Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 22.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Концерт на Шабан?нови  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 19:35



Здравейте.
От мои приятели чух, че на 15 ти април щяло да има концерт на Шабан Шаулич някъде в студентски град. Аз обаче съм от Русе, тук ходих до магазина на Пайнер да питам за билети, но ми казаха че не продават. Искам да ви питам, дали някой знае нещо повече по този въпрос. Дали найстина ще има концерт на Шабан? На коя дата и къде ще бъде и от къде ще мога да си взема билет? Много моля ако някой знае да ми пише защото за мен е много важно.
Благодаря предварително за вниманието!!!



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: Moмчe]  
Автор CherniqМодератор (истински)
Публикувано05.04.05 20:48



В Студентски град концерти не се правят често.

Може да гостува в "Планета Пайнер" или "Ориент 33"



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: Cherniq]  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 21:58



А знаеш ли от къде мога да си закупя билет? Аз не съм от София и не ми се иска само заради билет да идвам до София. Дали ще е възможно в деня на концерта да има билети и тогава да си купя?



Тема kuv Saban be?нови [re: Moмчe]  
Авторdgago (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 23:15



Ot Sabanite priznavam samo Bajramovic....vsichki drugi sa bledi kopija....Nali be, obgazeno rusenche



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: Moмчe]  
Автор CherniqМодератор (истински)
Публикувано06.04.05 04:37



Горепосочените заведения са дискотеки, така, че ако е там няма проблем - идваш вечерта, плащаш си вход, влизаш и куфееш

Ако е концерт ще ми кажеш колко билета искаш и ще ти ги купя



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: Cherniq]  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:30



Здравей!!!
Благодаря ти за помоща и разбирането. Но на мен проблема ми е главно в това, че немога да разбера дали изобщо ше има концерт, къде ще бъде и т.н. Концерта е на Шабан Шаулич. Раклама му правиха по Пайнер. Търсих в техният сайт, ходих до музикалният им магазин и казаха, че нищо не знаят. Вече се чудя дали изобщо че има концерт. Дано да не е само слух.



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: Moмчe]  
Автор CherniqМодератор (истински)
Публикувано06.04.05 10:58



Амиии.....не знам какво да ти кажа....гледай рекламите на Планета и се надявай да повторят рекламата



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: Moмчe]  
Авторkole (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 13:42



razbira se ce ima koncert na saban saulic. na 15.4.2005 v zimnija dvorec v studentski grad. dokoga ste ima bileti ne moga da ti kaza. moze i da se svyrsat.



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: kole]  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 21:17



Благодаря ви за информацията!!!
Найстина много ми помогнахте, вече си намерих и човек който да ми закупи билет.
Поздрави!!!



Тема Re: Концерт на Шабан?нови [re: Moмчe]  
Авторkole (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 21:22



saban saulic si e edin ot malkoto pevci, na cijto koncert naistina si zasluzava da se otide.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.