Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 21.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да помечтаем заедно...нови  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано04.03.01 11:25



...След преминаването на Земята през тънък ,странен ,но интензивен поток космическо лъчение,населението на югоизточна Европа,и в частност,Балканите,поумнява рязко


Една прекрасна сутрин България осъмва без чалга-без забрани и клади,просто ей тъй!
Нека си представим заедно!
Кондю най-сетне започва да върши това ,което най му иде отръки-започва да върти въжето на площад "Македония":-Батии,'амали тука,ефтино ,батиии
Кати постъпва на работа в "Чистота "-запад,където се издига до началник смяна в бригада "Факултето"-там всички я уважават силно и продължително...още от едно време
Азис пропява евъргрийни
Глория става собственичка на верига заведения за компаньонки
Деси Слава се връща към автентичния народен звук
Камелия заминава за близкия изток,където повдига духа на арабските "борци за свобода"-тя и сега си пада по тях
Противната дупничанка,чието име не мога да си припомня ,но вие ще се сетите ,прави ферма за свине -майки(с огромен успех)
А феновете...Е-еех...феновете

Баронът постъпва във военновъздушно училище,където става именит ас както своя патрон-само чака подходяща война ,за да бие бройката свалени вражески машини на именития си предшественик
Диас се замонашва и на Асасина му струва невероятни усилия да я изтегли отново към светския живот-само благодарение на всеотдайността си и личните жертви,които прави заради нея...

Редактирано от Kиpo на 04.03.01 11:58.



Тема Re: Да помечтаем заедно...нови [re: Kиpo]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано04.03.01 12:32



я го духай



Тема Сетих се още нещо:-))нови [re: Kиpo]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано04.03.01 15:43



МАРИО ! ! !
Той е супер,нищо ,че е на 12 само!И да знаете само колко сладко пее латино!



Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Re: Сетих се още нещо:-))нови [re: Kиpo]  
Автор kakata (ентусиаст)
Публикувано04.03.01 16:08



а Кали-фронтуоман на Bon Jovi



Тема Ех, Киро, какъв си ми мечтател!!!нови [re: Kиpo]  
Автор dias (минаващ)
Публикувано04.03.01 22:41



Май сам ти не си много наясно колко съм права!!! Ние, на Балканите, сме си ентелигентни по презумция- научно доказано е. А и колкото да не искаш да си го призаеш ти си един жив пример за това (няма капка ирония в думите ми)!!! нам, че няма да те сгрее особено, никак даже, но Кондьо няма да опре до площад Македония, нито Кати ще подобри хигиената в нашата столица. Просто не се надявай. За Камелия няма дя коментирам- нали знаеш отношението ми към нея

!!! Абе колкото и смешно да ти звучи (защото не си запознат подобаващо с личността) аз невероятно много вярвам в барона и неговите способности и няма да се учудя ако той стане по-добър и от патрона си!!! А що се отнася до моята скромна личност- ако се замонаша, значи ще е дошло втолото пришествие...



Тема Wellcome to my nightmareнови [re: Kиpo]  
Авторdeckoff (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 01:20



Готически роман на ужасите , идържан в традициите на King , Lovecraft и Poe
Озоновата дупка се увеличава все повече и повече , слънцето заслепява очите на всички по земята . Наблюдават се масови психози сред всички жители на земята
The grammy awards 2005:
Най - добро женско вокално изпълнение:Кати
Награда за цялостен принос в музиката : Тони Дачева с оркестър Кристал
Най добър дует :Кондьо и Лия ( Ще бъде запомнена конфузната ситуация от миналата година в когато журито се бе объркало и бе помислило че става на въпрос за еди изпълнител)
Награда за защита правата на гейовете : АЗис
Bon Йожи работи като студиен музикант за пайнер . Мадона е усетила на къде духа вятъра и след успещния и хит чалга(римейк на music) подписва договор с пайнер)
Тони Стораро и Jimmy Page правят кавър на класиката на Zeppelin Kashmir( който не знае , това е оригинала на come with me , Puff daddy & J. Page) Йела с мен.
Page & Plant записват албум с нови версии на песни на Led Zeppelin , но със стихове на Надежда Захариева.
Пайнер купуват BMG & EMI , ставайки най-голямата издателска компания на света . В каталога и се намират групи като : Deep Purple , Beatles , Guns & Roses .
Деси Слава повежда отново повежда война срещу Napster ." Който използва Napster , за да тегли мои песни , е крадец"
Камелия се връща от 2 годишно турне . Билетите за концертите в Сирия , Египет и Саудитска арабия са разпродадени 6 месеца предварително .
Киро & Jennifer не гледат музикалнителевизии , (ясно защо ) Ред Барон е предцедател на фен-клуба на Мария и си е купил с последната заплата изтребител . Диас прави бляскава кариера като водеща по MTV
Музикалната столица на европа се мести от амстердам в София
А слънцето печели , пече...




Тема Направо взех да се оглеждам за самодивинови [re: deckoff]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано05.03.01 10:57



Все пак моят сън по -си ми харесва,макар твоят определено да е по-пълнокръвен

...да не кажа по-вероятен

Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Не,не...нови [re: kakata]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано05.03.01 11:01



мисля ,че ще е на Еминем



Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Само едно не ми е яснонови [re: deckoff]  
Автор dias (минаващ)
Публикувано05.03.01 16:33



Какво кошмарно намираш м цялата тази ситуация- звучи малко невероятно (то с всяка утопия е така), но за да е чак ужас... Кой си продава душата, къде остава кръвопийната фатална жена??? А някак си липсва и цялостната издържана предимно в черно и сиво цветова характеристика. Би се получил доста сполучлив филм ако доизпипаш детайлите и добавиш още малко персонажи. Обаче предлагам лентата да завършва не с The end на Doors, а с тип-топ...





Тема Re: Не,не...нови [re: Kиpo]  
Автор kakata (еее, там някоя)
Публикувано05.03.01 21:01



А Луна пее заедно със Стивън Тайлър, но той има по-изящни устни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.