Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бебо и бебе  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано03.10.10 15:51



Ние пак сме тук

Реших да ви покажа малко актуални снимки на двете бебета. Вече скъсяват дистанцията, даже днес Дара ме издебна и успя и да понамачка Бебо,а той милият стои и кротува






Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано03.10.10 16:38



Ужасно сладки, невинни същества, съжителстващи явно в пълна хармония. А на едната снимка Бебо изглежда така, сякаш пази сладуранката Дара.


Бебо много силно ми напомня едно прелестно котараче, Мъри, на когото преди няколко години намерих стопани...
Да са живи, здрави и весели и двамата!




Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор la_gata_negra (una gata loca)
Публикувано03.10.10 19:45



Муцка....Колко сте пораснали!!!!! Страхотни снимки!! Оня ден, точно се бях сетила за теб и се чудих, защо не си постнала някоя нова снимка да ни радваш!!! Благодаря ти, че го направи. Живи и здрави да сте!! Много радости отново Ви пожелавам с Бебо и с "Беба". Целувки и гушкания на двамата от нас.





Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано03.10.10 23:50



Страхотни сте! Напълни ми душата с тези снимки... Да се чуди човек кого да нагушка - Бебо или бебе... Най-добре и двамата...





Тема Re: Бебо и бебенови [re: Живoтинka]  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано04.10.10 10:17



Благодаря на всички. Наистина за сега съжителстват много добре. Бебо си е същото диване, скача, бяга, а Дара много му се радва и пищи всеки път като го види. Много е забавно с тях двамата





Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано04.10.10 12:30



Ей заради това пищене моето Драконче все още бяга и се крие под спалната като види наследника,че иде

.Като беше бебе(той) толкова много и се радваше и пищеше като я види,че тя и без това страхлива, получи уплах и още не смее да го приближава много. Той вече и говори и се опитва да я омилостиви за гушкане,нооо все още не му се получава. Напредък е обаче,че когато той заспи, тя любвеобилно се гушва до краката му.
А твоите бебоци са направо...абе снимай-снимай, това са безценни парчета любов!



Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор Konfetka (марсианка)
Публикувано04.10.10 17:52



Куклички сладки!

Много им се изкефих. Видях поста Ви и снимките в състояние на бяс - ядоса ме шефът. И настроението ми мигом се подобри.
Да са Ви живи и здрави Дара и Бебо! Да Ви радват и веселят!



Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано10.10.10 18:32



Ихааааа!
Не съм влизала тук от 100 години и какво да видя днес нови снимки на Дара и Бебо - Дара пораснала и двамата вече си общуват. Ще станат те едни другарчета в игрите, а мама да му мисли!
Целувки от мен за двамата бебоци и по често показвайте снимки, да ви се радваме!



Тема Re: Бебо и бебенови [re: Zhimi]  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано10.10.10 22:58



Благодаря, Zhimi, и двамата ще бъдат порядъчно нацелувани

Да нагушкаш и твоите две писанки от нас, сигурно са вече големи хубавици.



Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано11.10.10 10:37



О, двете княжевски бандитки са станали много любвеобилни, особено като се позастуди времето. Направо идват и изискват гушкане - ако не - тичат след мене като кученца подмяукват, а едната - Зизето направо подлайва (мяука по много странен начин - насечено и затова е обявена за половин куче).
Целувки на бебовци отново, аз довечера ще нагаля моите.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.