Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема зъби на коте  
Автор velocity22 (непознат )
Публикувано22.04.10 23:33



Имам две котета сестри... на около 4 години. Аз съм в Анлия сега.

Едното коте, (викаме ме му 'Тиха' щото не мяука), почна да повръща и за седмица, две отслабна ама много.

Разтревожих се ... дъщеря ми вика, 'майко то сигурно има рак на стомаха'.

Днес с една комшиика със зор го вкарахме в една кутия (то много протестира, бега и не се дава) да го караме на ветеринар. Ветеринара го преглежда там...нищо му нямаше по коремчето...НО като му отвори устата то се видя, - голяма инфекция. Много зачервени венци....две зъбчета особено - много зле.

И така, ветеринара ми каза, че котето повръща понеже го болят зъбите то не си дъвче храната, яде бързо, и после па се въжбуждали храносмилящи канали...не знам к'во си...

Е, добре - няма рак. Това много добре.

Удари му инжекции - пенецелин и там други за болки, за растроиството на стомаха. Това не беше ефтино.

Каза ми, че двете зъбчета трябва да се извадят и то ще струва още 250 лири!!! ... Падна ми шапката... Миналата седмица си купих самолетен билет за България и той беше по ефтин...Оф!

Бих искала да знам дали сте имали проблеми с котешки зъби... кака сте ги разрешили...



Тема Re: зъби на котенови [re: velocity22]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано23.04.10 09:28



В UK всичко е много скъпо, особено медицинската помощ. Когато бях на специализация преди години ми излезе по-евтино да си дойда в БГ за петък, събота и неделя и да си направя 2 зъба, отколкото да го направя там.
Тук за едно вадене на зъб на куче ми взеха 15 лева.



Тема Re: зъби на котенови [re: papyy]  
Автор velocity22 (непознат )
Публикувано23.04.10 19:15



Хм, може да ми излезе по ефтино да си закарам котето в България.... де да можех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.