Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Да градим заедно!ЗА ВАЛЕНТИН ВАСИЛЕВнови [re: Vallentin]  
Авторвяpвaщa- (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 14:44



За Валентин Василев,

Обръщението ти звучи добре, но крайният ефект на клуба е отблъскващ. Има много хапливости, арогантност и няколко човека, от които всеки се има за най, най... Дриго, не мисля че тук му е мястото на спора, а в друг клуб -Религия. А ако тук само ще се спори и ще се хапеме, токава къде ще може да се общува нормално ? Погледни другите клубове, там са се отнасяли много човешки, питала съм ги незначителни неща спрямо важността и скъпоценността на темите, които се обсъждат тук.
Опитай да пишеш примерно в клуб Чалга, как може да слушат такива простотии и виж дали ще оствят мнението ти, а защо ние които сме вярващи трябва да позволиме всякакви простотии и злоба, не се ли притесняваш, че може да се съблазнят хора, които са търсещи, колебаещи се или пък са повярвали отскоро. Също така тази атмосфера отблъсква и отдавна вярващи като мен.............. а не мисля, че това търсите. Така изглеждат нещата отстрани.
С пожелание към подобрение и най-добри чувства
P.S. Ще се радвам, ако ми отговориш.



Тема Re: Да градим заедно!нови [re: Vallentin]  
Автор WolfShade (непознат )
Публикувано05.08.03 13:46







Тема Re: Да градим заедно!нови [re: Vallentin]  
Авторsveti dimitar (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 01:10



chisla 6:24-26 i evr. 13:20-21



Тема Re: Да градим заедно!нови [re: MУЛE]  
АвторSidhi (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 12:18



Добре си вършиш работат Муле !

Въпреки , че сме християни , това не ни пречи да медитираме и правиме асани и да приемаме с любов вярващите от другите религии.
Бог е Отец и обича всичките си деца.
А кой отец иска децата му да страдат или да се бият?

Къде е учението на Христа тук ?

Добре ще е тези търсещи противостоене "християни" да прочетат "Завещанието на Свети Йоан" за истинското Христово учение!

Нека Мулето продължава в същия дух !

(Явно доста хора имат нужда от него.)

(В тебе има много Любов въпреки пиперливите думи.)



Тема Re: Да градим заедно!нови [re: Vallentin]  
АвторFinlandeca (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 18:07



Klub, koito spasjava dushta na 4ovek po internet?

Gordos i dostoinstvo ot xristijanin?

Sluga na xora?

Na kolko gospodari moze da e sluga 4ovek?

Interesno



Тема Re: Да градим заедно!нови [re: Bebeto_neron]  
АвторFinlandeca (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 18:12



Ti ne si xristijanin, kakvo te gree kakvo se pishe tuk, gledai si tvojata 4inia.
Prazna li e, o sorry.

Isus umrja za grexovete na evreita ot predi 2000 godini



Тема Re: Циник?...LeoS,(допълнение)нови [re: Selesta]  
АвторDeti (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 16:13



Zdravei Selesta
Znaesh li tochno predi 2 meseza misleh kato teb,chetiah Osho,Laodza i tem podobni i tarseh spokoistvieto i istinata i stastieto.Da,namirah ia no ...uvi za kratko,po edin svrah estestven nachin az otkrih Gospoda,i sega jiveia v Isus i ljubovta koito usetih v sarzeto si be prelivashta i tia doide vednaga,tolkova silna che vsichkite mi meditazii i t.n do tozi moment biaha bledno kopie.Znaesh li Satana kopira Gospoda mnogo chesto i tova koeto vsashnost izglejda dobro na povarhnostta si otvaria duhovni vrati za mnogo pagobni sledstvia.Da ,chetesh si Oshoto i se chuvstvash umna,velika,opravdana ot vsichkite si postapki i neogranichena,no za kolko dalgo,da poluchavash i potvarjdeniata ot okolnite za tvoiata inteligentnost,tova e dosta prilagvasto nali?No zamisli se ili po skoro se opitai da pochuvstvash ,ti naistina li si svobodna ?Izchela sam vsichko koeto sashtestvuva ot Osho i moga da ti kaja che dori i sega priela viarata ima mnogo neshta koito sa dosta madri,no nali znaesh malko kvas e dostatachna za da se razvali zialoto mliakoto.Pak i pomisli malko,kakvo e madrostta na choveka pred Bojiata madrosti i ako ne moga da te ubedia s dumite si ste se opitam da ti dam premer.Nali Osho kazva,che vsiako izrecheno neshto veche e laja ,zashtoto kak moje neshto rodeno ot tishinata da se izgovori s dumi.E pitam te togava -Ne e li zialoto uchenie na Osho edna laja!?A Bibliata tova e vechno slovo,kogato ti priemaesh Isus otvariash ia i tazi kniga govori na duha ti ,tova koetoi i az chetiah predi v Bibel be za men nerazbiraemo i dosta protiv razbiraniata mi,no sega se sluchi taka che az parvo prieh Isus i posle vzeh da cheta Bibliata,e moga samo da ti kaja che slovoto taka me e dokosvalo che sam se razplakvala ot shtastie.A sto se otnasia do grehovete i nakazanieto mojem da si pogovorim sledvastia pat da ne stava sega mnogo dalgo pismoto che i az ne obicham da cheta tolkova dalgi .Ciao ,Pozdravi.Ste se radvam ako pishesh



Тема Re: Да градим заедно!нови [re: ogilc]  
АвторDet (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 16:16



Zdravei bih se radvala da si pogovorim s teb po tazi tema.



Тема Re: Да градим заедно!нови [re: Vallentin]  
АвторARCO (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 22:46



A ne bili tribvalo tozi "klub" da bude samo za pravoslavni hristiqni ?
I dragi mi "hristiqnino "



Тема Re: Да градим заедно!нови [re: Vallentin]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 03:13



Щом си слуга ти заповядвам
да пишеш Иисус с две И както е по канон,
и да си смениш подписа,защото прилича на ислямско-фундаменталистка пропаганда , а не на подпис на смирено Християнче като тебе.
Покорно благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.