Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Уведмявам ви,нови  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано01.04.02 22:57



че от днес съм новият модератор на клуб "Чалга". Ще стоя тук докато сегашния модератор се осъзнае и престане с детинщините. Чалгата е сериозно изкуство, поради което се налага с модерирането на клуба да се заеме сериозен човек.
И да ме искате и да не ме искате, това е положението, на който не му харесва - чупката.



Тема Re: Уведмявам ви,нови [re: kakata]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано01.04.02 23:03



Какче не така (моето момиче)... че ти изпъди половината България с този пост - я малко по учтиво го давай! Хахаха... Сега ако трябва да бъдем точни и на мен ми се ще да се кандидатирам за модератор, но няма да ламтя за власт - занимавам се с други неща, които ми убиват достатъчно времето и съм доволен да се изживявам тука като обикновен четец!

При маниаците компромиси няма!

Редактирано от Secret_boy на 01.04.02 23:07.



Тема Re: Уведмявам ви,нови [re: kakata]  
Автор Kpъr ()
Публикувано01.04.02 23:54



като е престанал с детинщините, да ги почна аз тогава!!


трябва да разбера само какво е това чалга, ама сигурно е някаква маловажна подробност ...



Тема Re: Уведмявам ви,нови [re: kakata]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 00:05



Стига бе.............тамън се опитах да вдигна клуба на крака и хоооооп некой *** ми назначава втори модератор. Да бяха питали членовете на клуба дали искат нов модератор. Писна мииииииииии............

БГ Рап

Бе писна ти, още нищо не си видял ти. Ще ти яде гъза вита баница!

Редактирано от kakata на 02.04.02 00:16.



Тема Re: Уведмявам ви,нови [re: Secret_boy]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано02.04.02 00:12



как се изживяваш си е твой проблем. Придържай се към тематиката на клуба.



Тема Ако досега не си разбрал,нови [re: Kpъr]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано02.04.02 00:14



се пръждосвай от тука.



Тема Re: Ако досега не си разбрал,нови [re: kakata]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.04.02 00:29



досега? ми за 5мин, много малко музика пуснахте... ще почакам да видя с втората банкнота какво ще постигна



Тема Re: Уведмявам ви,нови [re: Cherniq]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 01:05



КАК МОЖЕ ДА СИ ПОЗВОЛИШ ДА МИ РЕДАКТИРАШ ТЕМАТА!!!!!!!!!!!
Утре ще имам сериозен разговор с админите

БГ Рап

Тема Re: Уведмявам ви,нови [re: kakata]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 14:23



Проблема е отстранен. Вече каката не е модератор на клуб Чалга. Добре, че има свестни админи

БГ Рап

Тема Re: Уведмявам ви,нови [re: kakata]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано02.04.02 16:17



Виж какво скъпа ми како, ще ти позволя да ми даваш наклон на х.., само при условие, че и ти си изрядна... Я се виж БЕ, че ти една свястна дума не можеш да кажеш за чалгата. Да те питам за изпълнител нещо, пак няма да ми кажеш... Какъв модератор си ти??? Успяла си по някакъв начин да се добереш до "власт" и тръгна да ръсиш простотиите си навсякъде. Не можеш да пъдиш когото си искаш. Къде се намираш - да не би в къщи??? Не ми казвай кога и как де се придържам към темата, защото аз постоянно го правя и съм го доказал. Първо ти препоръчвам да си купиш една касета с поп-фолк да я чуеш и чак тогава можеш да имаш някакви нищожни претенции, че разбираш от чалга и че можеш да станеш модератор. И знаеш ли кое е най-страшното... Знам от какво са продиктувани действията ти - неизживяно детство и избиващи в момента комплекси от всякакъв род... Едва ли не "Вижте ме - коя съм аз"!

Ще ти кажа едно - "Не ме предизвиквай - Ясно"? И не ми минавай с номера - "Какво ще ми направиш?", защото повярвай ми - има какво!

При маниаците компромиси няма!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.