Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 18.06.24 
Природни науки
   >> Химия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема уеб страничканови  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано13.07.09 04:20



Преди десетина години, като завършвах гимназията, участвах в разработването на една уеб-страничка по химия и година по-късно я качих в geocities.com.
Сега Яху ми прати имейл, че геоститиес ще бъде затворено през есента.
Странчката е общо-взето жалка картинка, но статистиката сочи, че през нея има трафик и хора влизат и разглеждат почти всеки ден. Броячът не го отчита, защото наскоро го смених.

При положение, че има толкова много друга информация по нета, дали си струва да прехвърля файловете на нов сървър? Жалко ми е за страничката, но определно нямам време да я обновявам или редактирам. Да я прехвъля ли някъде, къде?




----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 13.07.09 14:31.



Тема уеб [re: linjack]  
Автор hladnikaМодератор (brujo)
Публикувано13.07.09 08:57



екстра си я свършил, аз не бих я затрил с лека ръка.
Но съвет къде да я хостваш, не мога да ти дам.
но ще се ослушам..

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Re: уебнови [re: hladnika]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано13.07.09 10:46



hit.bg, има и други.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: уебнови [re: Изyмeн]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано14.07.09 00:06



мерси за подкрепата, но не ми се ще да е български сървер. понякога имам проблеми с тях при работа от чужбина.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: уебнови [re: linjack]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано14.07.09 11:50





Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: уебнови [re: Изyмeн]  
Автор Mamut4o (непознат )
Публикувано16.07.09 14:22



Искам да ти кажа нещо ама дано ме разбереш правилно.Разгледах страничката-тя отразява знанията ти,уменията ти и способностите които си имал преди 10 години или като ученик.За онези времена страничката е била наистина хубаво нещо.Но годините са минали ти си натрупал доста повече знания и умения а страничката си стои същата.Ако беше казал че си я направил вчера щях да ти кажа че си си загубил напразно времето-Напъна се планината и роди бебе.Тази страница има смисъл да я местиш само ако решиш да я допълваш с други неща в химията на далеч по високо ниво.В смисъл в нея да намират полезни неща и хора които се занимават професионално с химия.На това ниво тя е само за ученици 8-10 клас.



Тема Re: уебнови [re: Mamut4o]  
Автор P. - koвaчa (ентусиаст)
Публикувано16.07.09 23:27



Здравей подаряваш ли я или я продаваш

Редактирано от P. - koвaчa на 17.07.09 00:07.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.