Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Известие  
Автор VallentinМодератор (watchman)
Публикувано15.01.02 14:39



Исках да изчакам Воден_дух преди да пусна това известие, но се налага да го пусна сега.

valsodar вече извести, че клуб Християнство вече има модератори, аз го помолих да ми позволи да му изтрия темата, за да не става известяването ни като модератори като някакъв слух, и той се съгласи, за което му благодаря. За съжаление докато се задвижа имаше два поста които също се изтриха, за което моля хамелеон и Една леля за извинение.

Всъщност само бих искал да известя, че по административна преценка Воден_дух и аз, бяхме назначени за модератори. От администрацията на дир-а след изследване на състоянието на клуба са преценили, че е по-добре да се мине без избори.

Що се отнася до мен, аз приех отговорността, ако и до последно да настоявах за други хора от клуба да бъдат поставени за модератори, което може да се види и в една друга тема.

По отношение на себе си искам само да кажа, че ще разчитам на Бог да мога да бъда смирен и справедлив модератор, така щото ако е възможно да бъде показано на мнозина, че властта е поставена от Бога с цел да се изявява любовта в пълна мярка.

Ще се старая винаги да търся съветите на благочестивите и имащи уважително поведение членове на клуба при вземането на по-важни решения.

Небесни Татко, моля Те в Името на Исус - разпръсни Твоята Истина и Твоята светлина в този клуб, докосни сърцата на хората, които пишат и четат в него, приближи ги при Себе Си и разкрий им Твоето Спасение.
Дай ни Твоята благодат за да бъдем чрез нея верни настойници на повереното ни!

Ваш в Помазаника Исус,
Валентин Василев

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Парен - каша духа!нови [re: Vallentin]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано15.01.02 14:29



"Всъщност само бих искал да известя, че по административна преценка Воден_дух и аз, бяхме назначени за модератори. От администрацията на дир-а след изследване на състоянието на клуба са преценили, че е по-добре да се мине без избори. " - Знаеш ли откъде се стигна до това дередже - по административна преценка?!

Боже, прости им - те не знаят какви ги вършат!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Известиенови [re: Vallentin]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано15.01.02 14:39



Честито!
Нямаше нужда от специални известия - то жълтичкото ви издава веднага.
Сега като си част от администрацията, да попитам:
------
-От администрацията на дир-а след изследване на състоянието на клуба са преценили, че е по-добре да се мине без избори.
-------
Кой е изследвал? Какво е състоянието? Как са преценили? Защо да е по-добре без избори- защото пак отговора на всички ще е "НЕ" ли?

Отговори ми от името на администрацията, щом говориш от нейно име



Тема Re: Известиенови [re: Eднa лeля]  
Автор xaмeлeoн (неопределен)
Публикувано15.01.02 14:42



Състоянието е просто определено... от някой модератор...



Тема Re: Известиенови [re: Eднa лeля]  
Автор VallentinМодератор (watchman)
Публикувано15.01.02 14:49



Бяха повдигнати няколко пъти теми за модераторството и овечето членове на клуба бяха "ЗА".

Аз говоря от името на администрацията ДОКОЛКОТО просто предавам онова, което ми беше известено.

LeoS е този, който е изследвал състоянието на клуба, според информацията която достигна до мен. До колкото знам, той е човекът, чрез когото този клуб е бил създаден.

Какво са открили по отношение на състоянието, и как са преценили, аз не мога да отговоря, ако и да имам някаква идея, която обаче не мога да огласявам "от името на администрацията", както ти се опитваш да ме задължаваш да говоря.

Всъщност това е първото ми и последно говорене от името на администрацията, освен ако отново не бъда използван като посредник, да предам някакво решение.

Аз продължавам да говоря е от името на Vallentin, който ще говори според убеждението на вътрешния си човек, независимо дали има или няма "М" след ника му.

Надявам се отговора ми да е бил задоволителен.

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема LeoS - царят на кашите!нови [re: Vallentin]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано15.01.02 14:52



Дали помни какви ги е забърквал доскоро в същата директория или пак е , ни лук ял - ни лук мирисал?!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Известиенови [re: Vallentin]  
Автор Cълзa (греховна)
Публикувано15.01.02 14:55



Поздрави !

"Блаженни тия,които не се прелъстят поради името ми"



Тема Re: LeoS - царят на кашите!нови [re: valsodar]  
Автор xaмeлeoн (неопределен)
Публикувано15.01.02 14:56



Чакай бе Валсо,
той ги бил забъркал
а настоящите модератори насила им е бил печатите а?
те могат ли да кажат пред клуба защо са се съгласили без да е било обсъждано а?



Тема Re: Известие- стига вече!нови [re: Vallentin]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано15.01.02 15:00



О, да. Напълно задоволителен.
Значи Леос. Е, той като (съ)творец на клуба има право да моде(л/р)ира чедото си, той - да..
Хаирлия да е.

То ние турското робство изтраяхме, че едно модераторство ли няма?
Пък и ти чувам, си бил възпитан.
Ама ха стига за модерирането, че изпущаме интересни теми.
Ей, весел ден- ще се модерира християнството.

Апропо, всеки от вас поотделно ли ще си трие, или ще се съвещавате?



Тема Re: Известиенови [re: Vallentin]  
Автор odolam ()
Публикувано15.01.02 15:01



честито

"..нека този който властва над човеци бъде като един който се бои от Бога.."

успех Вальо, успех Водни Душе

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.