Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 23.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Gledahte li Mariq v sblusuk?нови  
Автор CherniqМодератор (istinski)
Публикувано14.01.04 19:16



napravo ne znam tova momiche kak uspq da se izloji tolkova silno i da specheli antipatiite na dosta hora chak takava prostotiq ne bqh ochakval ot chalga pevica



Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: Cherniq]  
Автор Sodomy (and...)
Публикувано14.01.04 22:10



Всяка от въпросните псевдо-певици биха се изложили, но малко го осъзнават, а Мария не е от тях



Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: Sodomy]  
АвторCтapoзaropka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 23:29



Голяма излагация беше, особено когато изтъкваше, че водещите не се били запознали с нейното "Творчество"!!!
Все едно не пее песни, а е издала някакъв научен труд.



Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: Cherniq]  
Автор Avenir (непознат)
Публикувано16.01.04 03:02



Mimito e superoborotna elitna kurva. poznavam ia lichno.
obache me kefi.
i me kefi i tova che vinagi znae kakvo i na koi da kaje :))

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: Cherniq]  
Автор K-Л-E-O-П-@-T-P-A (Лунна Фея)
Публикувано16.01.04 04:34



e az n sam go gledala towa no iskam da znam kakwo to4no e kazala maria?



Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: Avenir]  
Автор CherniqМодератор (istinski)
Публикувано16.01.04 13:22



kefi me kato viziq, makar, che naposleduk se zagrozqva. nai-gotina e v clipa na 'spomen'. kefat me pesnite i, no ne znae kakvo i na koi da kaje. ako si q gledal v sblusuk ne moje da ne priznaesh, che se nasra

puk i da znaesh kakvo i na koi da kajesh ne po-malko znachimo e i da znaesh kak da go kajesh

kolko parichki she me odrusa za edna vecher?


Редактирано от Cherniq на 16.01.04 13:23.



Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: K-Л-E-O-П-@-T-P-A]  
Автор CherniqМодератор (istinski)
Публикувано16.01.04 13:29




"Влязох в студиото позитивно настроена и искам така да си тръгна" - каза Мария в отговор на въпроса "Взаимстваш ли от Beyonce?". Красивата певица явно се обиди на водещите, защото явно не беше подготвена за пиперливия стил на Иван и Андрей. Те бяха съвсем добронамерени и на свой ред се учудиха на раздразнението на гостенката. "Четох, че си ходила с Ванко 1. Вярно ли е?" попита Андрей. "Четох, че си гей, вярно ли е?" тушира Мария...


zadavaha i elementarni vuproscheta, no tq e tolkova prosta, che se nasra do ushite. misleshe, che uchastva v predavaneto folkpmaraton po planeta i shte se opitvat da q vuzhvalqvat, no ne pozna na 2 puti se napravi na obidena, che ivan i andrei ne se bili zapoznali s tvorchestvoto i...

v tova predavane vidqh kak moje edin chovek kato mariq, kum koqto bqh pozitivno nastroen, da mi padne v ochite i edin chovek kato evgeni minchev, za koito nqmah dobro mnenie da privleche simpatiite mi



Тема chi toi evgenito e pich beнови [re: Cherniq]  
Автор Zviara (desired)
Публикувано18.01.04 15:12



viangi me e kefil kat sum go gledal,nasira gi jenite kat mene,deot viak na onaia-taia pupchivata devoika zad mene..........apuk taia maria e samo za edna vecher da e naebesh i ostaish,ianche v predavaneto me nakefi tova che gi zabivashe vodeshtite[e moje da e malko neinteligentna ama karai,nikoga sum naiml hubavo mnenie za neia]


KAKVO MSILISH ZA GERGANA???????????

znam che ma jelaesh krasavice


Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: Cherniq]  
Автор ™La Donna E Mobile™ (още веднъж)
Публикувано18.01.04 15:28



Евгени Минчев го закопаха :)). Не знам с какво точно ти е спечели симпатиите??? Може би с обувките от крокодилски коремчета за 1800лв?ХААААААААААААХАААААААААААААААААААХА! Той е прост ватман, който няма да разбре, че колкото и пари да има няма да влезе в Елита, доколкото в Бг има Елит разбира се. Иначе се държи просташки, спор няма:)

Деветдесет процента от всяко нещо са врели-некипели.

Редактирано от ™La Donna E Mobile™ на 18.01.04 15:29.



Тема Re: Gledahte li Mariq v sblusuk?нови [re: ™La Donna E Mobile™]  
Автор CherniqМодератор (istinski)
Публикувано18.01.04 17:47



koi go e zakopal evgeni minchev, che ne razbrah, a uj gledah cqloto predavane

ne vseki moje da ima bogati roditeli i da e roden v elitno semeistvo.... ponqkoga pritisnat ot obstoqtelstvata se nalaga da rabotish rabota, koqto ne otgovarq na umstvenoto ti razvnishte, no tochno tam e razlikata, che kato imash um moje da drupnesh nagore. nqmam predvid konkretno evgeni.
poznavam chovek, koito e rabotil dulgi godini shofior, no za razlika ot drugite shoferi det si umirat draiveri, toi riskuva, tegli zaemi i sega e sobstvenik na edna ot golemite taksimetrovi firmi i nqkolko stotin shofiori rabotqt za nego. za nego ne moga da kaja, che e 'prost shofior'....
znam i drugi primeri, no toq e dostatuchen.

mai mnogo hora gi e qd, che drugi sa uspqli ot nishtoto(ne govorq za teb konkretno)


kak moje da priemesh za elit samo horata na koito pradqdo im e bil ministur i pritejavat po 2 sgradi na vitoshka!?! te ne sa polojili nikakvi usiliq da se dokajat, a s leka ruka othvurlqsh nqkoi det cql jivot se bori i razviva(nemam predvid evgeni, govorq obshto)

da, obuvkite ot krokodilski koremcheta sa elita..... ti pozvolqvash li si pokupkata na takiva

prevedi 'high life' i vsichko stava qsno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.