защото съм силно вярваща. Може да ме очистят. Ей-сега отивам в Хага. Сега ме съди бабата под нас, мъжът ми, топлофикация и Софийска вода. Омръзна ми да съм ответница, ще бъда ищца, при това - на едро.

Яко первее умрети хотел бых, неже сия на Тя - благаго Бога моего - помыслы хульные прияти...


Тема Re: Политическа тема за Симеон Българоубиецнови [re: ng]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано15.06.05 23:00



Нормотимин има, но е на посочената цена от 11 лв. Виж мен ме притеснява въпросът с нитроглицерина - много хора могат да пострадат, адекватен заместител - никакъв. За инсулина не се тормози - ще си остава реимбурсиран от касата...
Вярно е, че са изхвърлили диагнозата афективна психоза, но при добро желание неврологът може да напише код за друго нервно заболяване....

Captat non muscas aquila!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.