Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема РЕЗИЛ!нови  
Автор golataistina (непознат )
Публикувано13.01.02 11:16



Вие знаете ли че Косматоска дето се е разписала като незадоволена графоманка из ва6ия клуб е еврейка? Тоава го знам от абсолйутно достоверен източник! Е това вече ако не е резил - една чифутка да дава акал на християните и да ги учи на вяра



Тема Re: РЕЗИЛ!нови [re: golataistina]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано13.01.02 14:34



Ти не си ли в час, че и Исус, и всичките апостоли и всичките пророци, които са написали Писанието са евреи?

А за Водния дух и тъмнокоска, остави ги хората на мира. Може да са те наранили с нещо, но ако искаш да изявиш достойнство, прости им и забрави. В това се състои истинското мъжество и сила, ДА МОЖЕШ ДА ПРОЩАВАШ.

Не е нужно да хабиш силите си в това да се опитваш да разрушиш нещо в живота на другия. По-добре се постарай да изградиш нещо в твоя собствен живот.

Ако онова момиче те е напуснало, може и ти да си имал вина, може и тя да е имала. При все това не съжалявай за това, защото онзи, който обича истински, НИКОГА не напуска. Човек е по-добре да бъде напуснат от фалшивите неща в живота си, защото така ще се освободи място за истинските.

Хубаво е когато ни напускат фалшивите неща (аз затова обичам да позволявам на хората да ме подценяват), хубаво е и когато ние напускаме фалшивите неща (което е по-трудно).

Нека онова, което ти се е случило, да ти помогне да ИЗРАСТЕНШ, нека ти бъде за камък за стъпване а не за препъване, СТЪПИ на него и се издигни по-нависоко, вместо да се препъваш.

Не е нужно да се опитваш да злепостяваш някои хора тук. Ако те са такива каквито казваш, сами ще се злепоставят. Нали знаеш, че каквото човек сам си направи - никой не може да му го направи. Но дори и да се злепоставят ние сме тук за да си прощаваме и да продължаваме напред. Опита ми ме е научил, че най-големите благословения се крият зад стотици прошки, които трябва да дадем преди това.

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Само едно малко уточнение!нови [re: Vallentin]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано13.01.02 15:03



Аз предполагах нещо подобно за въпросното лице! Не зная защо, но по ирония на съдбата в една тема за юдеите /в този клуб/ бе описано колко "хубави" неща са сторили за България! Интересно съвпадение! А аз се чудех, защо някой толкова навътре приема всяка моя дума по адрес на юдеите в клуб "Политика"...

ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ ОНЕЗИ, КОИТО РАЗПНАХА НАШИЯ ГОСПОД, СЪЩО СА ЕВРЕИ!

"М'не, м'не, т'кел упарсин."

ЕДИН НАРОД СРЕЩУ ЕДНА ИМПЕРИЯ


Тема Re: Само едно малко уточнение!нови [re: D.J.R.B.]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано13.01.02 15:13



Не са евреи тези, които разпънаха Нашия Господар Исус!

Евреите са потомците на Авраам, неговите деца. Тези, които Го разпънаха твърдяха, че са евреи и деца на Авраам, но Исус им отговори, че лъжат, и че са от баща дявола, а не от Авраам.

Не си ли чел? -

И-н 8:39 Те в отговор Му казаха: Наш баща е Авраам. Исус им каза: Ако бяхте Авраамови чада, Авраамовите дела щяхте да вършите.
И-н 8:40 А сега искате да убиете Мене, Човека, Който ви казах истината, която чух от Бога. Това Авраам не е сторил.
И-н 8:41 Вие вършите делата на баща си. Те му рекоха: Ние не сме родени от блудство; един Отец имаме, Бога.
И-н 8:42 Исус им рече: Ако беше Бог вашият Отец, то вие щяхте да Ме любите, защото Аз от Бога съм излязъл и дошъл; понеже Аз не съм дошъл от Себе Си, но Той Ме прати.
И-н 8:43 Защо не разбирате Моето говорене? Защото не можете да слушате Моето учение.
И-н 8:44 Вие сте от баща дявола, и желаете да вършите похотите на баща си. Той беше открай човекоубиец, и не устоя в истината; защото в него няма истина. Когато изговаря лъжа, от своите си говори, защото е лъжец, и на лъжата баща.


И един приятелски съвет - не си губи времето с политика Румене, духовният човек не се забърква в политиките, той е зает с това да върши делата на Отца.

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: РЕЗИЛ! за хората, които пишат такава бълвочнови [re: golataistina]  
Автор Pau (непознат )
Публикувано13.01.02 15:29



golataistina, ти цял живот ли ще ходиш по петите на това момиче, което (явно абсолютно разбираемо) те е оставило и е намерило човек, по-добър от теб?
Защо се налага да чуваш нелижеприятни неща online, вместо да ги осъзнаеш сам?
Според теб да се евреин е срамно ли ? или може би ако си с кафеви очи ?
или пък ако имаш по-тъмна кожа от някой ескимос ?
Бог 1) не гледа на лице, а в сърцето 2) прощава и най-гнусните неща които правим 3) наистина обича този, за когото казва че обича
Сега, да открием разликите межуд това, което прави Бог, и това което правиш ти
1) ти си (предполагам) расист 2) самоизяждаш се вътрешно от злоба, че са те оставили и не можеш да се примириш с този факт 3) изпитваш чувство за отнета собственост, а не любов
Бъди божествено подобен, не изпълнен с отрова
и, моля те, престани да пишеш цинизми и простотии в този клуб, все пак това е място, където влизат хора, които нямат вина за това, че нещо не се е получило
Забрави и потърси щастие с друго момиче, плз не отравяй атмосферата тук.
Бъди здрав и щастлив



Тема Re: Ехнови [re: golataistina]  
Автор Tъмнokocka (чаровна)
Публикувано13.01.02 15:41



Наистина вече се чудя какъв е този голям интерес относно моята особа - има- няма и една седмица откак влизам по форуми и вече ставам една от най-обсъжданите личности. То че съм чаровна - чаровна съм, но чак такова любопитство
Моят гол фен правилно са го информирали за произхода ми, но не виждам какво значение има това каква съм по произход. Родена съм в България, тук съм прекарала едни от най-прекрасните години от живота си, приемам именно България за моя Родина и никак не ми е безразлична съдбата й, за разлика от мнозина, които се бият в гърдите какви патриоти са! Но по-важното е за мен, че имам една небесна Родина, чиято гражданка ме е направил НАШИЯТ (на евреи, българи, турци и т.н. - на всички, които са Го приели) Господ и Спасител Исус Христос!
Само човек, който не е видял чудесата, които Бог върши в Израел, може да се шокира от това, че е възможно един евреин да бъде и християнин. Е, аз съм точно такъв случай, при това случаят съвсем не е единичен :-), така че имам пълното право да пиша в клуб "Християнство" - или тук може да пишат всякакви окултисти, спиритисти, антихристи и прочие, само не и евреи?!
П.П. За пореден път се убеждавам, че Валентин винаги реагира на място, за което наистина му благодаря (макар и да не съм много съгласна с мнението му за политиката )!

Нямa нищo по-жалко oт човек, oпериран oт чувство за хумор

Редактирано от Tъмнokocka на 13.01.02 15:44.



Тема На диджея -сектант му разказаха играта!нови [re: Vallentin]  
АвторБyлraaap-бyлraaap (Нерегистриран)
Публикувано13.01.02 16:08



ха-ха-ха-ха-ха



Тема Re: Ех...не се коси...нови [re: Tъмнokocka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано13.01.02 17:27




Бях християнин...но вече не съм.Но живея между християни и ми е добре.
Бил съм чифут...тоест едвеин.Когато бях там в Израел, си спомних, че съм живял там...и че ми е било добре....И сега, понякогау някои ми козвот че имам еврейска външност...., а ...и с парите се справях добре....което си е наша-ЕВРЕЙСКА ЧЕРТА......
Никой не обича ПО УМНИТЕ ОТ НЕГО....
Никой не обича по приспособимите от него....
Това обяснява много неща...нали?
Не държа никой да ме обича....не ми и пука , за това,...и ти казвам НЕКА НЕ ТИ ПУКА И НА ТЕБ, КАК И КАКВО МИСЛЯТ ....за теб другите.....каквито и които и да са.
Това че те плюят...е белег...затова че си ПОВЕЧЕ ОТ ТЯХ....
Дерзай.....



Тема Едно по-голямо уточнение!нови [re: Vallentin]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано13.01.02 17:48



Валентине,

От известно време усещам едно противоречие в думите ти. То личи в начина по който тълкуваш цитатите. Мисля, че е излишно да пиша вече, омръзна ми! За пореден път обаче ти си позволяваш да тълкуваш един цитат съвсем еднозначно и удобно - според случая!

Нима не разбираш, понечи да ме убедиш, че всички евреи по плът /потомци на Исаак/, които повярваха в Христа са евреи и Авраамови чада, а останалите, които не повярваха и избраха Варава - не са!!!
Та нали външения белег за родството бе обрязването? Нали им бе заповядано да не си вземат жени от други племена, за да остане чисто благословеното потомство?

ВАЛЕНТИНЕ, ВАЛЕНТИНЕ... ТАЗИ ИСТИНА, КОЯТО ГОСПОДА ИЗРЕЧЕ, ДНЕС ЗВУЧИ С ОЩЕ ПО-ГОЛЯМА СИЛА!!!

А ти можеше да бъдеш малко по-справедлив -
Зная, че сте Авраамово потомство; но пак искате да ме убиете, защото за Моето учение няма място във вас." /Йоан 8:37/ Забележи - "няма място" /1. то им е чуждо; 2. не може да се побере в сърцата и умовте им/

И ако прочетем в контекста на онова, което и двамата цитирахме, ще се види ясно, какво има педвид Исус: "Аз говоря това, което съм видел у Моя Отец; също и вие вършите това, което сте чули от вашия баща." Което означава, че Исус съди по делата им чии чада са, защото съпоставя "Аврааамовите дела" /щяхте да вършите - 8:39/ с техните /"А сега искате да ме убиете... Това Авраам не е сторил."/. Техните дела наистина са от дявола!

Извинявай, но не бива да се цитира подборно Валентине!

Без да съдя, смятам че такова благовестване вместо да пробужда, прави хората още по-слепи и озверели /Булгааар Булгааар/. А те също казват, че техен Цар на царете и Господ на господарите е ИСУС ХРИСТОС!

Всички прилики с минало и настояще са случайни!

П.П. След като "духовният човек не се забърква в плитиките", да смятам ли, че си се отказал от част 2-ра?

"М'не, м'не, т'кел упарсин."

ЕДИН НАРОД СРЕЩУ ЕДНА ИМПЕРИЯ


Тема Бъди благословена!нови [re: Tъмнokocka]  
Автор ArchiMeg (blessed )
Публикувано13.01.02 17:54



Бъди благословена, Тъмнокоске!
Радвам се, че в клуб "Християнаство" има новородена представителка на Божия народ.
Пророчествата се изпълняват...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.