Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 16.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема цървули  
АвторHard Rock (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 16:30



.

Редактирано от HAДEЖДA™ на 02.04.08 22:25.



Тема Re: цървули [re: Hard Rock]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 17:03



Към хората, които мразите чалгата - за чий хуй ви е да я мразите, а? Някой да ви ръга с пръчка в задника да я слушате? Не, нали? Ами тогава? Всеки има право да слуша каквото си поиска. Пък и това е ПРОСТО музика. Нима се карате за ПРОСТО поредния стил музика? Трябва да се шегувате, нали? Защото ако е наистина човек може да си даде сметка, че за вас няма май други неща освен музиката. И викате "чалгарките са курви", но коя певица не е? Самият занаят пеене от край време се смята за предимно женски и недостоен по ред причини, които сега аз няма да кажа.



Тема Re: цървули [re: Гocт]  
АвторHard Rock (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 12:28



Вече писах за това защо съм тук и пак ще ти го напиша. Така както вие гадни чалгаджии нарушавате спокойствието ми в 3 през ноща, по автобуси и надувате тези противни звуци в колите ситака и аз мога да пиша тук каквото си искам. Знам че ще ме изтрият но това е единственото което можете да изтриете. Вие и сополите си не можете да изтриете!





Тема Re: цървули [re: Hard Rock]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 22:46



Уважаеми Hard Rock,
мнението ти неможе да бъде уважено поради безсмисленост!
Какво символизира рок музиката? Групи като Роулинг Стоунс, Лед Цепелин, Бийтълс и други пропогандират фразата :"Секс, наркотици и рокендрол" още от времето на зараждащия се джулай морнинг.
Още преди една година столична голяма община забрани пускането на каквато и да е музика в градския транспорт, а също така и лепенето на снимки и плакати в кабината на шофьора!
В 3 през нощта чалга от автомобил не съм чувала, но всяка сутрин по това време ме събуждат алармите на новозакупени западни втора употреба коли, които са настроени на свръх чувствителност!
Няма смисъл да си хабиш времето и нервите тук. За първото има достатъчно добри спортни зали а за второто, достатъчно професионални невролози!
Успех





Тема Re: цървули [re: Cвeтлa]  
Авторпpoaнти (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 22:26



Чалгата е нещо лошо,защото води след себе си цяла така наречена чалга култура.Чалгата вирее в България добре, защото тук има благодатна почва за това- твърде много прости,елементарни, нагли ,мутроподобни,мутресоподобни индивиди.Много прост народ.Какво да кажеш за страна,чийто най-известен представител е футболист?Как може на пръв поглед що-годе интелигентен човек да слуша чалга?Това е някаква чума!!!/Отговорите на моето мнение само ще докажат колко съм прав/



Тема Re: цървули [re: пpoaнти]  
АвторHARD ROCK (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 14:09



Абсолютно те подкрепям. И пиша в този клуб, в който иначе и за пари не бих влязъл само за да имам възможност да кажа следното.
1 - Всички чалгаджии смятат че като надуят просташката си му... не чалга правят на всички наоколо услуга и че на всички им харесва. Абе чалгаджии знаете ли че има и хора като мен които повръщат от маанетата ви
2 Абе чалгаджии не се ли замисляте че в цивилизованния свят повръщат от вашата цигания и простотия. Кажете ми накъде е насочен потока на емиграция от зоната на чалгата към зоната на античалгата или обратно, случайно ли е това?Колко жители на Европа или Америка си мечтаят да емигрират в България,Пакистан, Египет или друга циганска държава?
3- Коя музика признава за класика целия цивилизован свят - Бетовен,Моцарт и др подобни и от съвременната музика това са предимтно рок състави , да сте видяли до Ролинг Стоунс в класациите Кондьо?
4 Докато в една страна масово се слуша чалга няма да има и икономически ръст -говоря абсолютно сериозно тово не съм си го измислил аз сега.
Имам още много какво да казвам но вие тук няма да го разберете.



Тема Re: цървулинови [re: HARD ROCK]  
АвторXa xa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 16:26



Абе ХардРок - нима хардрокът е някаква кой знае каква музика? Аз лично не правя никаква разлика между нея и т.нар. чалга. И двата стила музика за ми неприятни, тъй както и вероятно на всеки умерен тип човек. Вероятно ти си още далеч от 20-те си години, защото първо, по-зрелите хора категорично не слушат хардрок, и после те не драскат глупости по форумите. Музикалните вкусове са чисто и просто неподвалстни на разумно обяснение - така, както не теб не ти харесват ориенталските мотиви и блудкавите текстове, по същия начин на други не се харесват грубите звуци на китарите и виенето на вокалите.



Тема Re: цървулинови [re: Xa xa]  
АвторHARD ROCK (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 20:30



Така е. Но аз не натрапвам своите вкусове, докато единственно чалгаджиите натрапват своите. Повярвай ми нямам нищо против чалгата ако просто не ми досажда и не ми пречи, иначе слушайте си каквото искате.



Тема Re: цървулинови [re: Xa xa]  
Авторпpoaнти (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 09:36



ха ха,не е по същия начин.Да слушаш или не хард рок зависи донякъде от възрастта,донякъде от влиянието на западната и младежката култура,докато да харесваш или не чалга зависи най -вече от интелигентността на човека. Не можеш да убедиш някого в нещо,в което не иска да бъде убеден.И в един по-лош свят чалгата щеше да бъде забранена,но в един по-добър-нямаше да я има изобщо...Но това е утопия.Ех ако имаше и резервати за чалгаджии,с добра шумоизолация по границите!!!



Тема Re: цървулинови [re: HARD ROCK]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 14:28



Такааа лиии?Не натрапвал вкусове,а с плюенето на чалгата какво правиш?И що изобщо си в тоя клуб,има клуб и за рок.Аз лично уважавам рока,има много яки парчета там,но и в поп фолка има много стойностни парчета.А да те питам нещо,ти когато харесаш някоя мацка не казваш ли"лелеее мацеее,шъ тъ скъсам",или можеби и обясняваш "Аз не чакам за среща,но мо0ля те ти да минеш по другия бряг"......Така че не говори за текстовете в чалгата,защото аз не съм била свидетел някой да ми се обяснява като в текст от рок балада!!!!Ти дал ли си си сметка що мразиш чалгата?Сигурно и ти самия не знаеш.....то е като"аз мразя цигани",или пък "аз мразя турци" и в крайна сметка никой не ти дава адекватен отговор








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.