Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Циник?...ДИМ И ПУШЕКнови [re: LeoS]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 06:56



ЛЕОС БАТКА - ЗДРАВЕЙ....meq se]
Радвам се на това, което стана....
Изпревари ме....вчера забравих...иначе щях да ти се обадя в твоя клуб...
Знаеш е проблема нее в някакво си модератори тук...ПРОБЛЕМА Е МЕЖДУ НАС..."и си играем" ...от доста време....нали????
......................................................
РАДВАМ СЕ ЧЕ ЦИТИРАШ МУЛЕТО....това е напредък....особенно да извадиш окото на слепия и да свиеш налъмите на босия....
Не зная, за какво ти бяха два модератора....само заради едното Муле.
Ти за друго...нямаш основание да се оплакваш.... защото там нещата са под контрол..., само Мулето дето нещо ...зацикля....
Знаеш...напуснах родителите.... ЗАЩОТО КАКАКАТА ВЕЧЕ Я НЯМА ТАМ.
Тя нещо се "повреди"....нещо се пречупи в нея.....не е живата кака от преди време, спомняш ли си, когато я направо модератор...колко бойка беше.

А тези двамата...СМЪРФОВЕ-МОДЕРАТОРИ...дори и зъбите им са повредени...ти явно не усещаш това....и ги е страх да ходят на зъболекар...
"Наблюдението"-радвам се на цитата, направил ти е впичатление, НЕЩО ПОВЕЧЕ...УСЕТИЛ СИ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС..... е нещо взаимно и интимно , между нас двамата.....
Така ни наблюдава и БОГА...и ни изучава.Така ни наблюдават не само от Бога...но и от "разни други" места.....

Може ли бе батка...да бъркаш други хора, в нашите отношения?
Какво стана сега...усети Валентин какви ги пише...та ти го злепостави това същество...направи го още по смешен... ...но това не е важно....каарй да върви.....ха ха ха ха ха
Само го чети какво пише Валентин...как звучи...и от време на време му избърсвай сопола.
Голям майтап направи с този модераторски ход....НАПРАВО ДА ПАДНЕШ....
Благодаря ти че цитираш Мулето....а също и че от време на време го триеш...
така трабява...така ....следва да си губиш времето, като модератор...вчесто да направиш нещо друго и нещо по смислено....
НЕКА И ВАЛЕНТИН ЧЕТЕ......ще поумнее..но преди това....е , като стане , ще ти кажа.....
ДОБРО УТРО БАТКА...ЛЕОС....



Тема Re: Циник?...Антихристе,нови [re: antichrist]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано17.01.02 15:22



Не, не по това.
Ако ме интересуваха темите, които разисквате тук, щях да се включа в разговорите ви. Разбрах, че и двамата са спокойни и разсъдителни хора и знаят какво правят като модератори. Мислят, преди да посегнат към новите бутончета, които вече имат. За мен това е важно. И вече знам, че и вие ще ги приемете - тези от вас, които плачат като млади булки в понеделник ...
Винаги съм се удивлявал на хора, които си крият лицето с ръка, защото си мислят, че могат да бъдат ударени. Без на другия и мисъл да му минава през главата да зашлеви шамар. И от ден на ден, година след година и клуб след клуб - УСЕТИХ и разбрах. Плашат се, защото знаят, че има защо да ядат бой ! Дълбоко в себе си, дори подсъзнателно - те УСЕЩАТ, че са "лоши" ... и се страхуват.
На останалите не им е нужно да си измислят несъществуващи случки.
За да се чувстват добре ...

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Циник?...ДИМ И ПУШЕКнови [re: MУЛE]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано17.01.02 15:28



хе хе хе :)))
Знаех си, че ще дотопуркаш - затова реших да те изпреваря.

"така трабява...така ....следва да си губиш времето, като модератор..."
Верно си е.
Ти имаш време - нямаш вече бизнес (казах ти, че ще я докараш дотук - помниш ли?) - и пишеш.
Аз също имам време - моя бизнес си е на автопилот - и си търкам.


Айде, батка - аз се изнасям.
Нямам повече работа тук.
И Умната !


| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Циник?...Антихристе,нови [re: LeoS]  
Автор VallentinМодератор (watchman)
Публикувано17.01.02 22:24



Е това LeoS, добре го каза! И онова за Сизиф също.

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: Циник?...Антихристе,нови [re: Vallentin]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано17.01.02 22:49



Аз го запитах Леос що му е на Сизиф толкоз века да бута тоя камик нагоре, какво ще го прави на върха, ама отговор нема. Реших, че сигурно го е затиснало камичето. Леос де.
Ама си трайкам, щото нали се надявам да ме прави модератор...
Ама теб да питам-кое му е гордото на тая безмислена работа, бе...Кое му е хубавото на всичките тия безмислени усилия....
Защо да се губи време, енергия и живот за безмислени неща, които до никъде не водят...
Ама то пък намерих християни да питам....

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема ЛеоСе ти не си в час !!!нови [re: LeoS]  
Автор antichrist (Аз съм!)
Публикувано17.01.02 23:17



Хех - хайде и аз да те поздравя! От мен да мине - като равен с равен, макар че отстоя със своята истина далеч над теб...Нагледно и кратко ще ти я предоставя по-долу - както и подобава - но дано ме разбереш...

Разбира се, че щем не щем ще ги приемем! Ако и на мен сложиш едно жълтичко "М" и мен ще приемат - щат не щат...Новото правителство слага налози и измисля какви ли не нови такси, данъци и прочее - и знаеш! - никой не е съгласен с тях, дори и се протестира открито! Е и, какво от това? - данъците, реални или не, хубави или по-малко хубави си остават - това е - силата на по-силния, сиреч на закона!

Сега за ударите: хайде да не преиначаваш понятията - "които си крият лицето с ръка, защото си мислят, че могат да бъдат ударени. Без на другия и мисъл да му минава през главата да зашлеви шамар. " - ако ме видиш някъде да съм отстъпил и крачка назад - удари ме!
Но знаеш ли - аз "Дълбоко в себе си, дори подсъзнателно - те УСЕЩАТ, че са "лоши" ... /и се страхуват/". И аз дълбоко в себе си, дори подсъзнателно усещам, че не се страхувам - но напротив - дори ставам още по-злостен? И знаеш ли защо? - защото знам, че няма да има никакво наказание!!!
Как да се страхувам - ами твоя избор, когато избра двама "прилежни и единни вярващи християни" дари на всичките ми страхове, още по-голяма невменяемост! Защо? Защото, те още отначало ми бяха врагове(модераторите) и такива ще си останат! Но ако единия беше - да речем някой, който ми бе симпатичен и не защитаваше така сляпо християнството, а го атакуваше - ако се бе отвърнал от мен, тогава именно аз щях да се страхувам - това ще бъде моето наказание, тогава ше понеса ударите!!!

И в реалния живот е така: в съда само прокурори ли има(аз и др.)? А няма ли и адвокати(модератори)? Ето! - те са две съвсем различни по предназначението си лица и затова се приема, че съдът е НЕЗАВИСИМА институция и нейните отсъждания са винаги БЕЗПРИСТРАСТНИ...Надявам се ме разбираш! - сега ти си поставил, все едно двама адвокати или двама прокурори - никога няма да има спокойствие, още по-малко безпристрастност в отношенията - модератор-останали!...

Разбра ли ме LeoS? Антихриста срещу Разпнатия...

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...


Тема Re: Циник?...LeoS,(допълнение)нови [re: LeoS]  
Автор antichrist (Аз съм!)
Публикувано17.01.02 23:46



За да не редактирам мнението си, пиша ти пак...Защо изборът ти бе грешен! И предния път смятам се подкрепих не лошо...

LeoS, ами защо има противоречия? Защо те са в основата на всичко? Защо има Ин и Ян? Защо има добро и зло? Защо има Бог и Сатана? Защо има Рай и Ад? Защо няма никъде само добро или само зло ? Всички тези разностранности и противоречия са в основата на Живота - така е изградена Вселената ! Когато погледнем най-близките до нашите усещания стойности и си направим извода - то видно е - има във всеки от нас и добро и зло! И там бе твоята грешка - няма двама Бога, няма двама Дявола - не трябваше да се правиш на милосърден - прекаленото състрадание е винаги глупост!
1.можеше и без модератори;
2.има ги - поне да беше само един - все едно кой от двамата;
3.да ги бе подбрал различни във философията им! (/ Ами то хиляда пъти бе по-добре вместо Селесте да я умуваш за ОШО(ако все пак е сериозно), да го бе направил тук - тя да бе втория модератор - Валентин дори и не й пише - представи си какви въпроси му е задала за да се откаже да комуникира с нея. Нито е груба и вулгарна+това и жена, не й отива, умница е - И Е НЕГОВО 100% противоречие - протеворечи на всички християни дори и възгледите им.../) Нали знаеш предаването "Сблъсък" на Иван и Андрей - да се бе поучил от него!

Това е - сгрешил си още в самото началото - оттам следва и нон стоп грешки на протежетата ти! Винаги ми е драго, когато споря - и повярвай ми, в някои от случаите тук дори съм се подигравам, ей така за спора и за спорта - (дори не си вярвам и самия аз - понякога:) - но това и предното постче, ти го написах от моята сериозност! И да ти кажа - прав съм! А ти си изкриви душата и речи , че не е така - но ме погледни в очите първо!

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...


Тема Re: Циник?...Антихристе,нови [re: Vallentin]  
Автор antichrist (Аз съм!)
Публикувано17.01.02 23:58



Е да бе Валка - добре го каза Леос и не го отричам! Но го каза само от към твоята страна, затова ти се струва, че е толкова добре, а всъщност не е...

Ти разбира се, както обикновенно нямаш и капка нюанс, затова си и мислиш, че всичко, което хвърчи се яде...Ама ядец!

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...


Тема Re: Циник?...LeoS,(допълнение)нови [re: antichrist]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано18.01.02 00:06



Пу пу пу, Сатана, махни се!
Не ща тук модератор, ама никак и хич.
Библията я прочетох сега, покрай постингите...щото нали видя, че лека полека направиха копи и пейст на цялата библия...
И хич не ми харесва идеята за греха, престъплението и наказанието.
Това са хора, обречени на вечни нещастия, защото си ги предизвикват сами на главите с черногледството си...
Да ги питаш какво ще сторят, ако царството божие настъпи сега в полунощ-няма да могат да ти отговорят. Защото няма да знаят какво да правят тогава...
Пу пу пу!
Ошо си искаааммм....

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Циник?...LeoS,(допълнение)нови [re: Selesta]  
Автор antichrist (Аз съм!)
Публикувано18.01.02 00:19



Ами нали това ти казах: ти ще си обратното на онзи тип вярващ християнин, който до сега сме приемали за добродетел - ти самата ще си добродетел, макар и нехристиянка! И стига толкова си ме плюла, че накрая ще се удавя ! дадох те само за пример , не прави мухата - слон....

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.