Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 24.06.24 
Природни науки
   >> Химия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: силикон?! Ей!нови [re: stid]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано23.10.10 16:57



"неутрален силикон" - можеш ли да дадеш малко повече обяснения - в какъв разтворител е този силикон, след като не е оцетна киселина. Ацетатният силикон може да реагира с алуминия.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: силикон?! Ей!нови [re: Linjack]  
Автор fuko_ (казуален )()
Публикувано23.10.10 19:37



Господинчо май си нямате работа и се заядохте хапливо с мен, но аз не оставям длъжник на такива хапльовци като вас, хич не ме интересува колко езика владеете,това не е критерий за голяма интелигентност. За щяло и нещяло не ще тръгна да ти цитирам източници, или и ти като мара подробната,ще ти цитирам едни източници аз на тебе. И ако си някой от онези модератори мога да ти кажа че си един ограничен ТЪПАК

И ми е през онаяти ми работа като ме блокират за тези думи, Още веднъж Майната ти



Тема Хахаханови [re: fuko_]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано23.10.10 19:59



Ало, преди да обиждаш и да наричаш "господинчо" вземи се огледай малко.
Да съм заплашвал, че ще те блокирам? Най-първият ми отговор беше подигравателн, но я си виж въпроса - "Някой знае ли как се синтезира нитроглицерин?" Какъв отговор очакваш на така зададен въпрос, господинчо неук и глупав?

Попитах те дали знаеш езици, защото въпросите, които задаваш са, без извинение - глупави. Хората на няколко пъти ти дадоха насоки, но ти упорито отазваш да ги последваш. Казаха ти - чети патенти, ти не им отговори; казаха ти - отиди във форума по ракетомоделизъм - ти се направи на удадрен.

Какво искаш, бе говедо - всичко наготово ли. Тъпак ли? - щом употребяваш тази дума - е, заслужил си я.

ПП: Ако исаш да правиш революция - помоли останалите хора във форума да ме свалят - с радост ще освободя пагончето.


Редактирано от Linjack на 23.10.10 20:04.



Тема Re: Хахаханови [re: Linjack]  
Автор SF6 (новак)
Публикувано23.10.10 21:21



ами обяснете му на човека как се прави НГЦ даже и с други естери може да пробва



Тема Re: Хахаханови [re: SF6]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано23.10.10 21:28



H2SO4, но се съмнявам да ме разбере.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: силикон?! Ей!нови [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано24.10.10 12:13



И представа си нямам, не съм се интересувал що за силикон е. Все пак не превеждам, просто казвам с какво експериментират ракетомоделистите, а те си говорят на български.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: силикон?! Ей!нови [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано24.10.10 12:23





Знанието само на български език е лошо - човек има наистина ограничена представа за света. Руският и английският са езиците, на които е достъпно максимално количество информация в интернет, като не броим разбира се китайския - те живеят в отделен свят. Аз 90% от информацията получавам на езици различни от български.

Редактирано от Изyмeн на 24.10.10 12:24.



Тема Re: Хахаханови [re: Linjack]  
Автор hidrazin4o (ентусиаст)
Публикувано24.10.10 21:03



Абе аз те разбирам, ама по-добре той да не разбере!
Лека вечер!



Тема Хапна банана за 1 месецнови [re: fuko_]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано25.10.10 03:35



След като отново се разфуча, Фук(ч)о_ сега е блокиран - за един месец.
На лични бележки му казах да почете малко и да се научи на добри обноски, а той ми отвърна, че знаел химия повече от мен. Е, сполай му за знанието - нещо не го е показал.

Знам, че може да е долно да го атакувам сега, без той да може да отговори, но човекът искаше да ме запознае с веществото "графен", само дето беше написал "графитен". За любопитните:




----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Хапна банана за 1 месецнови [re: Linjack]  
Автор SF6 (новак)
Публикувано25.10.10 20:39



откривателите му не получиха ли за това нобелова награда или бъркам?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.