Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За и против клубът само за регистрирани.  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано16.02.05 12:14



Пускам го в отделна тема. За или против сте?



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: White Raven]  
Автор cave ()
Публикувано16.02.05 12:26



аз съм за.

ако някой има нещо наистина лично да сподели и се срамува, може да се свърже с всеки член на клуба по отделно, който е спечелил доверието му и да му пише на бележки.



Тема Re: Против съм. [re: White Raven]  
Автор HeCъмAтeиcтka (наивна)
Публикувано16.02.05 12:29



Красотата на този клуб се състои именно в това, че приема всякакви хора. Когато не бях регистриран потребител много исках да пиша в някои религиозни клубове, но не го можех, а по причини, които не искам да коментирам- не желаех да се регистрирам . Тогава този клуб бе мой дом.

Сигурна съм, че много хора, които имат въпроси и по свои причини не биха могли или не искат да се регистрират- по този начин биха били отблъснати от клуба. /И без това вече имаме един религиозен клуб само за регистрирани ./Щом си задават въпроси- значи търсят Бога. /става дума повече, разбира се за тези, които задават важни за тях въпроси, а не за тези, които се опитват да провокират негативизъм./

Ако исках снобарски клуб- щях да отида в православие.

Освен това темата вече бе разисквана миналата година и бе отхвърлено, за което наистина искрено благодаря на Bloodsagned.

Ето затова съм против - искрено се надявам да ме разбереш.
Много успехи ти желая!

"..ОЧЕВИДНО Е, ЧЕ АЗ ЗНАМ. ПИТАХ СЕ ДАЛИ ИМА ОЩЕ НЯКОЙ" - Тери Пратчет


Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: White Raven]  
АвторMиkeлaнджeлo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 12:34



Категорично съм против регистрация. Това е насилие над свободната воля. Ако някой иска да прави нещо нередно, може да отиде в който си иска квартален клуб или да използва модем и да се регистрира с десетки никове. Хубавото на интернета е, че това е пространство свободно от цензура. Ако някой се държи просташки, нека бъде трит. Който обаче не желае да се регистрира, трябва да има правото на това.



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: Mиkeлaнджeлo]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано16.02.05 12:53



Да, така е. Обаче модераторите не са на заплата да стоят и да трият простотиите на всеки.



Тема Re: Против съм. [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано16.02.05 13:02



Доколкото си спомням ти беше казала, че имаш технически проблем за да се регистрираш. Както и да е.... Може да е било отхвърлено тогава, но сега ще се броят само мненията на регистрирани потребители (за да не стане като с Евровизията) и то на такива, които са редовни в клуба. В крайна сметка, както каза Кейв, това е наш дом, в известен смисъл. Тази мярка не е срещу, добронамерените, а срещу злонамерените. И както казах на една моя приятелка - " Ако искаш да отидеш на църква, ще трябва да се качиш на автобуса". Ако искаш да пишеш в клуб Християнство, ще трябва да се регистрираш. С това ни най-малко не се нарушава анонимността ти. Аз например, не зная коя е НеСъмАтеистка и няма да узная, ако тя не реши да ми се открие. Така, че просто няма смисъл от емоционални доводи (за красотата на клуба). А какво да кажем за чистотата? Не мисля, че е редно да продължаваме на търпим словоблудствата на всеки, който няма работа и реши да похули малко...и какво по-добро място от клуб "Християнство".

Редактирано от White Raven на 16.02.05 13:03.



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: White Raven]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано16.02.05 13:04



naistina edna registracia e vapros na izbor!poniakoga vlizat hora , davat mnenie i pove4e nikoga ne postvat!kakvo tolkova !osven tova moderator se stava po jelanie!koito mu e trudno da si hodi !i osven tova razni fanatzirani tam hora 6te napraviat vsi4ko vazmojno, ta edna regstracia niama da gi spre !

Yeah! My wife is



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: arancabal]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано16.02.05 13:08



Няма да ги спре, разбира се. Защо тогава онези, които наистина искат и търсят, ще трябва да ги спре?
А тези дето само "ей така си пускат мнението", ще трябва да си "дупчат билетчето".
Модератор се става по желание, разбира се, но както се видя "Клуб без правила" е най-бързия начин да се унищожи и най-голямото такова. (Питай последния модератор и другия дето въобще вече не влиза или поне не модератроства)

Редактирано от White Raven на 16.02.05 13:09.



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: arancabal]  
Автор cave ()
Публикувано16.02.05 13:18



работата е там че нерегистрираните не са фанатизирани, а са хора, които се шляят без работа и след 10 мин забравят в кой клуб са били и какво са надраскали там.

ние от фанатизираните не се боим ...

аз ви казах и white raven също - не се нарушава анонимността на този, който не иска д аго знаят кой е, нарушава се анонимността на този, който маже лайна по стените и не иска да го знаят кой е - това не е свобода, защото свободата на простака не бива да накърнява моята, да се чувствам уютно в този клуб. ако искам да чета неща в стил вестник Шок, няма да съм във вярата.

затова предлагам известно време - да се сложи една тема най-отгоре с която молим добросъвестните посетители-търсачи да ни извинят за неудобството от това, че ги молим да се регистрират преди да пишат, с която им обясняваме също, че това се прави за да се попречи на нерегистрирани спамери (които да си признаем, най-често са регистрирани потребители, но влизат нарочно като нерег. за да не се излагат, като акат на обществено място).

а това ми напомня и да питам, докога това "да градим заедно" ще стои - това е пародия, човекът, който го е писал отдавна нищо не гради тук ...



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: cave]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано16.02.05 13:21



Аз даже и не съм я и чела. Ако искате ще го махнем. Също така ще трябва да се създадат някакви елеметарни правила с общи усилия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.