Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 03.06.24 
Природни науки
   >> Химия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Относно цензурата.нови  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано15.04.11 10:13



Нека обсъдим - за или против цензурата в клуба. Аз лично никога не съм подкрепял цензурата. Въпросите на етиката нямат нищо общо с химията. Ако някой се интересува от нещо - не виждам защо в клуб "химия" трябва да се налага цензура.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Относно цензурата.нови [re: Изyмeн]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано15.04.11 15:39



Моля те, бъди конкретен. За цензура на какво и/или кого става въпрос?


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Относно цензурата.нови [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано15.04.11 16:49



Много добре знаеш за какво говоря. Има цензура спрямо обсъждането на психоактивни и взривни вещества, както и някои други теми, които решиш да цензурираш. Една от причините да се откажа от модераторстването в тоя клуб беше несъгласието ми с цензурата, която налагаш.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Относно цензурата.нови [re: Изyмeн]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано15.04.11 17:51



Е, мерси, че посочи нещо конкретно.

За взривните вещстества няма цензура. Ти си този, който обикновено пренасочва такива въпроси към специализираните форуми.

Изтривал съм теми извън химията.

По въпроса за психотропните в-ва, посочи причини, поради които си струва те да се обсъждат. Виж

. Простотия до шия.


----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Относно цензурата.нови [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано15.04.11 18:47



Простотия или не - това си е чиста цензура.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Относно цензурата.нови [re: Изyмeн]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано17.04.11 00:06



слободията пък води до анархия.



Тема Да бенови [re: Изyмeн]  
Автор lodkarq ()
Публикувано17.04.11 00:30



без модератори представяш ли си на какво ще заприлича тук? Мисля, че трябва да има!



Тема Re: Да бенови [re: lodkarq]  
Автор lnto_the_solid_state (любопитко)
Публикувано17.04.11 14:28



съгласен съм с lodkarq ..

НоВа грУпА - *X i m i k a l i c A*


Тема Re: Относно цензурата.нови [re: Изyмeн]  
Автор TCNQ ()
Публикувано17.04.11 22:02



Нека си пишат в друг клуб, все пак сме 21 век, и говорим за наука. А не за камикадзе-екшън.
Българите имат нужда от обуздаване, в т.ч. и цензура. "Со кротце, со благо, со мало кьотек".
Бомби и дрога са част от химията (както всичко междудругото), но не и като обществен интернет-клуб.
Или се кефиш на безумния с флуороводородна киселина, дето го е яд, че не му я продават като кило мляко? А утре ако умрат 5000 души? И инфото е от теб?



Тема Re: Относно цензурата.нови [re: TCNQ]  
Автор pi4aga87 (новак)
Публикувано17.04.11 22:29



Да по тази логика трябва всичко да спрем да правим - да не караме автомобили, да забраним ножовете, продажбата на бензин и запалителни материали , да не говорим за оръжията. Не знам защо си мислите че с тази ваша цензура наистина постигате нещо - само дразните. Ако иска такава киселина или каквото и да било друго и има ли достатъчно пари човек ще го намери. В Китай им е най-добре сигурно като имат цензура навсякъде. Не е ли по-добре да има прозрачност и да се знае , отколкото да се гледа на тези неща като на някакво тайнство .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.