Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема и пак за ивана и глоретонови  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано14.01.06 12:00



бе тая ивана пак успя!!! албумът й е забавен, интересен, провокиращ. клиповете й са пипнати, текстовете на мариета ангелова - абсолютни попадения. за съжаление моята любимка глория пак остана уеко назад. много сладникава любов се сипе от нейния албум, много клиширани текстове, които на места са дори смешни и тая практика да издриска наведнъж всички песни под формата на безумни тв. версии... а клиповете й са от сорта: оттук ме подухва ветрец, оттам ме подухва ... мъжец... последния й "социално ангажиран" клип ме съсипва от смях. е не може една перфектна надувка като глорето да ми рони сълзи за бедните и онеправдани... бе много ме е яд, мно-го!
Глоре, беяйбе, искам да съм ти имиджмейкър!!! ти си №1, но някой те мами в Пайнер! Честно!



Тема Re: и пак за ивана и глорето [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано15.01.06 01:01



Абе как можеш да сравняваш крава с пинчер??? Я се опомни!



Тема Re: и пак за ивананови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор ППP тaпa c peзбa 1/2 (Дивомер)
Публикувано19.01.06 12:16



Ивана е номер 1. Тяло, глас, чар - 3 в 1!



Тема Re: и пак за ивананови [re: ППP тaпa c peзбa 1/2]  
Автор rococoro ()
Публикувано22.01.06 18:11



ас пък съм за анелия
ново звучене - ф некои парчета /за добро или лошо/ бега от фолк рамките и го прави без да изглежда нелепо та даже и наабарот



Тема Re: и пак за ивананови [re: rococoro]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано28.01.06 00:23



анелия е много анемична

как ме бива...


Тема Re: и пак за ивананови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор rococoro ()
Публикувано28.01.06 18:01



фсичку води към теп комппенсира анемията и .. донякъде .. ритъма усилва пулса и изненадва ..

ште е интересен продукта хибрит анелиа-ивана



Тема Re: и пак за ивананови [re: rococoro]  
АвторCънчo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 14:33



Гергана е номер 1

Емилия я догонва, доста близко звучене имат в последните албуми



Тема Re: и пак за ивананови [re: Cънчo]  
Автор rococoro ()
Публикувано30.01.06 14:40



мдааа

пък е и убавка



Тема Re: и пак за ивананови [re: rococoro]  
АвторCънчo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 16:25



Е па така си е
Как да и откажеш на момичката?!



Тема Re: и пак за ивананови [re: Cънчo]  
Авторmima (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 11:28



E kakvo i e hubavoto na Gerganka bre,vie pak poludqhte,dolnata 4eliust kato na kon,ili izkustvenata kosa,ili izkustvenite gurdi,ili niskiq zadnik.Vse pak e momi4e na 20g,daje mai i nqma tolkova,a vijte izglejda kato lelka.Q si otvorete o4ite horaaaa,kade iz4ezna vkusa vi za istinski hubavoto,za vas vsqka manekenka s silikon i krivi 4eliusti ili pop-folk peva4ica sa krasivi,ama suvsem poludq naroda na6,a gledam,4e i jenite otka4iha,zapo4naha i te da si vtulpqvat,4e sa po grozni4ki ot tezi na ekrana i vzeha da dobivat kompleksi,eiii naciqta ni suvsem 6te iz4ezne taka.Ne kazvam,4e nqma hubavi mejdu tqh,Emiliq e edno mnogo 4arovno momi4e,Ivana ima estestvena krasota na ulegnala jena,Aneliq ima mnogo hubavi 4erti na liceto,no nqma izlu4vane i trupka v neq,no da govorim za krasivi......ne sum suglasna.Taka i za manekenkite te ne sa na podiuma za6toto sa krasivi te sa tam za6toto imat tela za da pokazvat profesionalno modelite na dizainerite.Osuznaite se molq vi.Neka govorim tuk za pesnite i profesionalizma im.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.