Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 27.09.24 
Природни науки
   >> Химия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Почти сериозно предложение  
Автор studetn (новак)
Публикувано16.07.09 15:51



Преглеждах темата "Уеб-страница" и се замислих, ако някой от форумчаните разбира от уеб-дизайн, дали не може да се направи страничка, където да има всякаква полезна информация по обсъжданите тука въпроси (и не само)? Страничката на linjack може да послужи като основа (каквато е идеята на mamut4o). Как гледате на идеята?



Тема Re: Почти сериозно предложениенови [re: studetn]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано16.07.09 18:16



Като имаш желание - сайт се прави сравнително лесно, едва ли ще те затрудни. Достатъчен е само word, а frontpage е идеален за начинаещи.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Почти сериозно предложениенови [re: studetn]  
Автор P. - koвaчa (ентусиаст)
Публикувано16.07.09 23:34



Проблема е в хостването и в настояването по после Стигнал си до някъде ето имаш идея развий я Помоли да ти я подарят.
Инак изобщо има поне 50 продукта от лесни по лесни за създаване на страничка.Аз ммислех на времето да си направя за моите си идеи но .се отказах все още съм до кривата круша не че нямам постижения но все пак трябва всеки влязъл да разбира какво се разказва в страничката и да му е от помощ.Хайде бъди по смел поискай я.



Тема Re: Почти сериозно предложениенови [re: Изyмeн]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано17.07.09 00:17



Най-лесно ще стане да инсталирате една

. Тя е готов сайт тип блог. Регистрират се потребители пускат статии, те могат да бъдат коментирани от други и т.н. Има готови модули за каквото се сетиш - анкети, архив на статиите (сам се генерира), библиотеки с ценни документи и т.н. Не изисква почти никакви умения, за да се инталира, има готови хиляди тимплейти за външния и вид - дърпат се от нета и се инсталират за 30 секунди. Готов административен панел и прочее и прочее.

Всички друго отнема в порядъци повече време и накрая изглежда грозно, освен ако не се платят няколко хиляди лева на свестен дизайнер.



Тема Re: Почти сериозно предложениенови [re: studetn]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано20.07.09 05:47



Мислим съм по въпроса, но както вече е казано по-горе - разработването на такава страничка изисква доста време, а резултатът може да не е особено добър.

Идеята за блога не ми харесва съвсем, защото там могат да пишат само регистрирани потребители и темите са статични. Ако усещате посоката на мислите ми - полезната информация би могла да отиде на някоя вече разработена, динамична и леснодостъпна страничка, виз.




----
бял подпис на бяло поле


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.