Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: cave]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано16.02.05 15:24



разбирам, но ако е християнство клуба, вклю4ва сите българи заедно с еднакви права...(с тази разлика, 4е православните си имат и отделен клуб).

Мисълта ми бе, 4е нямаме особени основания да претендираме, 4е под християни се разбира непременно протестанти и към православните да имаме особени изсисквания в този клуб.

но както и да е. тва е маловажно...



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: cuddly]  
Автор cave ()
Публикувано16.02.05 15:41



ами просто се подразбира, че като е християнство, православните нямат право неаргументирано и в рамките на добрия тон да раздават присъди. това имах предвид.

а тъй като е християнство, не е на целия бг народ, който е езически, като всеки друг. християнски народи ще има наистина в милениума.



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: cave]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано16.02.05 15:48



под "сите българи заедно" имах пред вид цялото разнообразие на християни

абсолютно съм съгласна с теб относно тона на православните, както и същото важи и за неправославните...

поздарви




Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: cave]  
Автор ann ()
Публикувано16.02.05 16:19



според мен е добре тази точка 4 да бъде насочена към "всички християнски деноминации" - а не само към православните. в смисъл да говорят по същество, да не злоупотребват с нападки и фанатазирани изявления в стил "ние сме най-добрите, то е ясно".

дори да се смята някой за от най-добрите - нека го доказва по същество.

щото всички сме хора - не е необичайно да сме пристрастни. (даже би било странно, ако не сме ;))

Редактирано от ann на 16.02.05 16:21.



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: White Raven]  
Автор kaмъчe (.)
Публикувано16.02.05 16:24



Moже да се пробва.
Така явно не е надобре. По едно време по ставаше разговор, но постепенно християните се отдръпнаха, както и аз. Аман от тъпи словоизлияния, не може и няма смисъл да се води разговор в подобна обстановка.



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: White Raven]  
Автор ann ()
Публикувано16.02.05 16:28



И аз съм за.

Макар че, ако трябва да бъда честна, сърцето малко ме заболя заради "НеСъмАтеистка" - т.е. че ще разочароваме милото момиче

И че е възможно наистина да лишим от участие хора като нея, които са ценни ...

Но от друга страна пък - реално на един модератор ще е страшно трудно да ограничава спама ...

И затова, надявам се, че ценните хора наистина ще успеят да се регистрират и да се почувстват добре тук и приети - въпреки на пръв поглед ограничаващите мерки ...



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: ann]  
Автор cave ()
Публикувано16.02.05 17:50



ами ще помагаме на модератора с лични бележки с предложения какво да трие



Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: kaмъчe]  
Автор cave ()
Публикувано16.02.05 17:51



с момента има няколко активни интересни теми, участвай



Тема "За": само за регистрирани. [re: White Raven]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано16.02.05 18:01



Това не е дискриминация - просто, практиката показва, че този вариант е по-добрият.

Поздрави на всички


Господ е мое упование

Тема Re: За и против клубът само за регистрирани. [re: ann]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 18:14



Но от друга страна пък - реално на един модератор ще е страшно трудно да ограничава спама

Това не е вярно. Модераторът има достъп до ай-пи адресите. Може да блокира, който си адрес иска и така да забрани достъпа на най-големите досадници. Не е необходимо да има регистрация, за да бъде ограничен някой злосторник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.