Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цитат:"Преди време Бог беше насочил вниманието минови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 18:27




Цитатите на Валентин са съвършенни.....те са повод за медитация...не пропускайте....върнете се назад и ги прочетете 1000-2000 пъти и ще усетите ерекция в духовността на духовните си органи...
Ето например:

"Преди време Бог беше насочил вниманието ми върху идолопоклонствата в сърцата на христяните, разбирах, че и моето сърце има от какво да се очиства, и признавам, че все още далеч не съм постигнал чистотата, която е стандарт за Бога, ако и да съм бил освободен от множество коварни и трудно забележими неща. "

Бог е "насочил" вниманието на ВАЛЕНТИН, върху идолопоклонствата в сърцата на християните....
Значи, ХРИСТИЯНИТЕ СА ИДОЛОПОКЛОННИЦИ и техните сърца са пълни с идоли.
Освен това, Валентин е РАЗБРАЛ С УМА СИ, че "неговото сърце" се очиства, но все още не е постигнал "стандарта на Бога"...Усетете- не БДС/българския държавен стандарт/, а стандарта на Бога ха ха ха ха ...МОЛИМ ВИ СЕ...издаден и публикуван в "БОЖИИТЕ СТАНДАРТИ, МЕРКИ И ТЕГЛИЛКИ" ...издаден от Божествената печатница, с коректор БОГ!!!!!!!
ВАЛЕНТИНЕ ВАЛЕНТИНЕ.....
ВАЛЕНТИНЕ ВАЛЕНТИНЕ...
ВАЛЕНТИНЕ ВАЛЕНТИНЕ....



Тема Дано си разбран правилно!нови [re: MУЛE]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано17.11.01 22:27



Като желание да му помогнеш, а не като неприязън.
Ти му показваш с пръста си Луната, а той гледа пръста ти, а не Луната.
Хората сме много интересни - гледаме формата, а не съдържанието.
Дори аз първоначално реагирах на начина ти на изразяване.
Дано Валентин те разбере правилно!

@=>=>=


Тема Re: Дано си разбран правилно!нови [re: shockwave]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано18.11.01 01:42



Валентин го разбра достатъчно добре, и вече от няколко седмици въобще не го чета, то е подобно на това да чета демагози като Виденов или Костов, те си знаят тяхното продиктувано от интереса им и от покварената им съвест. Така е и мулето.

На времето древните латиняни са имали такъв израз "гръцко - не се чете", та аз намерих формутата "МУЛЕ - не се чете"

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: Дано си разбран правилно!нови [re: shockwave]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 06:38




Както и да бъдаразбран, ще бъда разбран ГРЕШНО.
Ще бъда разбран неправилно.
Защото това, написаното е не от ума, то е от другаде....
Все ми е едно как ме разбира и дали ме разбира...
Това го касае НЕГО САМИЯ...и ето сега, когато отворя следващия негов постинг, ще имаш вече впечатление...



Тема Re: Дано си разбран правилно!нови [re: Vallentin]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 06:43




Ха ха ха ха
Ето...той е разбрал...ха ха ха
Той е намерил "ФОРМУЛА"....формалист, форМУЛИСТ...намерил формата на Мулето.....
Ето затова се бъзикам от сърце с такива надувковци...ама от сърце го правя....

ДОРИ НАКРАЯ, ЗАВЪРШВА С ДРЕГ ЦВЯТ ...ТОЙ ЧЕТЕ...той лъже , че не чете...
Валентин чете и вдига кръвното си, когато чете...и виж- пише с червено, КРЕЩИ...кара се....



Тема Tochno taka - MULETO ne gowori ot uma si ...нови [re: MУЛE]  
АвторvALE (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 08:34



MULETO ne gowori ot uma si shtoto niama takyw dragi zriteli.





Тема Re: Tochno taka - MULETO ne gowori ot uma si ...нови [re: vALE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 18:38




Точно така...ха ха ха
ПРав си...
Дори и когато не говори от ума си...пак си личи...че МУЛЕТО Е ПО УМНО ОТ ХОРАТА.....
Благодаря ти за вметката....



Тема Re:Vallentin [re: vALE]  
Автор r... (член)
Публикувано18.11.01 19:30



Valentine -ne biah 4el onzi tvoi posting za koito govori Muleto-no mi haresa tova koeto si napisal -siguren sam 4e vseki hristianin e 4ustval tova koeto si po4ustval i ti...to ne e pogreshno -greshno e kogato si mislim 4e ne sme idolopoklonci kogato zapo4nem da se mislim za pravedni...tova e opasnoto zashtoto vav vseki edin ot nas ima griah i nie triava da go tarsim da se stremim da go otstraniavame no ne 4e niakoga shte postignem kriteria koito ima Bog-tova s nashi sili nemoje da stane i e kazano koga shte bade postignato toba nashe hristiansko jelanie-da jiveem spored standartite na Bog-4ak sled vaskresenieto a do togava edinstveno ni ostava da pokajen jelanieto ni za promiana sas dela...nebiva d ate podiska prekaleno mnogo greha koito vijdash v sebesi-dostata4no e neprestano da se stremish da go otstranish a...Bog kato vidi jelanieto ti i toi shet ti pomogne...moli se za men bog da mi pomaga da vijdam i az moite grehove i da mi pomoga da gi ostsraniavam.

Редактирано от r... на 18.11.01 19:34.



Тема Че не говориш с ума си е очевидно, но е любопитнонови [re: MУЛE]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано18.11.01 22:10



с коя чст на тялото си го правиш? Хм?



Тема Re: Че не говориш с ума си е очевидно, но е любопитнонови [re: kakata]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано18.11.01 22:34



Че не плуваш е ясно, казала рибата на птицата, подавайки глава над водата, но интересно защо размахваш тия огромни перки в отровния въздух...на интересна ли се правиш.

Невъзможно е да не е възможно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.