Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 16.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Пухкава котка търси приемен домнови  
Автор denii (писанка)
Публикувано10.04.10 17:15



Търся приемен дом за тази хубавица, чиято красота мисля, че й урежда един добър шанс да бъде задомена. В момента живее при Златка, за тези тук, които я познават, но там едната котка на Златка, както и кучето, което е приютила са й обявили война и котето не се чувства никак добре. В началото след като я взех от клиниката след кастрацията, тя беше изключително уплашена. Вижда се на първите снимки. На следващите снимки се вижда, че вече погледът й е друг и с всеки ден се отпуска все повече. Котето не е агресивно към хора и животни.
Търся й приемен дом може би за около месец, през който да свикне с домашна среда, да се ваксинира. Ползва котешка тоалетна.







Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор Luchezara ()
Публикувано13.04.10 14:48



Жалко е, че си я кастрирала.




Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.04.10 21:40



Котето от тази вечер е в приемен дом. Започва процес на социализация и домашен живот. Търся й постоянен дом. Ако някой желае да притежава тази хубавица в своя дом и сърце, нека ми пише.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.06.10 20:07



Спешно се търси нов дом за Бюти. Приемните й родители не искат да я гледат повече, защото тя не е постигнала никакъв напредък в социализирането си и смятат, че тя не си заслужава усилията. Избягва човешки контакт, но не е агресивна. Аз все още смятам, че с правилното отношение и вероятно повече търпение, тя може да се отпусне, но за жалост у дома имам друго фостърче и ми е толкова тъжно, че не мога да я прибера точно когато има най-голяма нужда.
Ако не й намеря дом, ще се наложи да я върна на улицата и то след 2-месечен домашен престой. Направо не знам как ще се случи това.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано21.06.10 09:20



Бъдещият стопанин би трябвало да има право да реши дали иска да кастрира котето си или не. След като му отнемате този избор, не очаквайте тълпа от желаещи...Аз лично ако нямах две котки и исках да си взема ново коте, бих си взела не-кастрирано.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Aмpитa]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.06.10 10:07



Оле Боже


Моля те, спести ми глупостите си!
За протокола - от мен некастрирано коте няма да излезе.
Така се прави по цял свят, но какво да ти разправям на теб. Ти имаш права



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано21.06.10 10:40



О, убедена съм, че няма да намериш покой докато не успееш да кастрираш и лишиш от поколение всички улични котки в България...А как котките се чувстват от това едва ли има някакво значение за теб.



Тема Амрита, изглежда нищонови [re: Aмpитa]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано21.06.10 10:42



не си научила от историята с твоята котка.

Кастрацията на женска котка осигурява:

100 % превенция на пиометра (гнойно възпаление на матката)
100 % превенция на рак на матката, рак на яйчниците и кисти на яйчниците
90% превенция на рак на млечните жлези

Това е в здравен аспект. Отделно избягваме неприятностите около разгонването. За проблемите със задомяване на котетата, ако имате глупостта да я заплодите - да не говорим.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Aмpитa]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.06.10 14:20



Ето това се случва когато се дават некастрирани котки. И това се случва МАСОВО:

Намерени са три слепи котенца до една кофа в кв. "Модерно предградие".
Спешно се търси женска котка Кърмачка или някой, който може да ги поеме за отглеждане.
Котенцата имат само няколко часа.

Здравейте!Да не отварям нова тема, спешно търся котка кърмачка, позната в събота извадила от кофата за боклук 4 котенца още слепи, две вече не са сред живите, но ако можем да спасим другите две....

Да продължавам ли? Щото мога да ти изпиша една камара страници още само с цитати от нета.

аз се питам - как ли се чувстват котенцата?!



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Aмpитa]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано21.06.10 22:33



Наясно ли си какво се случва с поколението, което е на улицата и какъв процент от него изобщо оцелява?

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.