Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Друг вариант:Античалга революция :-)нови  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано07.03.01 09:21



На 14 юли,разгневените античалга тълпи щурмуват Бастилиите(Ара ,Пайнър,етц.),които падат лесно-компчтърните системи на чалгарите са предварително разбити от един от идеолозите на анти-тата:ASSASIN-ът,а атаката е ръководена от блестящит тактик Лейзи.
"Приятелят на народа " Киро(ако ми позволите тази безобидна душевна чекия

)прокламира забрана на чалгата.
Радостни тълпи ликуват по улиците.
Но в редовете на антитата избухват разногласия-Deckoff иска тотална забрана на гюбеците ,докато по-умерените антита не са съгласни.
Една прелестна утрин,на девети Термидор по новият революционен календар, той и Лейзи поставят под домашен арест Киро.Същата нощ ,докато последният се къпе във ваната,е зверски промушен от внедрената роялист...пардон,чалгарка Диас.
Другият умерен-Дженифър ,успява да се спаси,бягайки в сръбското посолство,откъдето напуска страната в кашонче троянска сливова с дипломатическа поща
Революционният терор продължава:Радикалният Конвент забранява всякакви духови инструменти,и постепенно започва да губи обществена опора.
Очаквайте продължение:"Чалга контрареволюцията ,Директорията и Чалга-империята(може да се направи сюжетна връзка между този сценарий и апокалипсисът ,описан от Deckoff)

Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Античалга революция :-)нови [re: Kиpo]  
Авторdeckoff (Нерегистриран)
Публикувано07.03.01 18:59



Киро , сбъркал си , аз съм към умерините , ама няма да разваляме заради глупости хубавия сценариий .
Утре ще се включа по-стабилно





Тема Ама защо???нови [re: Kиpo]  
Автор dias (минаващ)
Публикувано07.03.01 22:35



Много хубаво, малко експресионистично,по септемврийски, но не достатъчно брутално. Иначе от страна на идейно-естетическите възгледи е спазена основната линия. Обаче едно не ми е ясно- ЗАЩО МЕ ОБВИНЯВАШ И НАМЕСВАШ В УБИЙСТВО??? Може и да съм от вражеския лагер, но поне не изтрепвам хората като мухи...





Тема Re: Ама защо???нови [re: dias]  
Автор Pyмянa (минаващ)
Публикувано08.03.01 01:08



Киро не те е разпознал от изпаренията в банята и мислейки си за теб не е видял, че всъщност аз го коля.



Тема Само заради тръпкатанови [re: dias]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано08.03.01 01:38



Вана,ухание на свежест...такива неща.



Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Как да не мислиш за нея,КАК?!нови [re: Pyмянa]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано08.03.01 01:48





Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема А революцията къде остана???нови [re: Kиpo]  
Автор dias (минаващ)
Публикувано08.03.01 10:22



Бялата нощ се жълтееше: страшно жълти, с раззинати уста, се издаваха простреляните черепи из грамадата трупове.
И кървите миришеха.




Тема Благодаря за жертвоготовносттанови [re: Pyмянa]  
Автор dias (минаващ)
Публикувано08.03.01 10:29



Много мило от твоя страна, че поемаш вината, но ти някак си нямаш мотив за убийството- нали сте от една и съща страна на барикадата, борите за една кауза???

За какво ти е да го колиш???



Тема След възстановяването на чалга-монархиятанови [re: Kиpo]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано08.03.01 12:42



Диас въведе нов стил DEATH-чалга!



Benefacta male locata malefacta arbitror

Редактирано от Kиpo на 08.03.01 12:44.



Тема Reign In Blood [re: Kиpo]  
Авторdeckoff (Нерегистриран)
Публикувано08.03.01 14:09



След като еземам власта ( както се разбра от киро ) първо се отменя и стария химн . Новия е написан от Iron Maiden . Гербът е пренарисуван от Rob Zombie , като представлява деакпитиран лъв с къвясали очи . Новото знаме е като това на ВМРО , не че съм симпатизант , ама червеното и черното са супер металски цветове. Металите се обединяват с реивърите и разни други по-малобройни групи и се забранява и поп музиката и рапа .R . martin , madonna , spce girls itn са поставени извън закона . Разрушени са и всички дискотеки . В страната настава страшен терор .
Подготвя се котрареволюция........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.