Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Всичко бях виждала...нови  
Автор hakunamatata. ()
Публикувано01.09.10 16:13



..или поне досега така си мислих: котка да яде витамини, котка да яде печени чушки и тиквички, котка да яде краставица и то наред с парченца кюфте, но каква атракция настана една маслина. Защото се случва, когато ям царевица котето да се протяга, но не я яде и сега също така си помислих и му дадох маслината...Но като се разигра, то не бе умилкване, подхапване и пак умилкване, докато накрая я изяде! С костилката! /за уточнение са много дребни маслинки/ ...и още една и още...

, на една остави костилката и беше без всякакви остатъци.. направо се изумихме. После разбрах, че било голям деликатес за тях.

живей си живота!!!

Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: hakunamatata.]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано01.09.10 17:36



нашия дебелчо обожава маслини .. не знам защо никога не съм си мислела, че е нещо странно

даваме му по 1-2, яде ги с костилките .... веднъж обаче мъж ми ял маслини и в чинията му имаше 10-15 костилки .... станахме от масата за секунди и го чувам да хрупа .... беше успял да ги излапа всичките ... после два дни го наблюдавах докато ги изкара, даже питах вет дали може да му стане нещо
мен пък друго ме шашна - котката на кумата ми яде диня ... ама тича за нея както моите тичат за риба






Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: hakunamatata.]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано01.09.10 17:50



Моята също обича маслин. Иначе когато си купя кроасан от магазина и се прибера да го ям, мацата направо с ноктите посяга към него, но аз съм упорита и не и давам да яде, защото знам, че сладкото е вредно за нея. И на пакета с пелетите посягаше така.



Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: hakunamatata.]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано02.09.10 01:15



О, налита си и моят на маслинките - направо си е уруш на маслините както се казва... голям майтап. Но аз съм го почерпвала без костилките. Страх ме е да не му стане нещо от тях..

Но за това, че някаква котка си падала по диня много се чудя... изумително направо..



Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: angel_sin]  
Автор hakunamatata. ()
Публикувано03.09.10 15:23



Винаги е странно нещо, когато се случва за 1- ви път.

Впечатляващо е отношението- игра си все едно беше хванал мишка или някакво животинче...не искаше да го умъртви или в случая- изяде...Аз съм виждала куче да яде диня и много смешно плюеше семките .

живей си живота!!!

Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: lchWill]  
Автор hakunamatata. ()
Публикувано03.09.10 15:25



Оооо...имах същото по шарка котенце...с белите ботушки, бялата муцунка...беличко отпред на гушката...

живей си живота!!!



Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: Живoтинka]  
Автор hakunamatata. ()
Публикувано03.09.10 15:29



Знам, че костилките от маслина са полезни и се разтварят в стомаха...за разлика от тези на черешата- дори на майтап ни казваха, че ако ги ядем, ще ни порасне черешово дърво...



живей си живота!!!

Тема Re: Всичко бях виждала... [re: hakunamatata.]  
Автор moonkind (непознат)
Публикувано08.09.10 00:21



Някой ми разказа за този феномен. :)
Сега имам една котка, която ми е нагости за 1 месец, може да пробвам, но мисля да й дам маслина без костилка :)



Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: hakunamatata.]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано30.09.10 07:05



И нашата голямата котка обича маслини.

На малката й предлагах, но не иска.

Преди време ни бяха подарили цвете в саксия (не си спомням какво, но мисля беше едногодишно), и двете ходеха да ядат от листата му.

Не знам дали е проблем, че нямат тревичка, сигурно организмът им има нужда от зеленини, след като сами ходят да ядат при първа възможност.



Тема Re: Всичко бях виждала...нови [re: hakunamatata.]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано30.09.10 20:12



А моята, да ви усведомя за ваша лична полза, хареса колбасите Стара планина

Да знаете, че стават за ядене




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.