Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема хайде, регистриранитенови [re: White Raven]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 18:19



Всички в хор: БЕ-Е-Е-Е-ЕЕЕЕЕЕЕ



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани.нови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано16.02.05 19:38



Нали знаеш вица за картата и билетчето? Е, ние малко така ще действаме.



Тема За: клубът само за регистрирани.нови [re: White Raven]  
Автор famulus ((нищожен))
Публикувано16.02.05 21:24



Това може да намали спама, безсмисленото вдигане на теми, но едва ли ще ги премахне. Все пак по-добре е да няма подобни неща, затова казвам "за".



Тема Един въпрос..нови [re: White Raven]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано16.02.05 22:01



Вярно е, че ще намалее спама. Обаче остава един друг въпрос. Ние сме на тая земя както е ясно не за да си гледаме кефа и личното спокойствие, и не само са собствено осъвършенстване, а и за да сме съдове и "глашатаи", та тогава се появява за мен следния въпрос:
Не е ли възможно хора, които пишат по принцип в други клубова и ги е (да речем) срам да пишат тук с регистриран ник, за да не си развалят "имиджа" пред хората, или защото ги е страх от нещо, всъшност да извлекат полза от писането и четенето в този клуб и токувиж да се замислят сериозно по някои върпоси?

Защото за Бог нищо не е невъзможно, включително и да обърне най-големите хулители на Християнството във вярващи. Пример за което е Апостол Павел.
Можеби като затворим вратата за нерегистрирани, слагаме пречки пред една от възможностите на някои хора за спасение?

А можеби не, може да са пълни глупости това, защото е явно че нерегистрираните могат да въртят тъпи интриги и да заливат с простотии. И затова везните клонят към гасуване с "да". Но за сега въпросът си стои за мен. Не мога да гласувам. Моля за вашето мнение, Християни!



Тема Re: За: клубът само за регистрирани.нови [re: famulus]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано16.02.05 22:11



Последното повдигане на темите направих аз. Моля да ми простите, ако съм подразнил някого. Не съм го сторил зломишлено. Строри ми се че имаше интересни диалози в клуба и някак си са си отишли в прахоляците на архива.

Колкото до регистрацията, склонен съм ДА я има.

Редактирано от Prokimen на 16.02.05 22:11.



Тема Re: Един въпрос..нови [re: мaлkaтa]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано16.02.05 22:16



не мисля, 4е задължителната регистрация ще е пре4ка за спасението на който и да е.
първо, като нерегистриран, 4овек може да си 4ете колкото иска; второ, ако е регистриран ве4е, а не иска да си разваля имиджа, както каза ти, може да си регистрира втори ник- за такива специални слу4аи ;)))

Но...от друга страна..сега като се замисля за отговорността към спасението на околните.....по-добре да внимаваме кво пишем- понеже регистрирани или не, хората 4етат.
И не само думите ни в този клуб, но и...живота ни..навън.



Тема Re: Един въпрос..нови [re: cuddly]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано16.02.05 22:22



Дам, всъшност, права си.



Тема Re: Един въпрос..нови [re: мaлkaтa]  
Авторвeceляk (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 22:43



Спасение от глупостта човешка няма Ето защо по-добре си го направете клубчето с регистрация, за да знаете, че нормални хора няма да влизат тук



Тема Re: Един въпрос..нови [re: вeceляk]  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 23:01



Ами да те питам тогава, докато не са ти отрязали достъпа, ти днес какво правиш тук? Какво търсиш и кое те накара да си спреш погледа на клуб Християнство и да кликнеш с мишата върху линка? Да не би да е защото те привличат изгубени каузи и вътрешно се надяваш, че като ни кажеш, че сме ненормални и наивни ще вземе да ни дойде акъла в главата?хм? Или просто ти се ще да се почувсташ по-велик, по-умен и нормален? Или пък е нещо друго...? Интересно



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: ann]  
Автор HeCъмAтeиcтka (наивна)
Публикувано17.02.05 08:07



Благодаря . Ти си приятелка. :)

"..ОЧЕВИДНО Е, ЧЕ АЗ ЗНАМ. ПИТАХ СЕ ДАЛИ ИМА ОЩЕ НЯКОЙ" - Тери Пратчет



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.