Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 4uy me, mizernik!  
Автор4arownitca (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 18:41



Adski mrazya intrigantite! We4e na dwa puti razni maloumnitci me wkarwt w intrigi s Pawel, a towa go mrazya o6te powe4e! Ti si naistina golyam mizernik, ako si misli6, 4e s klewitite si po adres na Pawel 6te susipe6 wruzkata ni - edin put towa moje i da stane, no wtori put nyama da se wurja, za ni6to na sweta ne bih go naprawila! Ne bih si gubila izob6to wremeto da otgowaryam na gadnyar kato teb, no ti naistina prekali, oklewetyawayki 4owek, do 4ieto surtce dori ne si se i dokosnal, kamo li da go poznawa6! Slu6ay be skapanyak, Pawel moje da e wsyakakuw - za razlika ot teb go poznawam mnogo dobre - no edno ne6to nikoga nyama da naprawi - da trugne da si tursi nowa priyatelka, kogato we4e ima takawa! Toy za razlika ot samtci kato teb, kogato ima jena do sebe drugite ne go interesuwat! Towa 4e priyatelkata ti e zaryazala pokazwa edinstweno, 4e si edin kompleksuran muhlyo, koyto ne znae kak da zadurji jenata do sebe si! S ni6to ne ti e kriw Pawel, 4e momi4eto te e zaryazalo - poznawam i neya i naistina se 4udya kak e izdurjala tolkowa wreme s kompleksar kato teb! Ot surtce y jelaya nay-setne da sre6tne istinski muj, kakuwto ti opredeleno ne si!
Taka 4e mizernik, prestani da zasira6 forumite - idi na psihiatur, towa e na4ina da si re6i6 problemite, nikoy ne e dlujen da 4ete prostotii kato twoite, nay-malko puk w kluba na hristiyanite!



Тема Re: 4uy me, mizernik!нови [re: 4arownitca]  
Автор antichrist ((не)познаваем)
Публикувано07.01.02 19:02



Абе ти от уважение към себе и другите защо не пишеш на Bulgarian Phonetic(А ако нямаш, първо си го пиши в abv.bg, после кликвай на "преведи на кирилица" си го Paste=>Copy & the next step - here!), сега ще има да се цъкля и да гадая, кому ли бе нужно това сърцераздирателно писмо?...

От голямата си любов с Павел ли, си обсипала с хули и обиди mizernik ?
Или - от какво ?

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...


Тема За комплексите и прочиенови [re: 4arownitca]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано07.01.02 23:45



Със сигурно това един човек да е комплексиран е дело на дявола. Да вкарва комплекси в човека е дело на противника и неговите демони. Доколкото имам разбиране, ВСЕКИ човек, повече или по-малко има някакви комплекси в него.

Аз например, преди да повярвам бях ИЗТЪКАН ОТ КОМПЛЕКСИ. Когато Исус ме срещна, Той много бързо премахна голямата част от комплексите ми, и аз придобих невероятно самочувствие и увереност, непознати за мнозина по-слънцето.

С годините обаче аз започнах да виждам, че има някои по-дълбоки и по спецефични комплекси, които все още са останали, или по-скоро ги разбирах че съм ги имал в момента, когато Бог се захващаше с тяхното изцеляване.

Та това, което искам да кажа е, че Исус се яви да разруши делата на дявола и е чужо на Неговия характер да натрива носа на някого по силата на онова което дявола е извършил в неговия живот.

Той не натрива носа на онези, които имат комплекси използвайки слабостта им чрез комплексите, а напротив, разбираше ги и изцеляваше комплексите им.

Надявам се Павел да разбира, защо казвам тези думи. Смятам да копирам същия постинг в отговор на 4arovnica. Защото ставам свидетел на несправедливост, която помрачава Христовия кръст и не исках за си замълчавам.

Мир на всички, които са освободени от греха!

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема за чаровницанови [re: 4arownitca]  
Авторodolam (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 13:29



"побеждавай злото чрез добро"

това е ЕДИНСТВЕНИЯТ начин да го победиш наистина.

иначе то побеждава.

поздрави



Тема Re: Koe pomra4awa krusta?нови [re: Vallentin]  
Автор Tumnokoska (4arowna)
Публикувано08.01.02 17:52



Towa da ohulwa6 edin hristiyanin ne e li pomra4awane na Hrista? Za teb towa, 4e Pawel se e za6titil li pomra4awa Hristowiya krust? Za6titil se e perfektno i naistina s lyubow kum zlojelatelya - az sum dale4 po-piperliwa!



Тема Re: За комплексите и прочиенови [re: Vallentin]  
Автор antichrist ((не)познаваем)
Публикувано08.01.02 21:42



Валка,

Абе ти пак си чел прекалено много Ахристиянски книжки на някой супер-измислени псевдопастори, които така са ти промили мозъка, че наистина имаш нужда от някой профисионалист-терапевт!

Стори го и то в по възможност най-бързо!

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...


Тема Re: За комплексите и прочиенови [re: antichrist]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано08.01.02 22:45



Ти какво след като си намери свой терапефт в лицето на Трудния, сега искаш и на мен ли да пробуташ някого?

Вземи се оправи с твоя терапефт, пък после мисли за мен.

Поздрави!

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: Koe pomra4awa krusta?нови [re: Tumnokoska]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано08.01.02 22:49



Мисля, че бях достатъчно изчерпателен и ясен в това което казах. Не знам какво бих могъл да добавя освен едно.

Божието Име не се хули поради езичници, а поради онези, които претендират да са Негов народ.

И ако и с това не съм станал достатъчно ясен пак, ще си позволя да повторя. Не може да се използва слабостта на някого, която се предполага да изцеляваш с цел да го нараняваш.

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: За комплексите на Валката !нови [re: Vallentin]  
Автор antichrist ((не)познаваем)
Публикувано08.01.02 23:11



Ама ти наистина се нуждаш от психиатър! Другият вариянт ти го казах и той е най-подходящия!

Честно да ти кажа, не знам защо се обръщам към теб? Ае вяра, вяра, ама твоето не е вяра - ти си се превърнал в религиозен идолопоклонник на пастори и измислени църкви+това си си купил и лицензиран софтуер - бе глупост,но както и да е - прощавам ти, макар това Бог да ти вдене за грях!...
Та колко подаяния са получаяали сиримасите от теб не разбрах ?

Валка, Валка, ти и Иван Петров сте за... - ще иронизирам възможноста да навляза в специална област или да се изразя цинично и грубо! Повече няма да ти давам морални наставления от моя морален кодекс - като искате да сте лъжци! - защото да не искаш да видиш реалността, значи искаш да живееш в лъжа...
Как е възможно??? Тия пастори и псевддоцъркви да ги има - ами не се учудвам - такива като теб ги създават, със своята наивност...Бирник си е и то колосален - в името на Бог - живейте - полулъжци - полуглупаци - полуграмотни... и в никакъв случай християни...

Повтаряй си оная поговорка за баницата - < без коментар > от тук насетне.

Край!

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...


Тема Re: за чаровницанови [re: odolam]  
Автор antichrist ((не)познаваем)
Публикувано09.01.02 01:27



Така е само в приказките бедни ми odolam...

Аз съм, казано на гръцки, а и не само на гръцки - антихрист!...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.