Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 18.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ВНИМАВАЙТЕ НА КОГО ПОДАРЯВАТЕ ЖИВОТИНКИТЕ СИ!нови  
Автор alfeniks (i m e Kseniq)
Публикувано07.08.10 21:02



КЪМ ПОДАРЯВАЩИТЕ К О Т К И И КУЧЕНЦА!!!
Моля Ви, когато срещнете подобни обяви -
Приемам котета - кучета.
Търся малки котета, КУЧЕТА!
Няма значение каква порода, трябва единствено да са здрави!!!
- моля - ВНИМАВАЙТЕ !!!
Любимците Ви не са искани за отглеждане, а за ХРАНА на други любимци!



Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ НА КОГО ПОДАРЯВАТЕ ЖИВОТИНКИТЕ СИ!нови [re: alfeniks]  
Автор arimis (конче)
Публикувано04.08.10 09:28



УЖАССС! НЕКА ТОВА ДА СИ ОСТАНЕ НАЙ-ОТПРЕД, ЗА ДА ВНИМАВАТ ДОБРИТЕ ХОРА ДА НЕ ПОПАДНАТ ЖИВОТИНКИТЕ ИМ В КАКЪВ КАПАН!!



Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ НА КОГО ПОДАРЯВАТЕ ЖИВОТИНКИТЕ СИ! [re: alfeniks]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано04.08.10 13:36



Не съм срещала такива обяви

, но винаги съм била много внимателна по отношение на новите стопани на подарени от мен животинки и мисля, че така трябва да бъде. Искала съм да знам къде живеят, в какви условия ще бъде котето, да кажем, и да имам възможност за някакъв най- елементарен контакт евентуално.




Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ НА КОГО ПОДАРЯВАТЕ ЖИВОТИНКИТЕ СИ!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор animalprograms (Бай Емил)
Публикувано07.08.10 21:02



Аз направо моля модератора (помолете го и вие) да закачи темата при фиксираните теми.

Злоупотребата не се изчерпва само с храна. Котета, котки и кученца с извадени зъби и нокти биват използвани ДО СМЪРТ за спаринг на бойни кучета.

Най малкото е да проверите дома на потенциалните кандидати и да договорите последващи посещения, напр. след месец, четири-пет месеца и всяка следваща година.

И тук ще добавя, че е крайно време вместо да "подаряваме" котета, да помислим върху ограничаването на тяхното развъждане.

Редактирано от animalprograms на 07.08.10 21:09.



Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ НА КОГО ПОДАРЯВАТЕ ЖИВОТИНКИТЕ СИ!нови [re: alfeniks]  
Автор Diinass (непознат)
Публикувано20.09.10 13:30



Колкото и да е ужасно е факт.Има и още обаче,сега е ловния сезон,чувала съм че залагат малки котета и кучета в капаните !!!УЖАСНО Е. Чувала съм ,че изкупуват освен за капани ,а и за да злобят кучетата си и да ги учат да ловуват ,да стават агресивни.Присъединявам се към искането темата да остане най-отпред.





Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ НА КОГО ПОДАРЯВАТЕ ЖИВОТИНКИТЕ СИ!нови [re: Diinass]  
Автор rapsodya (непознат )
Публикувано24.10.12 12:49



Що за жестокост е това, питам?! Докъде ще стигне негово величество Човекът в тази пародия?! Докато някои търсят начини да вземат животни за горепосечените извратени цели, вижте колко милосърдно е едно куче:



*малко се отклоних от темата, но исках да очертая контраста между животните и човекът. Те прояввяват много по- достойни качества!

Редактирано от rapsodya на 24.10.12 12:49.




*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.