Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 05.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА СЛУША КАКВОТО СИ ИСКАнови  
Автор!KLeoPatrA (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 23:10



Не знам какъв им е проблема на някои хора..... ЧАЛГА? И какво от това? Да не е някаква чума? Аз обичам тази музика и си я слушам. На който не му харесва - прав му път! Никой не го задържа! Да не я слуша и толкоз! Но и да не я псува....
Била простотия..... Има и такива песни, но не всички. И в кой стил музика няма просташки песни?.....
Един пример: мой приятел твърди, че чалгата е най-тъпото и просташко нещо, което е чувал, но в същото време той слуша Хиподил!?!?!?! (да ме извинят феновете)....

ЦИТАТ: ".... барам частите си меки
и съм същото дърво....."

ИЛИ

"... гот е да сме двама
гот е да сме трима
гот е групово да сме...."

ИЛИ

"...... нечистоплътен мъж.
Лапни го и здраво дръж."

и т.н. и т.н.

Е, и аз ги слушам.... Но и чалга също така. И не ги плувам, защото се предполата, че живеем в свободна страна и всеки може да прави каквото си иска, стига да не пречи на останалите!

Това исках да кажа! И пак извинете фенове на Хиподил. Не беше умишлено, а просто пример!

Който иска, може да се обърне към мен на адрес: kleo_eg@yahoo.com



Тема Отг: ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА СЛУША КАКВОТО СИ ИСКАнови [re: !KLeoPatrA]  
Автор7up (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 23:44



Да, права си, че всеки има право да слуша каквото си иска, но за Хиподил...ще се бием.
Ти си знаеш.
Иначе аз съм много впечатлен от Орхан Мурад. Много.
А, забравих: хубаво, нека всеки, който харесва чалга, си я слуша, но....аз длъжен ли съм да го правя?
Защо навсякъде из тъпата България се чува само чалга?
Ами ако феновете на Primus и Ministry бяхме повчеко и по-нагли и надувахме така главите на хората...?



Тема Каква чалга, какъв Хиподил, какви пет лева !!!! [re: !KLeoPatrA]  
Автор!!Asen_X (Нерегистриран)
Публикувано24.11.00 01:17



Вечният спор .....един мрази чалга ....друг я обича .....трети не знае какво иска ....
И аз нямам нищо против чалгата въпреки че не ми е от любимата музика ....Но пък не отричам че преди време минавах през чалга партитата (на полувин кило водка обаче) ....полувината народ от познатите са чалгаджий ....и само защото са такива .....няма да седна да ги мразя .....
Всеки с правото на избор .......да слуша каквото иска ......ако ще и котешкия марш да си слуша ....стига да му харесва ....
Чалгата е простотия ......и за и не ......има много силни песни с невероятен аранжимент ....но неща от типа на "На теслата незнам си кво си" и "Сан докан" са си истинска простотия .....но това е мое мнение .....на някои си им харесва .....какво да ги правя ...да ги убивам ли .....
Против Хиподил нямам нищо против .....текстовете им са си насочени само за определена аудитория от хора ....
Абе какво съм седнал да разправям глупости .....
правете любов, обичайте се и си силушайте "Всичките прасета на мезета" ....
Това е ......





Тема Хм.....нови [re: !!Asen_X]  
Автор!!Asen_X (Нерегистриран)
Публикувано24.11.00 01:21



Какво ли е да правиш секс под звуците на някоя чалготийка .....:)))



Тема Отг: ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА СЛУША КАКВОТО СИ ИСКАнови [re: !KLeoPatrA]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано24.11.00 22:56



И ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА НЕ СЛУША...ТАКЪВ НИ Е ПРОБЛЕМА-ВЪЗМОЖНОСТ ДА НЕ СЛУШАМЕ...ЧАЛГАДЖИЙСКАТА ПУМИЯ ОТВСЯКЪДЕ И ВИНАГИ...




*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.