Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ОПАШКИнови  
АвторKUCHETO_SAMURAl (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 21:56



Q DA VIV VIDQ SEGA KAKVO SHTE KAZHETE PO TOZI VAPROS.GRQH LI E DA SE QDAT SVINSKI PARJOLI I KEBAPCHETA,VREDAT LI PONQKAKAV NACHIN NA ZDRAVETO ILI GOSPODIN PRASE E NAI-JELANIQT GOST ZA NASHIQT DOM KOGATO GO POKANIM V NASHIQT DOM NA TRAPEZATA

Редактирано от JoroH на 24.01.06 17:34.



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: KUCHETO_SAMURAl]  
АвторБaбa Toнka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 22:31



Мисля, че няма никакъв спор, че свинското месо е изключително вредно. Когато някой се разболее от сърдечносъдово заболяване, първото нещо, което му забраняват, е свинското. Защо ли Бог го е забранил за евреите? Нали еврейският организъм по нищо не се отличава от нашия?



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: KUCHETO_SAMURAl]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано05.02.05 22:42



Хубава тема се отваря на клубния хоризонт. Още по-хубава ще е, ако влезе в рамките на Св. Писание, а не само от медицинска гледна точка да се разисква.



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: Prokimen]  
Авторkuche_samurai (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 00:38



Ne mi se roveshe vuv slovoto,ap Pavel kaza da qdem vsichko koeto e v mesarnicata,no na drugo mqsto pishe da da pazim tqloto si zashtoto sme hram na Boga.



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: kuche_samurai]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано06.02.05 01:23



Макар и аз да се утешавам с думите на апостола, мисълта ми в горния постинг беше да се погледне на словото Божие, защото първосъздаденият човек не е употребявал месна храна



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: KUCHETO_SAMURAl]  
Автор teodorag ()
Публикувано06.02.05 01:55



Ходи я пусни във вегетарианство.



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: kuche_samurai]  
Автор teodorag ()
Публикувано06.02.05 01:56



Ако поровиш в словото ще разбереш на кого да не си хвърляш бисерите. Става дума не за заглавието на темата, разбира се.



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: KUCHETO_SAMURAl]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано06.02.05 16:19



има много по-здравословна храна от свинските пържоли.

а дали е грях...ами не знам, но знам, 4е по-важно е да търсиш на друго място къде има грях- не на трапезата, а в сърцето ти, душата ти, мислите , думите и действията.



Тема тялото...нови [re: kuche_samurai]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано06.02.05 16:46



не е лоша идеята да пазим тялото си- ето един съвет - да се изклю4и от менюто "бялата отрова"- бялата захар, бялото брашно и белия ориз; да се ядат много зелен4уци и плодове.
Пове4е движение и по-малко стрес. 4аша 4ервено вино преди заспиване.

Но това няма да на направи по-святи. Но можем да станем по-здрави.
Но кел файда, ако само със здравето си останем.



Тема Re: ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИНСКИТЕ ПАРЖОЛИнови [re: cuddly]  
Авторyзи kидoн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 17:55



ха,ха,..тука има какво да се проумява,авторът на темата не знам дали е запознат със статията на виктор костов"свинете и божието царство",...но на мен много ми хареса ,сами преценете,саита на виктор костов е "кръстопътя",..електронно издание за ученици на исус христос!!!...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.