Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Алекс търси домнови  
Автор Desikka ()
Публикувано19.02.11 21:57



Пред блока на родителите ми живеят 4 котета,които са родени миналото лято.Едното от тях пострада много страшно от нападение от куче.За късмет навреме го видяхме и веднага го оперираха,наложи се и кастрация.Засега е при мен, възстановява се,но задните му крачета малко се влачат и ходи бавно.Аз имам котка и куче и колкото и да ми се иска не мога да го оставя в нас,но ако го пусна пак пред блока им,е въпрос на време да пострада пак.
Не мога да кача в момента снимки за съжаление.Алекс е сив с черни ивици.Вече е с хигиенни навици и обезпаразитен.
Надявам се,че ще си намери дом,в който да е обичан.



Тема Re: Алекс търси домнови [re: Desikka]  
Автор Desikka ()
Публикувано20.02.11 10:32



За първи път пиша тук.Исках да сложа обявата за Алекс в раздела "Обяви ",но нещо не се справих.



Тема Re: Алекс търси домнови [re: Desikka]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано23.02.11 07:13



Привет Десика!

Пробвай и тук -



Тема Re: Алекс търси дом [re: Aмpитa]  
Автор Desikka ()
Публикувано24.02.11 23:27



Благодаря,Амрита! Ще пусна и там обява.
Зная,че за голям котарак е почти невъзможно,но все още имам надежда,че ще има дом.Проблемът при него е,че не може да се защитава.Когато живееше навън с другите котета,никога не стигаше храна за него.Стоеше настрани и гледаше как другите си похапват без да се опитва да вземе и той.Който им даваше,трябваше да го охранява,за да може да хапне и той нещо.И все пак като го взех след операцията,беше кожа и кости.Когато ги подгонеше куче,другите се качваха по дърветата пред блока,а той се свиваше към земята и не мърдаше.Веднъж синът ми едва го спаси,добре,че беше със скейтборд ,с него отблъскваше атаките на кучето и Алекс успя да се скрие под една кола.Но лошото все пак се случи и той сега е още по-уязвим,защото заради задните крака ходи много бавно.Просто не искам да мисля какво може пак да го сполети,ако го пусна отново навън.Той е едно невероятно кротко,гальовно и мило коте и се надявам,че ще има късмет.
Успях да кача негови снимки:

http://img822.imageshack.us/img822/3060/img0027av.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/4061/img0026aq.jpg

Редактирано от Desikka на 24.02.11 23:29.



Тема Re: Алекс търси домнови [re: Desikka]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано25.02.11 07:22



Десика, имаш ли възможност да направиш по-големи снимки на котето?

Преди няколко дни пусках обяви за пет полу-хъскита, защото имаше реална опасност да останат на улицата. Не очаквах да има кой знае какви резултати, защото сайтовете и форумите бълват от предлагани и чистопородни и всякакви и кучета и котки...

Но за мое най-голямо учудване след два дни първото кученце беше взето, а още две са ангажирани...Собственичката е много щастлива... А имай в предвид, че кученцата са много хубави, но въобще не приличат на хъскита...

Та мисълта ми е, че ако пуснеш обяви на много места, има някакъв шанс...Друг е въпросът, че никога няма да си сигурна, че ще се грижат добре за котето...

Аз зададох в гугъл "кучета", "кучета + форуми", "кучета + обяви" и пусках обяви във всички сайтове, които намерих и в които можах да пусна, защото при някои не става...

Може да се направи същото и с котка... Стискам палци!



Тема Re: Алекс търси домнови [re: Aмpитa]  
Автор Desikka ()
Публикувано25.02.11 23:10



Направих на Алекс една фотосесия днес

.
Той все искаше да си играем докато снимах и направи задачата ми трудна


http://img819.imageshack.us/img819/1641/0013zp.jpg
http://img21.imageshack.us/img21/7559/0028pw.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/5057/0025xf.jpg

Редактирано от Desikka на 25.02.11 23:11.



Тема Re: снимки пряка връзканови [re: Desikka]  
Автор Luchezara ()
Публикувано26.02.11 17:51



За улеснение на клубарите:















Тема Re: снимки пряка връзканови [re: Luchezara]  
Автор Desikka ()
Публикувано26.02.11 22:25



Благодаря!

Не успях да сложа снимките така,че да има пряка връзка към линковете.



Тема Re: снимки пряка връзканови [re: Desikka]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано27.02.11 09:42



Десика, можеш ли да пуснеш обяви в различни сайтове и форуми?


Мога и аз да ги пусна, но трябва да се разберем за текста и за контакти, които да оставиш...Телефонът ти, който ми беше дала преди много време, вече не е актуален и не мога да се свържа с теб...

Ако имаш нужда от помощ за обявите, пиши ми на мейл или на бележка, може и в другия форум... Аз мога да отговарям само през уикенда и вечер през седмицата. Хубав ден!


Редактирано от Aмpитa на 27.02.11 09:48.



Тема Re: снимки пряка връзканови [re: Aмpитa]  
Автор Desikka ()
Публикувано27.02.11 10:38



Пуснах вече на няколко места,но няма интерес.Нормално е,той е голям котарак вече,а всеки иска да си го отгледа от малко котенце.Все пак се надявам,че ще има късмет.



Редактирано от Desikka на 27.02.11 10:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.