Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте!нови [re: Ask2OO4]  
Автор *Джeм* (наникъде)
Публикувано14.04.05 23:55



Хъм... не съм мислила, че трябва да има връзка между сигнатурата ми и сексуалната ми ориентация...
Просто е едно хрумване от разговор с приятели.

А никът ми идва от Gemini - знакът на Близнаците.

:)

...а емоциите са 'сиренцето' в капана на реалността...


Тема Re: Здравейте!нови [re: White Raven]  
Автор *Джeм* (наникъде)
Публикувано15.04.05 00:06



Аз съм, каквато съм - бисексуална - откак се помня. От детската градина още се заглеждам както по мъже, така и по жени. И никога не съм виждала нищо нередно в това.

И сега не виждам нищо нередно. За мен сексуалността ми и вярата ми никога не са влизали в конфликт. Просто съм приела, че такава е моята природа. Така са го приели и семейството ми, и приятелите ми.
Предполагам, че не им е лесно да приемат жената до мен, когато човекът до мен е жена. Въпреки това никой не се е отрекъл от мен и не ме е отхвърлил по тази причина.

Искам да кажа, че намирам разбирането и приемането за естествени. Може би защото средата ми е такава.

И си признавам, че не знам как ще реагирам, когато/ ако се случи да се сблъскам със заклеймяване и анатемосване. Не ми се е случвало до сега...

Впрочем, водещото при християните е любовта, нали?

П.П.: Да допълня в същия пост. Никът ми няма нищо общо с гей-организацията Джемини. Идва от зодиакалния знак Близнаци. Освен, че ми е различна сексуалната ориентация, се занимавам и с астрология.

...а емоциите са 'сиренцето' в капана на реалността...

Редактирано от *Джeм* на 15.04.05 00:09.



Тема Re: Здравейте!нови [re: cuddly]  
Автор *Джeм* (наникъде)
Публикувано15.04.05 00:17



Имах предвид конкретната тема за разговор :)
Как трябва да се отнася един християнин към хомосексуалните.

Може и със замеряне с камъни, може и с безразличие, може и с любов.

Хората се раждат със сексуалната си ориентация така, както се раждат с определен цвят очи, примерно. И това не ги прави болни. Още по-малко пък - заразно болни...

Разговор за това?

...а емоциите са 'сиренцето' в капана на реалността...


Тема Re: Здравейте!нови [re: *Джeм*]  
Автор ng (Надя)
Публикувано15.04.05 00:20



Яко сте го загазили. Освен хомосексуалността - окултни занимания...
Ще се срещнем в казана.



Тема Re: Здравейте!нови [re: *Джeм*]  
Автор ng (Надя)
Публикувано15.04.05 00:32



Ами щом сте бисексуална, тогава защо не си изберете някой мъж и да е за цял живот?



Тема да! за вродената такава сексуална ориентациянови [re: *Джeм*]  
Автор cuddly (дивото зове)
Публикувано15.04.05 00:39



абсолютно! много ме интерсува въпроса за вродената такава ориентация. Моля те, посочи ми някакво изследване, което да го доказва- че човек се ражда такъв, а не става такъв.
ще съм ти благодарна, наистина.
поздрави



Тема Re: Здравейте! [re: *Джeм*]  
Автор just a simple man (минаващ)
Публикувано15.04.05 00:42



Мислех повече да не се включвам в тази тема, но ще го направя още веднъж. Аз лично не се причислявам към християните или към каквато и да е религиозна общност или религия. Първо - не е вярно, че всички хомо се раждат такива. Второ - хомосексуализмът е ненормално влечение, т.е. болестно състояние, с което можеш да се родиш, но което може и да се придобие. И трето - както се вижда последните десетина години хомосексуализмът стана доста заразен - и като мода, и като явление. Аз лично не го приемам, не съм толерантен към педалите и не мисля, че трябва да бъда. Познавам такива хора и ще ти кажа, че са ми неприятни и ме отвращават - особено когато става дума за мъже. И никакви "доводи" не могат да ме убедят, че хомосексуализмът е "нормално" състояние. Не е все едно дали се изхождаш през устата и дали през задника, нали?! Има и още по-ненормални състояния от "чистия" хомосексуализъм, каквито са педофилията (това често върви заедно с хомосексуализма), некрофилията, геронтофилията, садо-мазо извращенията и т.н. Светът е пълен с хора, които дегенерират - това е неизбежно. Но има много други, които са нормални и искат да живеят с нормални хора около тях.



Тема Re: да! за вродената такава сексуална ориентация [re: cuddly]  
Автор ng (Надя)
Публикувано15.04.05 00:43



Туй трябва да го попитаме в Ева и Ева. Впрочем, клубът е много приятен, веднъж погледнах там. Имат много хубава поезия.



Тема Re: Stupidity rulesнови [re: White Raven]  
Автор just a simple man (минаващ)
Публикувано15.04.05 00:44



Може би ще ти отговоря, но сега нямам време да пиша. Този въпрос изисква малко повече време, с което сега не разполагам.



Тема Re: Здравейте!нови [re: just a simple man]  
Автор ng (Надя)
Публикувано15.04.05 00:45



Уф, аре да не ставаме фашисти, а, симпъл? Най-близка моя приятелка е такава и не виждам защо трябва да се говори така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.