Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 09.06.24 
Природни науки
   >> Химия
*Кратък преглед

Тема ИМАМ ЗА МАХАНЕнови  
Автор hidrazin4o (новак)
Публикувано12.07.06 21:28



Оказа се ,че имам доста излишна стъклария за махане.Ще се опитам да дам списък за тези,които се интересуват:
-колби(конични,плоскодънни и облодънни от 50 до 500 ml )
-колби на Вюрц (дестилационни със страничен отвод)
-колби бунзенови (смукателни)
-стъклени фунии с дълги и къси тръбички
-делително фунии
-шотови филтри
-часовнокови стъкла с най-различни диаметри
-мерителни цилиндри до 250 ml
-фол и меспипети
-хладници - прави на Либих,обратни на Алин ,спирални
-ексикатори - големи
-съдове уловки
-газометри
-промивни стъкленици на Вулф и Тищенко
-бюрети
-газоанализатори на Орса и отделно абсорбционни пипети за тях
-термометри технически с различен обхват до 600 градуса
-термометри бекманови
Стъларията повечето е TRMISIL.
Има и голямо количество стъклени тръби,включително дебелостенни и такива с нишка.Всички стандартни размери до 50 мм.Предложете цени , като се ориентирате към около 50-60% от нормалните.Аз няма да искам точни цени,защото нито имам време ,нито нерви да се чудя на кое колко да искам или да обикалям по магазините да проверявам.Почти е сигурно,че ще се споразумеем ако няма нагли предложения като бергманов термометър за три лева де.Разбира се не ми се занимава дреболии,като пет тръби , две колби и десет епруветки.


Списъка далеч не е изчерпателен.Сигурно има неща които съм пропуснал или просто не зная за какво служат по дяволите!Така че може да питате и за други неща.За контакти пишете на harisson@abv.bg.Оттам нататък ще говорим по телефона.
Намират ми се и рективи излишни,но ще ги пусна в друга тема.



Тема Re: ИМАМ ЗА МАХАНЕнови [re: hidrazin4o]  
АвторHиkoлaй (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 10:01



Не очаквай някой да иска всичко!Аз незнам 10 епруветки 5 колби и там още какво написа са дреболий за 1 човек с домашна лаб.!!!Аз бих купил 5-10 предмета макс!



Тема Re: ИМАМ ЗА МАХАНЕнови [re: hidrazin4o]  
АвторJamp;R (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 13:44



Може да пробваш в химическия факултет.Мисля, че имат голяма нужда!





Тема Re: ИМАМ ЗА МАХАНЕнови [re: Jamp;R]  
Автор hidrazin4o (новак)
Публикувано14.07.06 21:55



Ами и аз не мисля ,че някой ще иска всичко ,но само стъклените тръби са около 20 кубически метра като обем.А и да не забравяме транспортните разходи - най-вече заради тях не си заслужават малките количества.Кой би дошъл в Казанлък , за да си купи 5 стъклени тръби по 1 лев ? По принцип не ме притесняват малките количества.



Тема Re: ИМАМ ЗА МАХАНЕнови [re: hidrazin4o]  
Авторdlike (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 14:36



ako moje6 dai nqkakyv e_mail za vryzka





Тема Re: ИМАМ ЗА МАХАНЕ [re: dlike]  
Автор hidrazin4o (новак)
Публикувано19.07.06 19:39



Мейла го има в края на списъка.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.