Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема демонинови  
Автор Hermine (непознат )
Публикувано13.03.03 16:19



Да, те си съществуват и ако имаш очи, ще ги видиш. Ако нямаш очи, може и да нямаш знанието, че съществуват, но те са тук, сред нас и се хранят със слабостите, страстите и низките помисли на хората, смучат чрез всички пороци и психически слабости - демони на алкохола, демони на лабилността....откъде знам ли, ами виждам ги и ви казвам.....пазете се и видите ли демон, произнесете името божие.........ааааах, колко много храна има за тях сега......дори и в мен, дори и във вас, демоните са като вампири - смучат и ви превръщат в тяхна храна, а после после вашата душа ще е като тяхната, ако не слушате божието слово и ако не вървите по божия път, който, както казва Иешуа "е много тесен".
Търпение и постоянство, но как в този век на изкушения?
Иначе не са страшни, а само лукави. Поне тези, които са на земята.
А защо ми е дадено да ги виждам?

Редактирано от Hermine на 13.03.03 16:29.



Тема Re: демонинови [re: Hermine]  
АвторФ (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 06:27



Демоните и Сатанинският дух изкушават най вече праведните и се опитват всячески да ги отклонят от Правият Път. Затова Църквите трябва да работят именно със грешниците, защото много от тях обичат Бога но са непрестанно искушавани от Дявола. На тях им трябва помощ. Исус е казал "не на здравия трябва лекар, а на болния"



Тема Re: демонинови [re: Ф]  
Автор submitted (soldieroftruth)
Публикувано14.03.03 07:28



Satanite niamat vlast nad pravednite.Te moje da gi izkyshavat no ne mogat da gi otkloniat.A sataninskite dyhove ne mogat da obsebvat viarvashtite.Te obsebvat samo neviarvashtite.A ako vijdash demoni,to znai chovek ne moje da vijda nishto ot nevedomoto.Nito da ima znanie za nego.Tova koeto vijdash e iluzia na satanata.



Тема Re: демонинови [re: submitted]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано14.03.03 12:32



А кои и какви са тези демони? Можете ли да посочите, кои са техните действия и в какви сфери се проявяват. Само че моля ви конкретно, а не с общи приказки!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: демонинови [re: Black Wolf]  
Автор Hermine (blind)
Публикувано14.03.03 13:39



да, съвсем, съвсем конкретно. истината е, че са различни. Един беше белезникав, като сянка, сивкав, предполагам че е бил просто мъничък и слаб. когато ме видя - изсъска и се гмурна в екрана на компютъра ми. Мисля, че се хранеше със средношните фантазии на хората от чата.
Последния, който видях, беше преди седмица. Случайно, заради един приятел отидохме в един стриптийз клуб, просто така. Обичам да трупам случки и емоции, един вид експирианс, да ми прости Бог, но все още съм на тази вълна, искам да познавам всичко преди да го отрека и затова казах "ок". Тогава седнахме и се зазяпахме в девойките, които танцуваха доста отегчено, беше вече към 4 сутринта. Младежите излязоха от залата, защото не им хареса, а аз останах, за да си допия питието. И тогава го видях. Такъв екземпляр виждам за първи път, наистина, даже си помилсих в първия момент, че е самият Сатана. После си дадох сметка, че е бил все пак демон, Сатаната май не се показва токутака:). И така, беше с много бяло лице и лъскава черна пригладена коса, устата му беше кърваво червена, а очите като стъклени топчета. Не можеше да се каже какъв е пола му, беше мъжко лице, но с женствено изписани черти, красив. Не, не съм видяла просто красив човк, защото не видях тялото му, на практика той нямаше тяло, имаше само глава, която се подаваше от стената. Гледаше ме и сякаш ми казваше: "Не ти ли харесва, виж ги само всички наоколо колко са потънали в своите пороци и колко са жалки, но те са мои роби и аз ги правя щастливи."
После изчезна. Отидох при приателите си в съседната зала и единия от тях каза: "Баси, тук не ми харесва, разхождат се някакви мутри по патерици и има особен дух", аз се усмихнах и точно когато се чудех дали да му споделя за онова, което ми се случи и като че ли да потвърдя и неговите усещания и видях високо на стената окачена картина, в ренесансов стил, на която бяха нарисувани две деца - момче и момиче, ангелчета. Едното държеше в ръката си чаша с вино, а другото запалена цигара...
Тръгнахме си, а на гардероба имашеедно момиче, което ни подаваше дрехите, беше с много бяла кожа и безумно красива, като мъртвец.
Дори и не се надявам да ми повярвате, на практика, не е и нужно, възможно е да сметнете, че си измислям, но това което знам е, че понякога се чувствам като Фауст, като човек, поставен на пътя между доброто и злото, който не знае точно по-кой път да тръгне и като че ли и двете сили са се хванали на бас коя ще спечели душата ми.
Не знам, доскоро бях атеист, сега вече си казвам "Отче наш" всяка сутрин и вечер. И си купих Библията. Може пък да съм решила вече кои път да избера и предполгам, че покрай това, срещите ми с демоните ще зачестят.
Сега се сетих, кажете ми, моля, мога ли да се кръстя на Велик ден, т.е. дали Исус ще ми се разсърди или ще ми позволи да се родя отново заедно с него?



Тема Re: демонинови [re: Hermine]  
Автор TRl (младеж)
Публикувано14.03.03 13:50



<"Сега се сетих, кажете ми, моля, мога ли да се кръстя на Велик ден, т.е. дали Исус ще ми се разсърди или ще ми позволи да се родя отново заедно с него?">

Той не само че не ти се сърди, но и те обича безмерно много. Нали затова пострада, заради нас хората, за да повярваме в Него и да поемем по пътя на спасението и живота. Най-първото нещо, което трябва да се направи, е приемането на Свето Кръщение. Желая ти успех.

Най-сърдечни благопожелания.

П.П. По-конкретно говори с някой православен свещенник.




Редактирано от TRl на 14.03.03 13:52.



Тема Re: демонинови [re: Hermine]  
Автор submitted (soldieroftruth)
Публикувано15.03.03 03:58



Tova sa iliyzii na satanata za da te durji v nepravilniat put.Chovek niama vuzmojnost da vijda nishto ot nevidimiat sviat,nishto bezplutno.Tova koeto prejiviavash e igrata na satanata sus setivata ti.Znaia che izglejda napulno realno.No v momenta v koito go othvurlish kato iliyzia shte izchezne.Samo Bog znae nevedomoto.I Toi ne dava tova znanie na nikogo osven na izbrani ot nego pratenici.Stava vupros za prorocite.No prorok do sudniat den niama da ima poveche.A lujeproroci shte ima mnogo.I chydesa shte ima mnogo kakto kazvat prorochestvata.NO te shte sa ot satanata.



Тема Re: демонинови [re: Hermine]  
Авторmavrik (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 11:53



az sasto gi vijda.Strah me e e.



Тема Re: демонинови [re: mavrik]  
Автор Hermine (blind)
Публикувано17.03.03 12:30



Защо те е страх. Та те са безплътни и нищо не могат да ти направят. Ако все пак са агресивни към теб, кажи им: "В името на Исус и заради неговата кръв на кръста, махни се от мене сатана". Бягат като дяволи:))

Но все пак, добре, тези визии/илюзии са от дявола, но защо, защо?



Тема Re: демонинови [re: Hermine]  
Автор submitted (soldieroftruth)
Публикувано17.03.03 23:18



Но все пак, добре, тези визии/илюзии са от дявола, но защо, защо?

Za da moje da zablydi horata i da gi vodi po nepravilni putishta.Satanata e nai-golemiat lujec.Toi obicha da si igrae s nashite setiva karaiki ni da vijdame ili chivame ili chyvstavame neshta koito ne sushtestvyvat.Obeshtavaiki ni neshta koito ne izpulniava.Zatova chovek triabva da ychi Zakonite na Boga i da gi sledva vmesto da sledva yseshtania ili vizii,koito kakto kazah sa ot Satanata s edna ednichka cel i tia e da ni zablydi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.