Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 25.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mariq Gryn4arowa  
Автор fiffy ()
Публикувано25.04.02 17:40



Nqkoi ima li pesni na Mariq Gryn4arowa. Nikyde nemoga da otkriq neini pesni (imam samo Haide da si lqgame i Bub Bum sys Slavi). Rabrah oba4e 4e ima 2 albuma (a nikyde gi nqma :))) Az ne sym w BG i nemoga da teglq ot techno-link i ot powe4e saitowe syotwetno...

Ako nqkoi move da mi prati po nqkakyw na4in mp3-ki ili pyk da gi ima na server ot kydeto da gi drypna 6te sym mnogo blagodaren (tuk imam mnogo muzika i moga da namerq po4ti wsi4ko, no 4alaga trudno se namira...).



Тема Re: Mariq Gryn4arowaнови [re: fiffy]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано26.04.02 00:07



Пробвай в аудиогалаксито да намериш нещо



Тема Re: Mariq Gryn4arowaнови [re: Cherniq]  
Автор fiffy ()
Публикувано26.04.02 06:10



Imat samo Haide da si lqgame i Bum Bum...

kakwo stawa s tazi pewica??? Takiwa hubawi pesni da prawi i nikyde da gi nqma :)))



Тема Re: Mariq Gryn4arowaнови [re: fiffy]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано27.04.02 01:09



Ami nachi trudno she namerish neshto drugo
Otkakto Grashnov i podari Jaguara neshto mi se gubi ot fronta tva momiche



Тема Re: Mariq Gryn4arowaнови [re: Cherniq]  
Автор fiffy ()
Публикувано29.04.02 18:38



Namerih 4e na www.bulgariancds.com imat 3 albuma na Mariq Gryn4arowa... Utre wzimam zaplata i si gi pory4wam (po $7.80 par4eto, no si zasluvawa :))) F..k ediniq album go imat samo na kasetka, stra6no typo...

predpolagam 4e sled okolo sedmica 6te imam albumite pri men. Ako nqkoe iska, otgoworete na towa mnenie (to4no na towa, za da polu4a otgowora wi po e-maila) i moga da mu pratq pesnite na mp3-ki...



Тема Re: Mariq Gryn4arowaнови [re: fiffy]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано13.01.21 02:39



имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг

е това:
имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг е това:

Това е и новият ми стар подпис.




пп





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.