Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Тема Притчи  
Автор Oberon (непознат)
Публикувано16.01.03 10:09



В многото говорене грехът е неизбежен!

Редактирано от Oberon на 16.01.03 10:10.



Тема Re: Притчинови [re: Oberon]  
Автор24O5 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 12:00



Вярната теглилка и везни са от Господа, всички грамове в торбата са Негово дело



Тема A v mnogoto pisane?нови [re: Oberon]  
АвторBivsh_Protestant (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 12:57




Sheguvam se.
Razbira se, tvurde chesto greshim s loshi, prazni, obidni, spekulativni, neiskreni i t.n. dumi i pisanija.
Tuk e mjastoto da se izvinja na vseki, koito sum zasegnal s dumi, izrazi i mnenija. Prostete.
Sus zdrave prez Novata Godina.



Тема Re: A v mnogoto pisane?нови [re: Bivsh_Protestant]  
Автор Vlado (непознат )
Публикувано17.01.03 01:35



Присъединявам се! Моля всички да ми простят (и да не се притесняват да ме смъмрят, ако прекалявам).

Поздрави!



Тема Вярно е и следното :нови [re: Oberon]  
Автор Oberon (непознат)
Публикувано21.01.03 09:15



Който сее той ще пожъне.



Тема Re: Притчинови [re: Oberon]  
Автор TRl ()
Публикувано21.01.03 10:45



Привет, Оберон, отдавна не си влизал за да се изявиш, говорейки.
Многото говорене може да носи вреда, но може и да е душеполезно.
Може едното да е по-вече, за сметка на другото - но говоренето засяга винаги както самият говорещ, тъй и самите слушатели. (читатели).

Апостолите са говорели много, и то години наред.
Още множество свети люде не само, че са проповядвали устно словото Божие, но и са оставили за прочит безценни слова.
Ние ,грешните човеци като мен, е редно да се ограничаваме в говоренето, щото прекаленото говорене отива към пустословие и може вместо полза, да донесе вреда на нас и на околните. Докато скритите ни помисли колкото и да са много, вредят най-вече на нас самите.

Поздрав в Христа.

Редактирано от TRl на 21.01.03 10:53.



Тема Re: Приветнови [re: TRl]  
Автор Oberon (непознат)
Публикувано24.01.03 09:26



И на мене ми е драго ТRI

Хубаво е да се говори - дори е страхотно, но като гледам какви работи се говорят.....
Нали знаеш
3гл.
1 Братя мои, не ставайте мнозина учители, като знаете, че ще приемем по-тежко осъждане.
2 Защото всички ние в много неща грешим; а който не греши в говорене, той е съвършен мъж, способен да обуздае и цялото тяло.
3 Ето, ние туряме юздите в устата на конете, за да ни се покоряват, и обръщаме цялото им тяло.
4 Ето, и корабите, ако да са толкова големи, и се тласкат от силни ветрове, пак с твърде малко кормило се обръщат на където желае кормчията.
5 Така и езикът е малка част от тялото, но много се хвали. Ето, съвсем малко огън, колко много вещество запалва!


Но найстина се радвам, че ти си тук. Като гледам има доста търсещи.



Тема Re: Приветнови [re: Oberon]  
Автор TRl ()
Публикувано24.01.03 16:27



Да, така е - говорят се какви ли не работи - но нали клубовете са малко отражение на света около нас.

Когато почнах да влизам тук, гледах най-вече да публикувам, и по-малко да пиша собствени "умозаключения". Сега е доста по-различно. Иска ми се да съм изключително внимателен, но едва ли винаги успявам. Гледам да не забравям никога, че аз съм слаб и немощен и единственото ми упование е в Бога - с Божията помощ всичко е възможно, затова нека бъде волята Му. Амин.

Всичко добро, приятелю.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.