Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Чат с министър М.Велчев по bgweb.tv
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как се осмели?  
АвторSama (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 12:49



Как така един министър се нави да си говори с чатъри, това не е ли малко опасно и дали той ще отговори на всички въпроси. Това може да покаже само тази форма на общуване, която вече се практикува отдавна в целия свят! Ще ми бъде много интересно да видя реакцията на Велчев като чете подобни въпроси.
Бих го попитала: Като напусне това правителство какво ще прави - ще остане в България или ще се върне в чужбина. Не е ли неговото присъстие в България временно, пък след него каквото ще да става.



Тема Re: Как се осмели?нови [re: Sama]  
Авторbaba Qga (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 13:55



6to pritesniavate 4oveka,be?
a megdudrugoto niakoi vigdal li e TORBALAN??????
NEKUDE IZ MINISTERSTVOTO GO IZGUBIH!!



Тема Re: Как се осмели?нови [re: Sama]  
Авторshadow (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 14:09



Toi sus sigurnost znae za opasnostta ot izrodskite vuprosi. I sus sigurnost 6te gi ignorira. Drugoto, koeto e, 4e 100% 6te ima hora, koito 6te se pogrijat da ima red i disciplina po vreme na 4ata.
Ako iska6 da zadade6 vuprosi, no ne moje6 da vleze6, kogato Vel4ev e pred 4ata, moje6 da napravi6 kato men - vliza6 na www.minfin.bgweb.tv i ima opcia za zapisvane na vuprosite, koito iska6 da zadade6. Pi6e6 si vuprosite i kogato toi doide im otgovaria. Hitro, a?



Тема Re: Как се осмели?нови [re: shadow]  
АвторДaнъчeн (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 08:48



Ами вижте какъв "наплив" е при него. И какви "отговри" има и иам ли изобщо. Прилича ми на баснята за жабата и вола.
Все пак не го оставяйте.
Аз му оставих това:
Ако е вярно съобщението за имотното състояние на Ил. Павлов (1,5 млд. USD)и Василев (o,5 млд. USD)и ако са български граждани, дали са платили ДОО (Данък Общ Доход) и по каква таблица? Ако не са (не са платили ДОО, не са бълг. граждани, не са милиардери)трябва ли Мин. на финансите да ги възприема като чуждестранни инвеститори? Каква е инвестицията им в България?
Познайте дали има отговор.
Да има някаква медийна "буря" по тази сензация?
got mi e]Имате си отговорът, нали?[




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.