Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Черното котенови  
Автор samvno6ta (непознат )
Публикувано08.07.12 01:15



със зелените очи...
За първи път го видях през февруари, май. Беше пред вратата на един магазин за хранителни стоки. Като излизах, мърр-мяукаше и аз се връщах да му купя наденичка или кренвирш.
Като се запролети вече ме чакаше пред входната врата на блока, аз отключвах, а то се шмугваше покрай мен. Аз взимах асансьора, а то-по стълбите, и ме чакаше пред вратата на жилището ми.
Така няколко пъти.
Преди малко същото, и направо с възглас мъррр-мяу-мяу си влиза при мен.
Внимателно го извадих навън. Евентуално, ако реша да го взема, трябва да мина през съседния ветеринар. Да го обезпаразити, аз ще го изкъпя.
Гледал съм пет котарака. Невероятно обичам котките. Няма да разказвам за бившите котараци, ама беше невероятна любов. Особено, с третия котарак, когато една вечер децата си играеха с него и го научиха да си отваря вратите. Шоу от всякъде-вкъщи и на вилата, за него, Силвестър младши, нямаше прегради.
Проблемът е, че, дори и да го почистя и т.н., първо, той твърде дълго е живял навън, макар и /явно е домашно коте/, не знам как ще се държи вкъщи.
Второ, ако го оставя у дома, няма да мога да си включвам СОТ-а.
И съм изпаднал в една такава триумица, та не мога да взема правилното решение. Наистина, явно е домашно коте, все гледа да се шмугне покрай мен и да влезе в жилището.
Та, моля за съвет, какво да го правя това коте?



Тема Re: Черното коте [re: samvno6ta]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано09.07.12 23:09




Попитал си в този клуб, защото знаеш отговора на всички тук.
ВЗЕМАЙ ГО!!!



Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано10.07.12 12:40



Моята Маца е улична. Адаптира се прекрасно към домашен уют. Мърка, гали се, спокойна е. А твоето чернушче определено иска да живее при теб. Моята Маца се държеше по същия начин - чакаше ме, идваше в къщи, аз се притеснявах, че като я взема, ще е бременна и какво ще правя с малките... Ако твоето е мъжко, въобще не се замисляй - поне няма да е бременно





Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор Desikka (тръстика)
Публикувано10.07.12 15:34



Нали знаеш-не човекът избира котката,а тя него

.Явно душицата копнее за обич и дом.Не се притеснявай,вземи го.Едното ми коте също беше една година квартален храненик,но нямаше никакъв проблем,когато дойде да живее у нас,дори е много по-кротичък от другата котка,която е у дома от бебе.

_____________


Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано13.07.12 14:24



Какво стана с котето, взе ли го?



Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано14.07.12 12:46



ВЗЕМАЙ!

Моята черна демонка Бела я взех от едно котило останало без майка заради люлински хулиганчета.

Най-правилното решение което съм вземал в последните 6 години.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор samvno6ta (непознат )
Публикувано24.07.12 04:18



Ох, имам проблеми и не ми е до котето.
Преди малко отидох да си купя цигари, отварям външната врата и една черна сянка ме посрещна със силно мъррр-мяяяууу. Как е влязъл, не знам. Явно се е шмугнал покрай нечие крака на вратата на входа. Ама, упорито, лежи и чака. Като се върнах, му дадох едно кебапче и вода, дълго го галих, ама, милото, цялото е в рани.



Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор samvno6ta (непознат )
Публикувано28.07.12 02:50



Вчера към 19 40 ч. се прибирам и на входната врата се засичам с две девойки, една я познавам. И, разбира се, до нас е черното коте със зелените очи. Започваме да споделяме как сме го хранили. Тя го е хранила с риба тон, и едва е успяла да го изведе извън входа. Преди малко ходих да си купя цигари, влизам в жилището, и чувам мъъъъррр-мяяяууу. До врата бях оставил купичка с вода, беше изпита. Онази нощ имах две кебапчета, изяде едното. Тази вечер имах два кренвирша, дадох му единият и му напълних купичката с вода. Ама, тя, иска да влезе в жилището ми.



Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано29.07.12 18:10



И защо го държиш отвън още?!?



Тема Re: Черното котенови [re: samvno6ta]  
Автор animalprograms (Бай Емил)
Публикувано13.08.12 17:04



Ако решите котето да остане навън, то ще бъде изложено на постоянен риск. И когато то спре да идва, това ще бъде резултат от Вашето решение .

Петте котарака едновременно ли живяха с Вас или последователно през годините?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.