Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 08.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: koте след операциянови [re: arimis]  
Автор dito82 (непознат)
Публикувано13.06.10 20:35



Важното е да пие вода, храната е на по-заден план. Нашата не искаше вода, когато и слагахме купичката си въртеше главата на другата страна..
Пък и е добре, че вашето коте може да го храните със спринцовка. Нашето е едно зверче, което няма да даде никога.
И все пак ако стане да не яде много дълго време, ще трябва да се обърнете към ветеринарен лекар да Ви посъветва какво да правите.



Тема Re: koте след операциянови [re: dito82]  
Автор arimis (конче)
Публикувано19.06.10 07:17



Вчера, към 17,30 ч. заведоха котешката ми душица за евтаназия. А преди това, тя ми подари едно ПОЛОВИН часово мъркане от 13.10 до 13.40! Откъде намери сили! Защото нямаше сили и не мъркаше последните дни, а беше от котките, които много мъркаха! Тя не можеше да диша - едва, едва, откъде намери сили за Мъркане! Много е силна липсата на моятя Тили



Тема Re: koте след операциянови [re: arimis]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано19.06.10 09:17



Съболезнования...



Тема Re: koте след операциянови [re: Aмpитa]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано20.06.10 00:40



Искрено ти съчувствам... много съжалявам...



Тема Re: koте след операциянови [re: Живoтинka]  
Автор arimis (конче)
Публикувано20.06.10 06:12



Събирам мнения - дали да си взема ново коте? Аз съм на 60г. През повечето време живеехме сами с котката, топлехме се, тя разговаряше с мен и сега болезнено ми липсва. Инстинктивно я търся с поглед, внимавам като съм в леглото /да не я "смачкам"/ и други такива навици, за които ще ми трябвя време, за да ги забравя. И ми се струва, че нямя да имам повече сили за друго коте



Тема Re: koте след операциянови [re: arimis]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.06.10 11:54



Aз бих си взела. Човек, който веднъж е гледал котка няма как да живее вече без това, което котката носи със себе си. Защо не потърсиш някое улегнало, попораснало коте, на 4-5 години. Някое, което вече е подготвено с кастрация и ваксини, за да не ти се налага ти да имаш сили за това. Такива котета най-рядко се осиновяват и чакат с месеци години из разни места...



Тема Re: koте след операциянови [re: denii]  
Автор arimis (конче)
Публикувано20.06.10 12:42



Къде бих могла да си потърся такова. Малко по-късно- в края на лятото, бих си взела. Сега съм много уморена, а хубавата емоция и тя е натоварваща. Благодаря ти за идеята



Тема Re: koте след операциянови [re: arimis]  
Автор dito82 (непознат)
Публикувано27.06.10 18:18



Много съжалявам за случилото се ;( направо изтръпнах като ти прочетох съобщението ;(
Липсата е ужасна, преживяла съм го с предното ни коте.. беше ни много тежко на цялото семейство. Аз тогава бях в гимназията, баща ми обаче беше твърдо решен, че по-лесно ще преживеем загубата като си вземем друго животно и просто един ден донесе сегашното ни коте, което е при нас почти 12 години. Донесла ни е много радост :)
Нооо напълно те разбирам защо се колебаеш - като станаха проблемите около операцията с нашата котанка сега и едва ли не вече се чудехме дали няма да се стигне до евтаназия и аз вече май не бих си взела друго животно.. нямам сили да изживея този ужас отново... просто не мога!
И все пак едно друго коте ще ти донесе много положителни емоции, ще ти помогне по-бързо да забравиш лошото и отново ще ти запълни ежедневието :) Ако се решиш на тази стъпка съм убедена, че няма да съжаляваш :)



Тема Re: koте след операциянови [re: arimis]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано28.06.10 23:55



Дени ще ти помогне. Вземи си котка да топли живота ти.
Аз съм на 70 г. и имаме котарак - болник с дядото. Обичаме го като внуче те пораснаха отдавна, правнучка имам.



Тема Re: koте след операциянови [re: papyy]  
Автор Konfetka (марсианка)
Публикувано29.06.10 17:42



Papyy,
Да сте живи и здрави - и Вие, и съпругът Ви! Да не забравите да ни поканите на купона по случай 100-годишнината!
Да се обичате и гушкате с домашните любимци, да Ви носят много, много радост!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.