Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: пpoaнти]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 12:12



И пак никой не ми да де отговор по-какъв начин чалгата ви се натрапва? Ваш си е проблема, че и най-заклетите анти чалга хора, не си пенастройват честотите на фолк каналите така, че при премятането им да не ви се натрапват. Но проблема си е ваш



90 % от фолк певиците имат музикално образование! Което значи, че познават из основи бългрския фолклор и имат талант, който на всичкото отгоре е и развит с обучението им. Това рокаджиите в БГ немогат да го кажат за себе си!

Няколко поредни години Планета Пайнер прави национални лятни турнета в най-големите градове, на най-големите стадиони. За толкова години няма нито един възникнал конфликт на тези препълнени стадиони, за разлика от публиката на футболен мач или рок концерт. Да не говорим, че рок публиката предпочита да се подкрепя най-често с бира или твърд алкохол, а също и с психотропни вещества. Това също доказва интелигентността на поп фолк публиката!

Много смешно ми стана когато някой каза, че хората не емигрирали в Египет и въобще в арабските страни заради музиката. Това може да го каже само някой, който и представа си няма от емиграция!! За рок фена тук да кажа, че столицата на Египет е Кайро! Кайро освен, че е любима туристическа дестинация е любим за емигриране град!
Същото е положението в Дубай, където е построен единствения 7 звезден хотел в света! В момента се застрояват 3 изкуствени острова, от които единия е готов. Няма нужда да обяснявам, че новопостроените хотели и бизнес центове имат нужда от работна ръка, а те се посещават именно от хора които не си знаят банковите сметки.
Така, че и това твърдение отпада!



Тема Re:нови [re: Cвeтлa]  
Автор Ariella ()
Публикувано08.04.08 22:53



аз намирам този спор за излишен, защото не съм видяла някой да си е променил мнението заради спорове..
но съм забелязала /в подкрепа на твоята теза/, че ако някой мъж, примерно може да се весели, да танцува, да е адекватен в компания, той слуша И такава музика, т.нар. чалга..може би защото е по- гъвкав или по интелигентен, за да улови красотата на музиката, или е по- чувствителен, не знам..но най- големите дървета са тези, които си знаят един стил, или още по- лошо, една група, даже отдавна разпаднала се и не произвеждаща нищо ново, и си зациклят там..то е все едно да си цесекар, а пък да си цесекар-металист и алкохолик си е просто болест, каквото и да си мисли някой..а трите заедно в един човек са просто отврат :)и аз съм ходила на метъл концерти по неволя...потресе ми се душата какви индивиди видях там


повечето ми познати са античалгари и познай дали ми е лесно, на някои даже им става лошо като чуят такава музика..обаче какво да се прави, не може всички да са идеални..аз мога да слушам тяхната музика, те не могат да слушат моята, кой губи от цялата ситуация, не и аз ..
много мразя снобарията, и особено като някой се опитва да ме убеждава, че виждаш ли, някакъв стил, цял стил бил за простолюдието, направо полудявам, аз затова и започнах да слушам в началото, напук...преди години, убедих се после, че има и хубави песни, след време, защото в началото тези, нашенските бяха доста простовати, наистина...но сега вече другите стилове не могат да им стъпят на малкият пръст по звучене, клипове и изпипване..просто тук се наливат много пари, а има пари, защото много хора ги дават, за да слушат..просто и ефективно..на който не му харесва, може да си зацикля в някакви отживелици и да се изживява като елитарно изкопаемо- проблема си е негов..

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ariella]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 18:07



Ariella много ми хареса мнението ти





Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.04.08 01:53



бе алкохол да има, на всякаква музика танцувам.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re:нови [re: Last Roman]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 02:45



Нямаш грижи, поканен си





Тема Re:нови [re: Cвeтлa]  
Автор Ariella ()
Публикувано13.04.08 09:51



отскоро пиша в този клуб..дойдох с надеждата да намеря хора, с които да си говоря за музиката, която ми харесва..виждам, че тук не се дискутира много, повече се пита за конкретни песни и не е много оживено, но все пак е нещо..



ритъма на тази музика ни е в кръвта и затова не мога да разбера защо толкова хора се отричат от нея..може би я слушат тайно ..

поздрав:





Тема Re:нови [re: Last Roman]  
Автор Ariella ()
Публикувано13.04.08 09:56



..зависи от количеството, ако ти трябват повече от 2Х100 за да скочиш на дансинга, проблема не е в музиката





Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано15.04.08 06:46



а, не - само малко водка за фюъл /макс. 2Х50/ ми трябва, за да подрипам. Отвътре ми идва, дейба.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re:нови [re: Last Roman]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.04.08 19:29



е, 2х50 там, а преди това с колко загряваш??





Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.04.08 20:41



само половин литър бирка.



Aut Caesar, aut nihil



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.