Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 28.09.24 
Природни науки
   >> Химия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Натриев йодит?нови  
Авторлoл (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 15:27



Трябва ми натриев йодит и кислородна вода за един майтап.
Щото ми е боса химията, какво натриев йодит, и как мога да се сдобия с него.



Тема За... амфетамините, пикото, сгъбясали мозъцинови [re: лoл]  
Автор the JackМодератор (of clubs)
Публикувано20.03.08 16:38



Ние, да знаеш, трева пасем - хич не ни е ясно какво искаш да направиш с този натирев йодид, ама хич! Е, то малко е незаконно - ама ти май нямаш проблеми с това. Мислиш си -- здраве да е!
Е да, ама не - точно здраве няма да е - амфетамините може да не са много вредни, но пикото, получено в домашни условия съдържа достатъчно други гадости за да ти се сгъбяса мозъкът.

Досегашната практика беше да се затварят такива теми без отговор. Но сега имам въпрос - какво искаш, младежо? Химията ти е "боса", а си тръгнал да правиш нещо, което после ще приемеш вътрешно!
Според теб, какви са шансовете нещо да объркаш и да навредиш на тебе и твоите "приятели" сериозно?


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема Re: За... амфетамините, пикото, сгъбясали мозъцинови [re: the Jack]  
Авторлoл (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 10:04



Както казах химията ми е боса.Сега чувам за дрога и т.н.Сори ако некой си е помислил че искам д аправя дрога в нас.Нито пък знам какво е това пико или секви такива производни.

Значи гледах по един от каналите на кабелната некво предаване с бъзици и там го предложиха това за майтап с някой близък.
Значи натриевип йодит се сипва във водата на тоалетната чиния.А кислороднта вода в казанчето.И като пуснеш водата от казанчето и почва да пуши и излиза пушек от кенефа абе доста ефектно.

Пак ти казвам ако бех наркоман по лесно щеше да ми бъде да отида да си купя дрога, отколкото д аси правя нещо в нас.То така ако ставаше предолагам дилърите щяха да са във фалит.



Тема и още нещонови [re: лoл]  
Авторлoл (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 10:11



Сигурно натриевия йодит има още много други предназначение, както и много други съединения или там каквото му викате.
Това че едно от тях е примерно неква съставка в неква дрога, не прави всеки автоматично производител на наркотици.

Щото сега се сещам че като малки си правихме димки с амониева силитра, ама тя май е изкуствена тор, а май може и да гърми и т.н.Така че сигурно некой "селянин" който си купува амониева силитра за да си натори нивата го прави автоматично бомбаджия -терорист ??



Тема Re: и още нещо [re: лoл]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.03.08 15:06



според мен спора е безмислен )))

Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: Натриев йодит?нови [re: лoл]  
АвторBoлaнд (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 03:37



Както и да е, става дума за йодиТ, а конкретното предаване съм го гледал и аз, така че за "синтези" на нещо и дума не може да става.
Нямам представа обаче откъде можеш да намериш реактива.



Тема КИРИЛИЦА -танови [re: Boлaнд]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 07:11



е задължителна.

Редактирано от hladnika на 24.03.08 07:49.



Тема Re: За... амфетамините, пикото, сгъбясали мозъцинови [re: the Jack]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 16:23



Ето вече е кирилица-доволен ли си.
Спецялно към Jack.Чувал ли си за синтез на кокаин от етанол(може и водка) или от лактоза.По този принцип би трябвало да забранят и тези два продукта

.Ако не си чувал мога лесно да те осветля(естественно да загатна леко).А има и много други изходни продукти,които по тази логика би трябвало да се забранят



Тема Re: За... амфетамините, пикото, сгъбясали мозъцинови [re: koko]  
Автор hladnikaМодератор (brujo)
Публикувано24.03.08 18:01



Аз съм доволен :)
убеди се че не е толкова трудно да се пише на кирилица, за разлика от четенето на "шльокавица".
Я загатни за синтеза, интересно ми е от алкохол как ще синтезираш кокаин.

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Re: КИРИЛИЦА -та [re: koko]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано24.03.08 22:06



е това го знаем))))



Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.