Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 19:23



роднина. Вуйчо на майка ми. Много добър, мил и щедър човек. Винаги ни е дарявал с много обич, но сега е тежко болен. Намира се в болницата и ние незнаем как да му помогнем. Много е зле.

Мама днес е сънувала лош съм. Смята го за лошо предзнаменование. Нещо като лош знак. Всички много се страхуваме.

Моля, ще се помолите ли с мен. Много е важно!!!!

Предварително благодаря на всички, които го направят. Някой ден ще ви върна услугата!



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 19:27



От какво се страхуваш? Каквото трябва, това ще стане По-добре се моли да стане това, което е най-добре за него.



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор ПЪTниk (преинсталиран)
Публикувано22.01.05 19:30



Прави ми впечатление, че за много неща ни се молиш тук ...да не си ни объркала?

Ще се радвам, ако оцениш глупостта на всичко казано, но само на всичкото.


Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: ПЪTниk]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 19:34



Това , в краина сметка е клуб Християнство и е за християни. Стига се заяждахте с мен. Не е унизително човек да поиска помощ, когато има нужда. Освен това тук познавам много свестни /направо свети/ хора.

А Вие вместо да ми помогнете - се заяждате и ми задавате неуместни въпроси.



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: *****]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 19:39



Вярно е , но той не изпитва огромни по размери болки, за да се молим за смъртта му. Самият той не иска да умре и се страхува. Ние го обичаме и си го искаме при нас.

А какъв си ти да знае кое е най-доброто за него. И нима Бог не е размислял след една човешка молитва? Нима не ни е дал силата да строим сами живота си. Защо искаш да се предадем точно сега. Защо искаш да предадем него. А ако ти умираше и не го искаше- нямаше ли да се ще поне някой да се е сетил за теб и да се е помолил от сърце, ъм?



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано22.01.05 20:29



да, мила, добре правиш- къде другаде да пуснеш тая молба? няма в клуб "магия", нали?
преди време си мислех да отворя една специална тема за молитвени нужди и свидетелства..но...не знам дали ще се намерят ентусиасти.

и въпреки това, правилно правиш, като молиш ТУК за подкрепа в молитва.
сърде4ни поздрави



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
АвторДиджeй (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 22:09



"свети" ли? нито свестни, да не говорим за "свети", могат да се видят наоколо... аз виждам само зомби, които се правят на изпълнени с религиозен плам но щом казваш и си вярваш...



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мой [re: HeCъмAтeиcтka]  
АвторДиджeй (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 22:15



Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но много хора, които изобщо не искат да умират и не изпитват някакви особени болки, си отиват от този свят внезапно. И аз съм губил така близки. Но ти не знаеш кое и как трябва да стане, затова се моли да стане това, което е най-добре и полезно за него - защото не знаеш каква е Божията воля. Нали вярваш, че има такава?! Ако е речено да живее още на тази земя, ще го бъде, ако не - значи искаш да се противопставиш на волята на Бога като се молиш и го искаш тук.



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мой [re: cuddly]  
АвторДиджeй (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 22:17



Да, само "избраните" от този клуб са спецове в моленето



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мой [re: Диджeй]  
Авторyзилeл kидoн (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 22:26



пълно е с веселяци,ама да си паднеш от смях,....ПП...на по горното желание за молитвени нужди,безмислено е ,във саита в които съм ,само бегло се спомена за това,от едното ухо в другото,не разбирате ли 4е тези хора не искат и да знаят за пълноценен християнски живот.....няма сми,насила хубост не става,...господ да се смили за болният.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.