Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Исус, греха и покаяниетонови [re: Ивaн Пeтpoв]  
Автор antichrist (новак)
Публикувано04.01.02 02:28



Ванкаа-а-а-а-ааа (както обича да призовава Слави трифонов)

Ти па си най-голямото агне, което съм срещал! Теб не може да те надмине никой, дори и да останеш на едно място. Баси и шматката дето си. Много ми се ще да се разкая, но в момента ми се смее-е-е-е-е - ахахахаааа

Аз съм казано на гръцки,а и не само на гръцки - антихрист!...



Тема Re: Дух за Seleste - хихихиинови [re: Дyx]  
Автор antichrist (новак)
Публикувано04.01.02 02:45



Дух,
Казвай бре ! Нали това е словото - в изказването. Само се опасявам, че ще я засегнеш с любовта, а пък жена е - не е редно, затова остави на мен краткия анализ :)

Малко ще ти отнема правото за Селеста, но ето как я виждам аз: весела, интелигентна,сама но не самотна, смееща се, с чувство на ранг, дистанцията малко й убягва, но иначе си е доста свежа! И е влюбена - съвсем сериозно - освен в себе си, което е висша добродетел - и в някой чаровен момък, но той не знае...Представям си я като красиво създание,ще ми се да е така - с живи и хубави очи, снажна...Абе представи си и ти идеала и ще я видиш!

По принцип човек иска да е лъган! И вижда неща, които само тях иска да вижда! И им вярва, стига да се един % реални...

Ае стига съм анализирал.И без това не съм прав - но дори и прав, Seleste ще ме опровергае напълно...

Аз съм казано на гръцки,а и не само на гръцки - антихрист!...



Тема Re: Дух за Seleste - хихихиинови [re: antichrist]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано04.01.02 09:08



А бе ще си дойдем на думата,че всичко което правим е една безмислена плетеница на нашите си представи...които се опитваме да скърпим в и без това самотното ни ежедневие(та дори и да не си го признаваме).



Тема За Selestaнови [re: Selesta]  
Автор ArchiMeg (blessed )
Публикувано04.01.02 10:37



Скъпа Селеста, ето как непознаването на значението на една дума може да ти докара гняв. Назидание в смисъла, в който е употребена в библията означава ИЗГРАЖДАНЕ. ВЗАИМНО ИЗГРАЖДАНЕ звучи по-различно, нали.

Трябва да говорим на един език, за да се разбираме.
Което потвърждава постинга ми в темата "У, Вавилон"



Тема Мисля,нови [re: antichrist]  
Автор lYl (Вечността)
Публикувано04.01.02 11:36



че си твърде самонадеян и самодоволен.

Духът е, който дава живот.


Тема Re: ДА ВИЖДАШнови [re: Dim_]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 12:04



tokchka stava (niama problem)

"И аз, братя, не можах да говоря на вас, като на духовни, но като на плътски, като на младенци в Христа.
3:2 С мляко ви храних, не с твърда храна; защото още не можехте да го приемете, а и сега още не можете.
3:3 Понеже и досега сте плътски; защото, докато има между вас завист и разпра, не сте ли плътски, и не постъпвате ли по човешки?
3:4 Защото кога един казва: Аз съм Павлов, а друг: Аз съм Аполосов, не сте ли като човеци слаби?
3:5 Какво е, прочее, Аполос и какво е Павел? Те са служители чрез, които повярвахте, и то както Господ е дал на всеки от тях.
"
"А твърдата храна е за съвършенните"
Евр 5:14

"Дух Божий живее във вас"
"Чрез единния Дух се кръстихме да сме в едно тяло"
I Кор. 12:13

"Има различия на дарбите, но Духът е истият"




Тема Re: Дружки...нови [re: Dim_]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 14:44







Тема Re: Дух за Seleste - хихихиинови [re: antichrist]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано04.01.02 17:50



Е снажна не съм....нито снежна....

Еволюцията няма за цел да създава благоденствие, а богове


Тема Re: За Selestaнови [re: ArchiMeg]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано04.01.02 17:51



Сефте чувам, че назиданието е изграждане..
Ако е, нека използваме втората дума.

Еволюцията няма за цел да създава благоденствие, а богове


Тема Re: Светлина - и за християните..нови [re: shockwave]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано04.01.02 19:49



Светия Израилев е Богът на цялата Земя, на цялата духовна и материална Вселена.

Ти да не си изпаднала от небитието?

Ще ти е доста горещичко на тази позиция в която си, пък стой докато можеш да траеш...

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.