Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 25.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Новото ни чавенови [re: angel_sin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано12.12.10 18:49



Страхотни сладури! Страхотниииииии...!






Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано12.12.10 19:03



"всички животни" са моите три котки. За теб може да е осакатяване, за мен е по-здрав живот ... Не можеш да наложиш мнението си над хората, както и аз не мога да накарам някой да си събира разделно боклука, да ходи да помага в приют за кучета и други неща, които правя и смятам за нормални ....

бъди малко по-толерантна към различното мнение, ще се чувстваш малко по-добре ;)






Тема Re: Новото ни чавенови [re: angel_sin]  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано13.12.10 15:53



Любов необяснима

Сладури...



Тема Re:нови [re: angel_sin]  
Автор Luchezara ()
Публикувано13.12.10 20:13



Разбира се, че е осакатяване. Никога не бих се наела да гледам животни, ако всеки път трябва да ги кастрирам. Безумие е някой да казва, че това е според природата и нормално.

Има разлика между различно мнение и ненормално поведение.






Тема Re:нови [re: angel_sin]  
Автор Luchezara ()
Публикувано13.12.10 20:14



Много са готини. Браво на тях.






Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано14.12.10 11:52



Има и разлика между глупаво мнение и отговорно поведение към здравето на животното и популацията на бездомни и гладни животни на улицата, завършващи най- често или под автомобилните гуми, или разкъсани от също толкова гладни бездомни кучета или служещи за забавление на хора с нездрава психика, меко казано. Наистина има голяма разлика.




Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано14.12.10 12:46



В отговор на:

Има и разлика между глупаво мнение и отговорно поведение към здравето на животното и популацията на бездомни и гладни животни на улицата, завършващи най- често или под автомобилните гуми, или разкъсани от също толкова гладни бездомни кучета или служещи за забавление на хора с нездрава психика, меко казано. Наистина има голяма разлика.




този спор е воден много пъти, не може да се стигне до разбирателство и аз не желая да продължавам ... Аз нося отговорност за моите животни и както не се меся в начина на отглеждане на другите, така искам и на мен да не ми се месят, особено с неоснователни и глупави квалификации ... Може и да е срещу природата, но предпочитам котката ми да е здрава, отколкото да е в постоянен стрес от разгонване, евентуално заплождане и раждане на котенца, които след това няма какво да правя ... Няма мебел или дреха, които да не е напикала и не смятам за нормално да пера всичко след нея и да ме е срам от гости вкъщи, защото мирише на котешка урина навсякъде Човек като е болен се лекува, а не оставя болестта да му пречи на живота, защото така било нормално






Тема Re:нови [re: angel_sin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано14.12.10 12:52



Разбирам те и съжалявам изобщо, че се вкарвам отново в излишна полемика. Аз също съм избрала за моите две котки да бъдат кастрирани и съм убедена, че това е далеч по- щадящия здравето им начин. Даже не говоря за страничните ефекти върху нас.




Тема Re: Новото ни чавенови [re: angel_sin]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано14.12.10 16:02



Ох, каква идилия

Личи си, че много се разбират и обичат! Дано е все-така! Големи са сладурковци



Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Luchezara ()
Публикувано14.12.10 18:30



Защо не кастрираш и себе си, щом е по-щадящ за "здравето" начин?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.