Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предложение към МОДнови  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано07.03.11 16:11



Напоследък рядко идвам тук, но ми дойде наум една идея и искам да я споделя. Предлагам МОД да направи една постоянна (закачена) тема за котета, които вече са си отишли от този живот и всеки, който иска, да разкаже за своя любимец, който вече е сред котешките ангели. Темата може да се казва "На небето". Може да се казва също "Помня те". Или "Помня те, моя любов". Аз бих се върнала, ако се направи тема, да опиша Мошо който живя с нас 12 години и още си мислим, че е с нас - наглежда и напътства сегашните бандитки.





Тема Re: Предложение към МОДнови [re: Zhimi]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано07.03.11 18:41



При наличие на още заинтересовани - ще ковна такава тема.
Единствената причина поради която се чудя - е да не станат твърде много ковнатите теми. Все пак има 4 ковнати теми, което е 1 повече от колкото считам за приемливо, ама ни една не върви да я откача.
Както и да е - очаквам коментари. Както решите така ще направя.

Bеer? Mоre?




Тема ПП [re: Zhimi]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано07.03.11 18:43



Може би си струва да махна Търсим дом - до колкото има тема за обяви.
Въобще приемам всякакви идеи по закованите теми.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ППнови [re: bira_more]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано08.03.11 00:35



Наистина е добре или да има ТЪРСИМ ДОМ или пък темата с обявите...

Много е добра идеята на починалите любимци - все пак смъртта е част от живота, а и тук си споделяме не само радостите...



Тема Re: ППнови [re: bira_more]  
Автор la_gata_negra (una gata loca)
Публикувано09.03.11 00:35



И аз много рядко се включвам тук, но мисля, че предложението за тема с напусналите ни животинки е много добро.
Относно темите "Търсим дом" или "обяви"...може наистина да остане само една, но ако оставите темата с обявите, ми се струва, че е необходимо да се изчисти малко....прекалено е дълга и човек не може да се ориентира много из нея





Тема Re: Предложение към МОДнови [re: Zhimi]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано09.03.11 01:25



Направих няколко промени, но мога да възстановя стария изглед, ако има недоволни.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Предложение към МОДнови [re: Zhimi]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано09.03.11 10:17



Благодаря за подкрепата и за темата.
Каня се да пиша за Мошо и за Мароко, може би и за Цапун, но трябва да си събера мислите още малко, така че да не се сърди мод, че темата ще поседи няколко дни празна.
Освен това искам да попитам дали е възможно тя да е с удължено време на редактиране, така че да може да се добавя в нея и след по-дълъг период от време. Това би било удобно, когато човек се сети нещо интересно, което е пропуснал първоначално - да не е необходимо да прави нов пост, а да пише в основния.



Тема Re: Предложение към МОДнови [re: Zhimi]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано09.03.11 19:12



Това вече независи от мен. В смисъл - това е глобална променлива (времето за редакция) и е за всички мнения.

Bеer? Mоre?





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.